Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

cist stekam :palec: sam ej, kdo pa pravi, da kje tam nekje nimajo ali ne bodo imeli podobnih ali se hujsih tezav. :o|o:

vedno bolj vidimo, da podnebne spremembe redko komu se prizanasajo.

 

Po radiu slišala, da bo ta zima najhladnejša v zadnjih 25 letih :V:

To mi zna čist na psiho usekat... že zdej mi je premrzlo in sem vedno bolj apatična :C:

Že par let gledam cene nepremičnin... če prodam flat si lahko na Kanarcih kupim isto kvadraturo + lokal... v Jakarti pa za 1000€/mesec najameš hudo bajto z bazenom in gospodinjsko pomočnico x:)x ... življenjski stroški pa so neprimerljivi z našimi (najmanj 3x ceneje)

Pi*da k nimam jajc za tak premik... sploh zato ker si mali tega ne želi... njegovo mnenje pa 95% šteje x:)x ... ne morem ga selit k mačka :o|o: ... tuki ma prijateljčke, očija, babice in dedke...

... pa rada mam to deželico xrolleyesx ... Dejmo slovenčki!!! Kdaj nam bo že dost tega sranja!... vse požremo :vragec:

(zadnji del besedila nima veze z vremenom :ermm: )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zakon! 75% casa, energije v 1 dnevu nament pucanju sam le in sam ene stvari!!! in se vse spuce! vse zapakira! vse oznac! vsevsevse... ni da ni... in k se prkluc na strom... neki zasumi, sumi, pokne, se zabliska, vrze ven varovalko, pa ne sam vrze... clo skur jo... med drugim dokoncno sesuje sistem na prenosnemu... smrdi po zazganem... brrr... kera logika?!? vs trud... za tak rezultat...?! komu na cast...? tak rezultat lahk drugac kamot dosezem tud na lazji in hitrejsi nacin... :vragec:

 

Kdaj nam bo že dost tega sranja!... vse požremo :vragec:

(zadnji del besedila nima veze z vremenom :ermm: )

:palec: ce ne prej... pa k si bomo s poziranjem vsega cist zjebal imunski sistem... :xx!:

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma glej, a zdej moram za vsako sliko ki bi jo obajvil prenest na PC odpret program za predelavo slik, jo zmanjsat, in jo potem lovdat na slikomat al pa ker drug portal; zato, ker tebi podaljsa ekran?

jst to lahko naredim, sam ej, do sedaj si edini ki se je pritozil, pa tudi nisem edini ki daje velke slike gor.

tko da, v kolikor bi se to dogovorili kot skupnost, da se pac ne, potem ni problema, ce pa to pocne vecina, pa mislim da je primerjene, da ti prilagodis vecini, kot vecina tebi.

 

torej?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po radiu slišala, da bo ta zima najhladnejša v zadnjih 25 letih :V:

To mi zna čist na psiho usekat... že zdej mi je premrzlo in sem vedno bolj apatična :C:

Že par let gledam cene nepremičnin... če prodam flat si lahko na Kanarcih kupim isto kvadraturo + lokal... v Jakarti pa za 1000€/mesec najameš hudo bajto z bazenom in gospodinjsko pomočnico x:)x ... življenjski stroški pa so neprimerljivi z našimi (najmanj 3x ceneje)

Pi*da k nimam jajc za tak premik... sploh zato ker si mali tega ne želi... njegovo mnenje pa 95% šteje x:)x ... ne morem ga selit k mačka :o|o: ... tuki ma prijateljčke, očija, babice in dedke...

... pa rada mam to deželico xrolleyesx ... Dejmo slovenčki!!! Kdaj nam bo že dost tega sranja!... vse požremo :vragec:

(zadnji del besedila nima veze z vremenom :ermm: )

mrazzzz mi stiska te kosti xsingx

ja, gre vztrajno ke bol proti qrtzu, baje xzzzx

intelekt so potolkli, intelektualaci so že emigriral, da se konec bliža je jasno po tem, ko celo vratarji, tajnice in policaji na glas razmišljajo o trajni izselitvi :ermm:

 

Mačky, se strinjam s tabo :palec:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj gledal datume po različnih papirčkih...10. 10. 10...danes pa 11. 10. 10...kako lepe številke...baš numerične...x:px x:Dx

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haj. Ajm bek. x:)x

Vem da ste me neznosno pogrešali. :vragec: x:px

 

...

