Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Itak da x:Ix sem pač malo čudna x;)x tisti, ki me imajo radi, me imajo radi v paketu x:px čuden humor spada zraven x:Dx kak drugi zna pa čudno gledat

 

Valkira xwizardx da bo kaj zanimivega ratalo iz tega

 

Jaz sem poleti dobila sms z vprašanjem kdaj imamo koncert (mislim da v Zasavju nekje je bilo) od kitarista ene naše skupine x8Dx seveda napisala da nisem pravi naslov, da je falil cifro in potem on meni nazaj da če nisem jaz ta in ta iz te skupine in jaz da ne in da ne vem, kdaj imajo koncert :frog:

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, sej sem se prej opravičla za napake in mu napisala, da sem ga pogoogla in da mam zdej tremo pa tko... pol mi pa napiše: No problem, spontano je cisto ok... tko da :palec:

 

V bistvu sem mu tko čist spontano tole napisala, zato ker mi je tisti nekdo k mi je dal mail tut tko čist na izi reku, da nej temu mal pišem k je kul in je zanč govoril z njemu o men... in sem si mislila... no OK x:Dx

 

Frizerju pa nič jasn x:Dx

 

V bistvu je bla torej večja bruka v drugem mejlu kot v prvem. V prvem si izpadla spontana in sproščena,..napakca gor ali dol. V drugem pa nesigurna v sebe. Ne pišem zato, da ti pokvarim filing, ampak zato ker se tako lepo vidi, kako je "bruka" predvsem v tvoji glavi. To je način razmišljanja. Meni se recimo sploh ne zdi normalno, da bi se osramotil kdaj pred kom, še pomislim ne na to. Sramota je koncept, ki ga redko kdo res potrebuje. :O:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sister ne stoj pustit državne službe, pa naj si bode služba v zasebnem sektorju še tako dobro plačana, stimulativna, dinamična....

Z leti bo vsa ta potreba po dinamiki splahnela potreba delodajalca po le tej pa strmo naraščala.

V državnih jaslih, pa se pri 50 počasi začneš pripravljat za pokoj pa tut plača ne bo tako švoh, kot se sedaj zdi na prvi pogled.

 

Believe me

 

top mrge :inocent:, še lani je bil med desetimi najbolj mrgastimi Kordež, predlani Bavčar in Šrot......

 

Ajej, ajej. Če pravi da je dolgčas, je dolgčas. A bo čakala in gnila od dolgočasja še 30 let ?!

 

Mislim da ne. :palec: Noben denar ne odtehta dolgočasja in mučenja, ko se delaš da delaš...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To kar ti danes predstavlja dolgčas, ti bo čez deset let božje maziljenje.

najpomembneje da ima človek, prosti čas, točno določen urnik, možnost dopusta po lastni potrebi, možnost bolniških brez očitka, zagotovljeno plačo točno na dan, ne glede na poslovanje. In dnevni urnik s čim manj nadur.

V zasebnem sektorju, je v veliki večini primerov to le pobožna želja.

Da ne govorimo o obsegu dela.

 

Lahko ti predočim nešteto primerov ljudi, ki so v želji po boljšem zaslužku presedlali v zasebni sektor.

pa so pogoreli in sedaj svojo odločitev krepko obžalujejo.

In to ne glede na to, ali si direktor ali zaposleni.

 

neki več šans imajo samo tisti, ki so zaposleni v bančništvu(ki imajo državno ozadje) Ali pa v zasebnih podjetjih ki imajo monopol z blagoslovom države, sam takih ni prav veliko.

 

Ne vpletaj sedaj mene in 100 drugih reči x;)x Valkira je nezadovoljna z službo....

 

Eni si želijo več od dolgočasnih služb in urejenih reči po regelcih, že zato ker malo drugače razmišljajo. To vzemi za izhodišče za nadaljnje razmišljanje x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To kar ti danes predstavlja dolgčas, ti bo čez deset let božje maziljenje.

 

 

Nimamo enakih poti in motivov. Jaz sem dal že nekaj služb skozi. Že kmalu po začetku kariere se mi je ponudila služba, ki je bla zelo ziher, umirjeno okolje, povprečna a redna plača. Pa nisem ostal, ker me je gnalo naprej. Ne samo želja po zaslužku, ker ta ni bila nikoli zelo močna pri meni, ampak želja po tem, da najdem delo, ob katerem bom čimbolj užival in se izpolnil.

