Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

pravijo, da papir lahko prenese vse. to sicer ni papir...pa vseeno, upam da bo prenesel vse kar se skriva tam nekje globoko, globoko v srcu in v duši. čas mineva in sprašujem se, kaj bi lahko nardila drugač, da danes ne bi bla v situaciji v kateri sem, da se ne bi spraševala ali mi bo uspelo ali ne. globoko v sebi vem, da nisem mogla nardit nč drugač. dala sem vse od sebe, trudla sem se, pa tut velik stvarem sem se odrekla. vem da nisem mogla drugač nardit...pa vseeno razmišljam o tem, kaj bi blo če..........

more mi uspet, če že ne zaradi mene same, zaradi vseh tistih, ki mi stojijo ob strani, ki verjamejo v mene, mi dajejo upanje...bolj se bojim tega da bom razočarala njih kot pa sebe...mogoče pa je v tem problem...to bi mogla počet za sebe in ne za ostale.

preveč je vprašanj in preveč pričakovanj. včasih so besede hitrejše od misli, od srca...iskrene so solze žalosti ob neuspehu, ki jih ne vidi nihče. pojavijo se ko je temno, ko sem sama...pred drugimi sem močna, zase in za ostale...

Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Skorpica, pogresam te!!! x:Xx x:Xx x:Xx

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
oprosti, če sem bila nesramna do tebe, če sem te kakorkoli prizadela, bilo je zato, ker si me izzval s svojo ignoranco in užaljenostjo. ljubezen hitro preraste v sovraštvo in prezir, a sem ti odpustila, ker ne znam biti taka. in ne znam se maščevati, pa sem se hotela, a enostavno nisem našla razloga čemu, kako in zakaj ...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Trudi, ti se pa nikar ne štuli, er te bom po riti. :vragec: niti gledati ti ne dovolim, bemti boga, dec, kaj se to pravi. :vragec: x:px x:Dx :inocent:

 

Tko, ja, Mačona, povej mu, kar mu gre. x:px x:Dx

 

Kuk ne :eek: :O: :O: :inocent:

 

Sej bom čist....... x:px x:px x:px x:px

 

bemtisch.....a lohk, a lohk x:px x:px :inocent: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čaw wsi

morm vam neki povedat...

rt vas mam. kuko ne bi, k se pa tko luštn pričkate...

jes vs bom kr lupčki klicu.

ej mačona, sori za tistga jezička. nam komentiru, sam nesporazum je bil

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če boš čist tih in pri miru in vsaki eno veliko Milko s celimi lešniki. :vragec: x:px x:Dx x:Dx

 

Hm...tih, pol vama ne bo fajn, če bom tih :o|o: x:Dx , pr mer pa po potrebi x:Dx .......sam evrokrem se pa lažje razmaže x:Ix x:px x:Dx

 

Jst sm za, če se takoj zdele zmenmo, k vem, da s tok bogi, da boš, preden me Mačona sleče, že mrknu. x:Dx :lol:

:vragec: :vragec: :vragec: to bi pa po moje še zadnje atome ponucu.....da nebi :vragec: x:px x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm...tih, pol vama ne bo fajn, če bom tih :o|o: x:Dx , pr mer pa po potrebi x:Dx .......sam evrokrem se pa lažje razmaže x:Ix x:px x:Dx

:vragec: :vragec: :vragec: to bi pa po moje še zadnje atome ponucu.....da nebi :vragec: x:px x:Dx

Kul, men kr Lino lado kup, ne rabš Milke. x:px

Ja, ja, bi ti dreka peka ostal pokonc...tko in drgač bi te pokosil. :vragec: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...