 

Moja mat bi rekla, da sem dbest gost: vesel k pride pa vesel k gre. :vio: x;)x

 

(kakšno referiranje pa v dnevniku, k mal k seb pridem od počitnic x:Dx x;)x)

 

xsingx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

menda res. verjetno sem bil celo jaz tisti ki je rekel, da bi jih zmansjevali na predlog urednistva ki se je pritozevalo na zasedbo prostora. temu je bilo tudi stevilo slik omejeno.

se pa ne spomnim, da smo se kaj tudi dogovorili x:Dx x;)x hocem rect, ce se gremo se pejmo za vse enako.

v tem sploh ne bi blo problema iz moje strani.

 

v preteklosti je bilo kar nekajkrat govora o tem, naj se fotke pomanjša na ustrezno velikost, ker sicer ekran skače levo desno. pa odpira celo večnost. ko sm se jst nazadnje pritožila, je bil odgovor nej si kupim boljši (al večji) monitor. x:o)x zdej se mi pa ne da več "jamrat" okol tega, glede na tak -boli me k- odnos.

  • Lajkam 1
  • Buuuu 1
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jp, mačky,

blo blo

pa še kako! xDDx x:Dx

 

(sem se nekajkrat spomnila nate... *mačja posla* ipd. - sva vmes udomačili tudi nekaj mačk, med drugimi živalmi, you name them! x:Dx - ni pa blo veš! x8Dx - par nekih mini, luštkanih, še men... in nekaj blazotnih pajkov, en je bil čist džazen! No men je bil svetski, oranžen pa tak, mal pisan, cca 2.5 cm)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej jst tut ne stekam, ker ta EN je za mene zgolj kensei, drug se mi do sedaj se ni pritozil! a je to tesko razumet iz mojga napisanga? pa tut ti se nisi cist zjasnla al te moti al ne, ceprav mas pripombe neki.

jst mam za fotko dost dela. sm napisu. vcasih je dovolj.

in se enkrat napisem: ce se zmenmo da je to problem, ni blema, ampak tisti ki ima problem naj torej sam inicira to pobudo, ce zeli seveda. namrec tut mene lahk kej moti, pa ne sikam zdej vsakmu za vse kar me lahko.

eni fotk niti pomanjsat ne znajo. kaj bos unim rekla? a da naj se naucijo, al pa naj ne dajejo fotk gor?

mislm, a ves, sej nism bebec, da si bom jst vzemu cas za vsako fotko, med tem pa bo uletavu folk pa puscu gor kar jim bo pasal. ocitno to pricakujes od mene.

torej mejmo skupna merila ane, k se jih dogovorimo, oz. je tule za to administrator za resevanje takih zadev, saj so to administratorske zadeve.

administrator kolicine in velicine ocitno ni omejil na zeljeno. torej se obrni na administratorja, ce ti ni po volji.

verjamem pa da je to komu tesko in pa lazje freeju sikat.

tolk o tem.

 

ce bi jst komu zasiku zarad fotk, bi dobu pa odgovor live and let live al kako ze xrolleyesx x:o)x

 

ne štekam, majkemi. a mora vsak član LNFja dat svoj glas za to?

  • Lajkam 3
  • Buuuu 1
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja, ap se to: jst sm si zadevo vzel na znanje. tko da probam pac ne dajat fotk gor k so zlo velike.

amapak ej.. ravno vceraj sem sel malce gledat v eno stacuno kaksne monitorje kaj prodajajo in tk... kaksni so LED pa to... sm vidu tolk majhne prenosnike da sem se spraseval kaj lahko sploh gledas na tistih ekranih!?

obenem pa vemo, da eni brawzajo tut iz mobitela!

 

torej kaj zdej pomeni da bomo sam se ikonce gor limal, ker se enmu na mobitelu al pa mini prenosniku enkran premika al kako!!?

nekomu pa je fajn da je slika vecja in jo lahko kje uporabi zaradi velicine in kvalitete.

 

pa se to: funckija ki avtomaticno pomanjsa sliko na dolocen nivo sirine okna menda deluje! deluje pa na nivo ki je dolocen s strani administratrja ali pac forumske predloge!

v kolikor pa ne deluje, pa se je prav tako primerno obrnit na administratorja.

skratka bolj kot ne cist tehnicne zadeve.