 

Dolgčas je pa zelo nevaren. Preko njega ne prideš do božjega maziljenja. Poglej si tale video od Monty Pythonov na to temo. x:Dx

 

Lion tamer

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bravo Objemček :palec: (ti plusi nekam slabo delajo, kvota se povrne šele pop. in ne takoj zjutraj)

ja tm ob enih treh. :D ;)

 

24 ur pač, zdej pa tvoja stvar, kdaj začneš nabijat. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej ne vem, tko se mi zdi smiselno da bi blo.

 

sem se še čudila, kako da je nisem še nikol izpolnila in sem zadnjič totalno stiskala pluse, da me je že kar utrudlo x:o)x (pač tud zato k ne berem vseh tem, jasno, pol pa ni kje in na kaj jih stiskat x:Dx) in še vedno sem jih imela; me je zanimal kako zgleda ko jih zmanjka.

Tko da očitno imam neomejeno tole kvoto, hehe. :vragec:

To pomeni da lohk neskončno minusov nabijem tud recimo. x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haha, pa mamo res eno invazijo nekih alienov tu zadnje čase! xNNx

Sami vanzemaljci pismu! x:Dx x:px

 

Se mormo lepo obnašat, da nam nou kdo kakih vesoljskih veš al pa varanov za vrat poslal (al pa načaral). x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hudo je ce ni dela. To je bad. Sm delu na skotskem ko kelner, spoliru vse zlice, pribor, salce, police, mize., VSE... folka kdaj ni blo vec ur. Beda cist.

Tko da stekam.

 

Zadeva pa ni CB, kot verjetno nic ni... no, meni se sedaj zdi mal butast, ce kdo pravi, da v sluzbi nima kaj delat. je pa seveda odvisno od okoliscin. nekje nimajo neta, ne smejo ven, ne smejo to ali ono, temvec "lahk" sam cakajo da bo konc sihta. Pa tut to je butast, ker clovek lahko diha, meditira, se ukvarja s seboj, eventuelno bere, izobrazuje, uci jezike, ... ce ni dela, se lahko gre tut do sefa in se mu rece da naj te primerno zaposli.

 

Najhusji job ki sem ga kdaj mel, pa je bil bit vratar :lol:

(ps: ne zajebavam, ampak res. vratar na stranski kapiji v JLA (Kragujevac, Srbija)) ene pol leta recimo. Podn totalen. 6 ur ne vidis cloveka, razen, ce je sel na par ur mimo kaksen tovornjak.) se mi se zdej pozna :blink: :lol:

 

Drugi najhujsi je bil prodaja nepremicnin prek telefona. sem bil samo en dan, drugi dan me ni blo vec :lol: ce nism celo ze med malco kidnu

 

torej nekreativnost je najhujs, ce je ne znas izkorsitit drugace - zase. kjer je svoboda bivanja in zadovoljeni osnovni zivljenjski pogoji, je lazje bit kreativen.

Jst sm na RTV-ju ko v enem obdobju ni blo tolk dela, sel do sefa grafike in na svojo pobudo organiziral delavnico izdelave fontov. Pa je blo se kr kul. Vsaj neki se pocne koristnega.

Tko da... predlagat, spreminjat, dajat pobude, izboljsevat itn, ne pa prepustit se.... tam kjer je mozno.

Mi je pa se dans zou, ker nisem bolj tezil, da se vec dogaja in spreminja, ker itaq so sp-je stran potem dajal, ker so bli studenti cenejsi, kljub temu da smo full dober eni delal.

Takrat je blo pac izrecno receno, da vsak opravlja tocno svoje delo in nic drugega, cetudi so bile pobude, jst mel pa krativnosti idej in pobude skor za izvoz.

 

Dolgčas je pa zelo nevaren.

  • Lajkam 1
  • Buuuu 1
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Morda je pac mogu izkusit, da bo razumel, bolj spostoval al pa kej. Al pa tut ne... ce mu v prvo ni slo, mu bo morda v drugo, ali pa se bo povezu s kom, da bo spoznaval se vec.

Eni ljudje zbolijo od zaj.. dolgocasnih sluzb. slabs to, kt bit brezposelen.

