Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Vilinčica, naj ti rata xwizardx

ni ga čez lasten mir, pa čeprav je "drago" plačan :fiju:

 

Zalaya :wacko: nemščina :OO!:

kok nelogičen jezik je pa to :icon17:

velik sreče pri učenju, men je bla nemščina zmer odurna; nikol nism nič štekala, z muko sm si zapomnila vse tiste ziljonske sklanjatve, spole za vsako fuckin reč, pa ein, einer, einem, einen,...porkafix, še dons ne znam nič povedat, sam une sklanjatve xbookx

z anglo je pa pis of kejk :mex:

velik zic ledra, potrpljenja in strašanske volje za (na)učit se ti želim xyesx xrainbowx

 

 

******

jaz bi pa mal vsebine svoje glave zamenjala - ke do tiste stopnje, ko si že "uradno" bebast.

Mmmm, kok fino življenje bi imela :rolleyes: ; ne bi vedla ne zase, ne za okolico :sick: , eno tako meditativno stanje sreče xangx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se strinjam Cookie, res je en tak trd jezik. Ampak v nekem trenutku pa lahko začutiš lepoto tega jezika. Sploh, ko se berejo kilometerske besede.Donaudampfschiffahrtsgesellschaftskapitän x:Dx

Je pa nobel, ko naročiš lahko na Dunaju v kaki haupt kavarni ali pa dobrem kellerju zadeve in oba s Kellner-jem vesta o čem govorita.

Ali pa na smučariji. Sicer če greš v kak bolj **odročen kraj** te oni razumejo samo ti njih ne, ker imajo ful heavy naglase.

Najbolj zabavni so mi trdi Nemci ko govorijo pravilno angleško, zvenijo kot tahudi Škoti x:px

 

 

Vilinčica xwizardx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se strinjam Cookie, res je en tak trd jezik. Ampak v nekem trenutku pa lahko začutiš lepoto tega jezika. Sploh, ko se berejo kilometerske besede.Donaudampfschiffahrtsgesellschaftskapitän x:Dx

Je pa nobel, ko naročiš lahko na Dunaju v kaki haupt kavarni ali pa dobrem kellerju zadeve in oba s Kellner-jem vesta o čem govorita.

Ali pa na smučariji. Sicer če greš v kak bolj **odročen kraj** te oni razumejo samo ti njih ne, ker imajo ful heavy naglase.

Najbolj zabavni so mi trdi Nemci ko govorijo pravilno angleško, zvenijo kot tahudi Škoti x:px

 

 

Vilinčica xwizardx

x:Dx x:Dx opa, Cosma pozna pomočnika kapitana parnega smučarskega vozila na Donavi :wOOt: :inlove:

nemščino "govorim" (narečje ih tarzan du džejn) samo v nemško govorečih kavarnah in pa apartmajskih, rentarskih smučarskih okrožjih.

Za ostalo se zmeni telesna govorica x:px

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

narečje ih tarzan du džejn

xsmx

 

je fajn ja ko te ustavi (le) nemško govoreči stric in te vpraša, kako naj iz centra pride do Rudnika :wOOt: ....kaj pride potem ven iz mojih ust (kot napotek, razlaga) pa ni za govort :frog:

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsmx

 

je fajn ja ko te ustavi (le) nemško govoreči stric in te vpraša, kako naj iz centra pride do Rudnika :wOOt: ....kaj pride potem ven iz mojih ust (kot napotek, razlaga) pa ni za govort :frog:

 

nach links, linkskurve,kreisverkher, recht, geradeaus..... Pol pa za vsak slučaj vprašam du ju spik ingliš?? :inocent: da ne bi koga poslala do Teherana s svojim smislom za orientacijo ali pa z blestečim znanjem nemščine x:px

 

...ja sej je super, mi imamo svoje **narečje** oni pa svojega x8Dx ...1x sem na smučišču razlagala enmu staremu reševalcu, ki je govoril izključno neko hudo špraho in ga nihče izmed nas ni uspel razumeti, da je imela kolegica pred 1mesecem brain earthquake v prevodu tarzan-jane bi bilo to pretres možganov,še sreča, da je dr potem razumel angleško in še nekaj slovenskih besed, ker je obiskoval celovško gimnazijo, in smo dečvo rešili.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj kaj dost drugega mi tako ne preostane kot da sedim in si vtepam v glavo razne perfekte in preteritume... :o|o: xbookx

 

Sam zdajle je to prava muka, me sonček takoooo zapeljivo vabi ven. Grem porezat vrtnice, pa mal pospravit po njivi... Pravi greh je sedeti v hiši ob tako prekrasnem dnevu, pa možgančkom mal svežega zraka tud ne bo škodovalo... x:Dx :fiju:

 

Letos je bilo tako malo tako lepih dnevov in ga je resss greh presedet v hiši... xrosex

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nach links, linkskurve,kreisverkher, recht, geradeaus..... Pol pa za vsak slučaj vprašam du ju spik ingliš??

Ja, ja, tako nekako xyesx vprašaš že ja, samo kaj ko ta stric ni spiku inglišh :rolleyes:

 

brain earthquake

Hehehe xsmx tale je pa res huda

 

 

Sam zdajle je to prava muka, me sonček takoooo zapeljivo vabi ven. Grem porezat vrtnice, pa mal pospravit po njivi... Pravi greh je sedeti v hiši ob tako prekrasnem dnevu, pa možgančkom mal svežega zraka tud ne bo škodovalo... x:Dx :fiju:

 

Letos je bilo tako malo tako lepih dnevov in ga je resss greh presedet v hiši... xrosex

Hmmm xscratchx vidim, da smo vsi enaki ko je treba najt izgovore za ne-učenje x8Dx se jih takoj najde nešteto x:Dx

 

Imam idejo zalaya.... vzemi knjigo, pa se pojdi učit ven, na sončka - da združiš prijetno s koristnim :inocent:

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

1, 2, 3, 4, 5, ...

Hehe Mačka kaj nisi mogla zaspat al kako? x:Dx :palec:

 

Sicer pa... hmmm kako ne znam biti na miru :onfire: :o|o: bi tako rada (ne)kaj naredila, ma ne smem ker mi nekdo ne pusti :vragec: in zdaj gledam v luft in razmišljam česa drugega bi se lahko lotila :inocent: grrrr :vragec:

 

Bo treba spet kak izlet narest xscratchx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

 

(to bi morala jaz narest :vragec: - da *uravnovesim* eno drugo nabijanje tlele... :o|o: Jaz vsa obzirna, ker mi je najbl tečno gnjavt koga in mu tratit mir.. karkoli, pol pa jaz največjo dozo dobim tanajbl tečnih soundov... fak, kje je štepijevski sosed? x:o)x x:Dx - res, če tko pogledam, velik lepš, da te s petjem zbudijo x:o)x x:px...)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

partibrejker :o|o:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmmm zakaj?

Kaj bi ti naredil v takem primeru, da ti nekdo skače po avtomobilu in te napada, kaj bi se zgodilo, če bi napadel otroka, žensko?

Edinole tam na koncu, bi si lahko prišparali tisto kolektivno brcanje na tleh, sam takrat so že na plano prišli čredni instinkti.

 

Vsekakor bi zaščitu otroka, žensko, tud za ceno njegovga življenja, če ne bi šlo drgač. Gotov.

 

Ampak to ne spremeni dejstva, da je bogi fant.

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...