 

Torej nad sliko pise v kolikor je vecja od dolocene predlozene mere s strani forumskih nastavitev "Pomanjsano na x% (original 900 x 800) - Klikni na sliko za povecavo"

  • Lajkam 3
  • Buuuu 1
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

fajn x8Dx

ej, jst sm se tud nate. pa tko ... čudno x:Dx ne vem zakaj, sam sm pomislila, da če zdaj kje ob morju v deževnem vremenu zmrzuješ x:o)x x?x

 

aja, vešč xrolleyesx jst pa tuhtam - česa ni blo?? kaj če vem?

oranžnega pajka pa še nism vidla... kul xDDx nism pa glih kak fen, no se mi zdijo eni prav hudi, sam... ne preblizu :horro-cb:

Lepo. :8):

Ja a veš da me je parkrat pa tud kar prezeblo (enkrat sem pozabila brisačo pa sem se na soncu in vetru posušila in me je čist premrazilo do zadnje celice, sicer pa smo se moral zarad vremena obrnit nazaj na Lošinj na sredi morja, ker se ni dalo varno pripluti do Suska, tako da sva imeli tudi precej odštekanih dogodkov oz. sva že razmišljali a naj se obrneva nazaj via LJ itd. ipd., pa si morda to *ujela* :vio:)

Ja, jaz se pajkov ne bojim, prav od blizu jih preučujem, samo letečih neartikuliranih zaletavajočih pa takšnih se bojim oz. se vsa naježim... mi ni do tega da se mi kaj zaletava v faco. x:o)x x:Dx :sick:

(pajek pa se tam nekje plazi in da mir in lovi muhe xDDx)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:sori: :sori: :sori:

kr tko izgubiš prijatelja ... kr nekdo te pokliče in ti reče, da ga ni več ... in ti pridejo najprej na misel vsa luštna gimnazijska leta pa vsa skupna potovanja in kofetkanja v kavarni Evropa in mini darilca iz vseh koncev sveta .. in pol dojameš, da tega ne bo več .. ever ... ever again :sori:

ker itak ni blo časa zadnja leta se videvat in dobivat, ker se je tolk stvari dogajal .. zdaj pa pač .. ni več možnosti ..

najhujš pri vsem, da sem mal otopela ... ne joka se mi, ne trga se mi srce .. sam ... sedim tlele in mal brskam po netu in preverjam, če je res res .. in mal v prazno gledam .. a kr tko? kr iz lepga ... fak no, kako je lajf nepredvidljiv :V: pridemo in gremo ... in to je to ...

 

ej, dragi D. ti si bil kul. ti si bil ena bolj pomembnih oseb v enem delu mojega lajfa. nikol pozabla xsrcx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:sori: :sori: :sori:

kr tko izgubiš prijatelja ... kr nekdo te pokliče in ti reče, da ga ni več ... in ti pridejo najprej na misel vsa luštna gimnazijska leta pa vsa skupna potovanja in kofetkanja v kavarni Evropa in mini darilca iz vseh koncev sveta .. in pol dojameš, da tega ne bo več .. ever ... ever again :sori:

ker itak ni blo časa zadnja leta se videvat in dobivat, ker se je tolk stvari dogajal .. zdaj pa pač .. ni več možnosti ..

najhujš pri vsem, da sem mal otopela ... ne joka se mi, ne trga se mi srce .. sam ... sedim tlele in mal brskam po netu in preverjam, če je res res .. in mal v prazno gledam .. a kr tko? kr iz lepga ... fak no, kako je lajf nepredvidljiv :V: pridemo in gremo ... in to je to ...

 

ej, dragi D. ti si bil kul. ti si bil ena bolj pomembnih oseb v enem delu mojega lajfa. nikol pozabla xsrcx

 

:V: iskreno sožalje xsrcbumx xvrtcx

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sožalje xvrtcx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...

 

včasih sem neverjetno butasta. x:o)x :8):

Toga. Počasna. Tupa. "Pozn mi pride" pa to. x:o)x :o|o:

 

Kaj čmo. Takle mamo. x:Dx (:vragec:)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bemu da res, jst tud že napol zmrznjena.

pa ene šolne za čez zimo si morm nabavt, pa vse, kar je videt solidno, je 120€+ x:o)x

sicer pa že dolgo nism bila tko low kot zdej.

uboga na duhu ali uboga v denarnici? x:Dx

 

jest bi pa rad povedal, da ste vsi fajn in da vas imam vse rad...sploh tiste, ki vas že poznam, in še posebej tiste, katere šele bom spoznal x:o)x

(no, če smo že v temi, da je treba nekaj povedat, pa da ne smetim za brezveze)

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...