Tko da ... kadar je nuja je pac nuja... tesko sodit o kom kaj rabi.

Mnenje pac.

 

 

sam en primer moj bivši delodajalec

je v stečaju ;)

 

Končal bo verjetno kot

 

:lol: :palec:

 

ha ha, raj ne plis, k pol bi minuse uvedli :lol: sicer pa ja :palec:

 

Ja ti si tud na seznamu,

 

Ministrstvo za kulturo, višja svetovalka, al pa programska voditeljica zabavnega programa RTV SLO

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sicer pa cist v offu, (nima veze s tem zgoraj):

 

he he, otroc, ne mors verjet sploh. xcivx x:o)x ljudem ze hudo dogaja. vse zivo leze iz njih. strah, nasilje, zloba, srd, tekmovalnost, ego, noben noce vec nic priznat. blackout cist. zafiksirana tocka na astralu in delu auricnega polja.

pa so se ponosni na to, pa sploh ne vedo kaj delajo in govorijo. jaz sem boljsi kot it in imam bolj prav kot ti. Ti si kriv, jaz sem zrtev. Jaz bom dokazal, potrdil, ker Jaz nisem slab, jaz sem dober, ne smejo tako mislit o meni, ne ne smejo...ker Jaz jaz jaz....

 

se vedno gre za dvojnost, ki je pogoj na nastanek konflikta in ga tako nadaljuje in nadgrajuje. Pa tako Enostavno je enostavno spustiti.... to.

Vsakdo VE kaj govorim in kaj je cas spustiti, ce le hoce vedet in slisat! Vsakdo. Vsak trenutek se lahko spusti. Ni bolj ali manj primernega trenutka, ker je vsak trenutek ta, ta tanajbolj pravi in najbolj pogumen trenutek. Spustiti.

 

Prehodno obdobje jasno. so ga napovedal. svasta dogaja v glavah ljudi. astral se odkriva.

se pogovarjam, berem, gledam reakcije v prostoru, noro. tolk easy se je prepuscat tistim energijam, najlazje je. samo posledice pa so hude.

 

Se dobr da obstajajo ljudje, ki obcasno ne vidijo v vsem samo sebe in ne reagirajo na vse z Jaz, ker nas je danes ze prevec polnih samega sebe.

Ta prvi so zares luc! Se ne ukvarjajo ce je kdo dober ali slab, temvec razumejo in podpirajo, ker niso v vsem Jaz, ampak so hkrati drugi.

 

Utrudljivo zelo, vse te miselne forme, vsi ti predalcki, zakljucki, postrojevanje ljudi na dobre slabe, na tiste, ki hocejo slabo in tiste ki dobro.. ne zavedajoc se, da se konstanto ukvarja s samim seboj in svojim pogledom in procesiranjem pogleda na svet. V tej lastni projekciji pa oblikuje ljudi, odnose, predstavo o svetu. Na dobre in slabe, na skodljive, na koristne, na mascevalne in nemascevalne, na leve, na desne, na prizemljene, na odbite, na normalne in nenormalne, na primerne, na neprimerne. Vedno je jaz in predstava, ki se poklopi v Jaz, da je lahko se vec Jaza. Je igra ki jo igra.

Zid je ja.

 

Nihce ni vedno slab in nihce ni vedno dober. Vedno in vsak trenutek vsakdo 100% povsem samostojno izbira in odloca o lastnih odlocitvah ter postopkih. VEDNO sami izberemo kako se odzivamo na svoje obcutke, misli, custva, pobude, strahove, druge ljudi, ego, prepricanja o drugih, o razumevanju tega kar se zunaj nas dogaja ali v nasih odnosih s svetom. Odlocamo o tem kako razumemo druge, kaj si milimo o njih, kaj so rekli, storili, na preteklost, na reakcije in na sedanjost.

VEDNO je nasa lastna izbira! In v tej izbiri KREIRAMO naso lastno usodo!

 

Tega zares nihce ne razume, zato mislim, da je pametno o tem kdaj pa kdaj napisati. Sploh v casu, ko je v prostoru toliko slabozeljne in skodozeljnje energije v kateri se koplje ego Jaz.

