Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Kje najdete te razne odštekane stare teme? x:o)x

Ne mi rečt da brskate po forumu in jih iščete...

Ali je to morda posledica tega, da so spodaj nanizane še druge teme (po enih odštekanih *sorodnostih*)? :8):

 

Drugače pa ko smo glih pri tem; nekateri forumi imajo na videz samo 1 stran (ali malo strani) tem, vendar jih je recimo veliko več.

Če želite videti dejansko število strani oz. tem v posameznem forumu, pa si nastavite to v oranžni pasici tik pod nizom tem na forumu, z gumbkom 'klikni za filtriranje' in boste imeli nekaj možnosti za nastavitev oz. urejanje, med drugim tudi prikaz vseh tem itd..

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Good, sploh nism vedu! x:)x :palec:

Kje najdete te razne odštekane stare teme? x:o)x

Ne mi rečt da brskate po forumu in jih iščete...

Ali je to morda posledica tega, da so spodaj nanizane še druge teme (po enih odštekanih *sorodnostih*)? :8):

 

Drugače pa ko smo glih pri tem; nekateri forumi imajo na videz samo 1 stran (ali malo strani) tem, vendar jih je recimo veliko več.

Če želite videti dejansko število strani oz. tem v posameznem forumu, pa si nastavite to v oranžni pasici tik pod nizom tem na forumu, z gumbkom 'klikni za filtriranje' in boste imeli nekaj možnosti za nastavitev oz. urejanje, med drugim tudi prikaz vseh tem itd..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj sem kao čist kul in prebolela in ne razmišljam o tem ... sam tkole na takih srečanjih me pa vseen mal stisne :sori:

ko zgleda tko simpl...

 

mah ... grem prespat :)

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vidi...dan se dela...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

 

Le kam hitijo vsi ti človečki? Eni delat, drugi spat...tralala...Le kam bi se jaz dal? Mogoče portoroška noč? Ma ne itak napovedujejo dež...grem mal bluzit po LJ...če se uščije dežek lahko še vedno hitro kidnem kuči pevajuči...tralala...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/griny.gif

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no pa pejd.

pol jutr pa povej, kje imaš kej na kupu poslikana in opisana tela potovanja zadnje cajte.

pa lepo sanjej x:)x

 

 

evo jutr :)

 

hmm.. v bistvu bolj nič, mam fotke na FB in malo teksta zraven .. sem že hotla link sem gor dat pa pol ugotovila, da posredno vključim še kakega lunatka, ki mogoče ne bi bil rad vključen... bi bilo fajn, če bi se lotila, ja .. samo obljubljam :o|o:

 

moram pogledat, če blog še funkcionira in vsaj kaj malega napisat, dokler se še spomnim .. evo, če mi še ene 3x rečeš, bom že glih prav slabo vest imela, da se bom res lotila x;)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dons je Marijino nebovzetje. xrainbowx

 

(sicer nisem verna v klasičnem smislu, a imam do vere en svoj odnos, pač skratka eno svojo vero in svojega *Boga* in tud svoje doživljanje tako verskih, kot tud drugih, takšnih in drugačnih praznikov, 'obeležitev', *ritualov/obredov* ipd....

Imam sicer pripombe na institucije, manipuliranje in izrabljanje itd., a verjamem pa v verovanje x:)x - ne nazadnje gre tudi za nekakšno spoštljivost, dopuščanje... nečesa *višjega*, *širšega*, *globljega*...

Včas je treba se dvignit onstran analiz, dognanj, znanstvenih potrditev itd.

Itak pa menim da ga ni človeka brez vere - tudi ateisti niso izvzeti.)

  • Lajkam 1
  • Buuuu 1

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem se naučila:

Kadar hočeš koga dati na ignor se prevarjaš, da je vse kar govori retorično vprašanje.

Pol naj pa sam seb govori x:px

xDDx

 

to če si zlo potrpežljiv. x:px

drugač pa če se le da, če se hoče dat nekoga na ignor, se do (njegovega) govorjenja sploh ne pride. x:Dx x;)x

Če je to v RL.

 

Če pa recimo na forumu, je pa pol itak včas petinsedemdesetkrat citirano, pa ti kljub ignoru v uč tolče. x;)x

No ja, ne vem, si mislim, sama še nisem nikol dala nobenga na ignore (mene se pa tud ne da dat :vragec: x;)x)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj to pomen, da nobenga ne jebeš?

 

 

 

to pomen, da te ne jebem xcivx x:Dx

 

 

pizda... stegnem gobec, pol pa morm razlagat čist jasne stvari :vragec: bebo jest http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_dead.gif

hotu sem rečt, da itaq zagovarjam stališče, da nej usak dela po swoje, pa nej pol to velja tut zame. ne jebem je mal prostaški izraz, k pa vsi poznamo njegov pomen. torej... ne pustmo si solit pameti od drugih, k so večji bebci za nas kot mi sami. pika.

tebe pa sploh ne jebem. pa jebem te tut ne xcivx

 

me zanima, če bo moj minus ostal še kr brez opozorila, glede na to, da marse tut ne jebem. pa jebem jo tut ne xcivx x:Dx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jah, me je pač zazanimalo, ne. če morda misliš s tem, da se hodiš na forum sam mal prepucavat, provocirat, brez da bi te resnično zanimala debata, kaj folk misli, o čem govori... pa tko.

recimo druga varianta bi bla, da nikogar ne jebeš - v smislu, da nikogar ne zajebavaš.

pa morda bi se še kej našlo. vidš, k ni (blo) čist jasno x;)x

 

in vsak naj dela po svoje... nismo še tam, da bi se lahk tko šli.

 

dobr si me :palec: ... prepucala in sprovocirala x:Dx

 

 

 

 

 

če komu ni kej prou... nej me pač ne jebe x^x

 

p.s. Tam umes je bil tekst... pa sem ga rajš zkenslou

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

res

x:Dx x:px

 

....

 

sploh so hecni taki *nedojebani komentarji*. xDDx x;)x

 

Se mi je kaj tacga naprej vrglo že kdaj, ko sem recimo imela divjega ljubimca (ampak RES divjega xDDx), a ker se je sklepalo, da nimam tipa, sem bila seveda nedojebana. Haha! (Kolk je blo smeha na to. :D ;))

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dobr si me :palec: ... prepucala in sprovocirala x:Dx

 

 

 

 

 

če komu ni kej prou... nej me pač ne jebe x^x

 

p.s. Tam umes je bil tekst... pa sem ga rajš zkenslou

... po bo pa spet problem, ko kaj ne bo enakomerno pa pravično potalano ...

x:Dx

... Say what you mean

And mean what you say ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pol si mislm, da je blo kej lepga... as usual :)

 

jup. vse lepe stvari so as usual očem prikrite. žal x8Dx

 

 

************************************************************

***********************************************************

***********************************************************

zdej bi pa jes rad neki powedou:

za popizdit mi je smešen, ko zblojena baba reče, da je bil zarad nje špetir... in še prou pomembna in ušeč se zdi sama seb.

ker... resnica je, da je ona ta špetir zrežirala. amen.

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... po bo pa spet problem, ko kaj ne bo enakomerno pa pravično potalano ...

x:Dx

 

ne kaj...

fuk ni prawično potalan. :vragec:

a se teb ne zdi? x:px x:Dx glede na to, da učasih jezička kažeš :frog:

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...