Sem pa vesel, da imamo prebliske razumevanja in pobude ziveti in dobro misliti, ce si to dopustimo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hey, ni panike, vsakdo si kdaj zeli, da bi postopal drugace kot je. Cist clovesko je to. x;)x :palec: Vsak dan in vsak trenutek znova se lahko odlocimo kaj in kako bomo.

To je point. Tako tudi obzalovanja ni, ker nima smisla. Boljse se je potrudit sedaj in tudi lazje je tako!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sicer pa cist v offu, (nima veze s tem zgoraj):

 

he he, otroc, ne mors verjet sploh. xcivx x:o)x ljudem ze hudo dogaja. vse zivo leze iz njih. strah, nasilje, zloba, srd, tekmovalnost, ego, noben noce vec nic priznat. blackout cist. zafiksirana tocka na astralu in delu auricnega polja.

pa so se ponosni na to, pa sploh ne vedo kaj delajo in govorijo. jaz sem boljsi kot it in imam bolj prav kot ti. Ti si kriv, jaz sem zrtev. Jaz bom dokazal, potrdil, ker Jaz nisem slab, jaz sem dober, ne smejo tako mislit o meni, ne ne smejo...ker Jaz jaz jaz....

 

se vedno gre za dvojnost, ki je pogoj na nastanek konflikta in ga tako nadaljuje in nadgrajuje. Pa tako Enostavno je enostavno spustiti.... to.

Vsakdo VE kaj govorim in kaj je cas spustiti, ce le hoce vedet in slisat! Vsakdo. Vsak trenutek se lahko spusti. Ni bolj ali manj primernega trenutka, ker je vsak trenutek ta, ta tanajbolj pravi in najbolj pogumen trenutek. Spustiti.

 

Prehodno obdobje jasno. so ga napovedal. svasta dogaja v glavah ljudi. astral se odkriva.

se pogovarjam, berem, gledam reakcije v prostoru, noro. tolk easy se je prepuscat tistim energijam, najlazje je. samo posledice pa so hude.

 

Se dobr da obstajajo ljudje, ki obcasno ne vidijo v vsem samo sebe in ne reagirajo na vse z Jaz, ker nas je danes ze prevec polnih samega sebe.

Ta prvi so zares luc! Se ne ukvarjajo ce je kdo dober ali slab, temvec razumejo in podpirajo, ker niso v vsem Jaz, ampak so hkrati drugi.

 

Utrudljivo zelo, vse te miselne forme, vsi ti predalcki, zakljucki, postrojevanje ljudi na dobre slabe, na tiste, ki hocejo slabo in tiste ki dobro.. ne zavedajoc se, da se konstanto ukvarja s samim seboj in svojim pogledom in procesiranjem pogleda na svet. V tej lastni projekciji pa oblikuje ljudi, odnose, predstavo o svetu. Na dobre in slabe, na skodljive, na koristne, na mascevalne in nemascevalne, na leve, na desne, na prizemljene, na odbite, na normalne in nenormalne, na primerne, na neprimerne. Vedno je jaz in predstava, ki se poklopi v Jaz, da je lahko se vec Jaza. Je igra ki jo igra.

Zid je ja.

 

Nihce ni vedno slab in nihce ni vedno dober. Vedno in vsak trenutek vsakdo 100% povsem samostojno izbira in odloca o lastnih odlocitvah ter postopkih. VEDNO sami izberemo kako se odzivamo na svoje obcutke, misli, custva, pobude, strahove, druge ljudi, ego, prepricanja o drugih, o razumevanju tega kar se zunaj nas dogaja ali v nasih odnosih s svetom. Odlocamo o tem kako razumemo druge, kaj si milimo o njih, kaj so rekli, storili, na preteklost, na reakcije in na sedanjost.

VEDNO je nasa lastna izbira! In v tej izbiri KREIRAMO naso lastno usodo!

 

Tega zares nihce ne razume, zato mislim, da je pametno o tem kdaj pa kdaj napisati. Sploh v casu, ko je v prostoru toliko slabozeljne in skodozeljnje energije v kateri se koplje ego Jaz.

Sem pa vesel, da imamo prebliske razumevanja in pobude ziveti in dobro misliti, ce si to dopustimo.

 

lepo napisano,,,ampak...kaj se ti je včer dogajalo????nekam filozofsko si bil razpoložen...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_tongue.gif

MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!

NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...