Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

ja. sej, ni sam to, les ima kar nekaj prednosti pred plastiko. na netu se da najdet o tem napisanga dost. pa tut strokovnjaki povedo marsikaj vprid lesu. mislim da se nima smisla spuscat v to tule. ceprou eventuelno tut lahk, ce bi kdo "zapel" x:Dx

men je všeč od Adija Smolarja: "Je treba delat" xsingx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dragi Lunatiki

 

Želim vam vse naj v novem letu.

 

Da bi mel vsakdo koga, s katerim bi podelil svojo žalost in pomnožil svoje veselje.

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smesko.gif

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_blush.gif vsem vesele praznike. Jaz sem happy že s tem, kar se je zgodilo danes. uspešno rezanje krempljev mojim kužkam. neverjetno, še računali so samo za eno. pri prejšnjem veterinarju pa so računali celo storitev, odščipnili pa samo par krempljev.

 

ne vem kaj je tisto, kar me je gnalo v napačna dejanja. dobro se je izšlo, ... najboljše bi blo doma lepo za računalnikom trpeti raznorazne težave, ki sem jih pač imela. jaz sem hotela ven iz vsega. tako ali drugače se ni izplačalo rinit od doma.

 

...zdaj si želim spet nekaj drugega (ven iz brezciljnosti v nek smisel). pa spet k prijatelju na oddih, pa spet pse s seboj, upam, da se bosta držali doma. moč uma- please, da bi se kužke držale hiše, se ne bi izgubile in preveč pohajale, pa da ne bi imeli težave z nobenimi ljudmi. lahko bi si bila omislila enega toy psička, pa raje dve ta pravi...

 

imela sem tudi obdobje v svoji brezciljnosti, ko sem prihajala do raznoraznih zaključkov. pa se je vse moralo podreti, zdaj pa ne brskam po svoji podzavesti in izumljam poti in povezave. je še vedno v meni en plac za tisto, kar moram zatreti. kot, da ni nič. eni temu pravijo halucinacije, bolezen, ipd... nekaj mimo. mislim pa, da se s tem težko živi- namreč energije, kundalini, tretje oko, podzavestne zaznave. o tem se nič ne govori v znanstvenih vodah. razlaga- pomanjkanje nekih snovi v sinapsah. fajn je- mir in tišina v glavi, zdravje umsko in fizično.

kar ne gre ne gre. eni lahko opletajo z jezikom sto na uro, pa jih držijo na kakem zaprtem oddelku, kljub vsemu kar lahko skapirajo. eni so na drogah, drugi alko uporabljajo redno, za sprostitev. ideja- raje kakšno tableto in terapijo, kot alkohol uporabljan za sprostitev nekih zadržkov in strahov.http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif polagam na srce. mi ne gre skozi niti kuhano vino več, ker vsebuje sladkor. pa se ne vidimo od špeha.

ideja dve- vsi občutimo, kako nam nekaj bolj sede kot kaj drugega, nekje je unija drugje odpor, pa nimamo pojma zakaj. spet pride znanost s kemijo ipd ampak, zakaj preskoki in neujemanje. kdor je bolj subtilen in senzitiven za energije ve, kdor pa lahko te energije sam uravnava, to je ? (jaz ne) vedno sem ali tiho ali v nekem konfliktu s svetom, še najboljša lastnost kar jih imam je občutljivost. cmer,... ma saj bo, imam pa frendico s katero se lahko pogovorim brez problemov, pojavi se pogum, ko začutiš štekanje in nič hudega, če nekaj ne gre,... so plusi in minusi in vmesne situacije.

 

na kratko... psihiatriji se težko oporeka, ker ima razlago za vse. vsaka čast ta pametnim, ki vse vejo.http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_clown.gif

  • Lajkam 2
  • Buuuu 1
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

 

 

Saj veš, zarečenega kruha se največ poje... x:px

 

a dej ga srat???

ti kr brez skrbi reč, da nikol nauš breda pita in đonija depa naenkrat poonegawla x:)x

vrjem, da nč od zarečenga kruha nauš pojedla x:px

al pa jes lažem x:Ix

 

ne sam da ni boljš, še slabš je x:o)x tko da tole je blo zadnjič.

 

vse je enkrat prwič...

in tut drugič je prwič. ...oz. prwič je drugič...

in tut ko se zgodi tretjič, se je prwič zgodilo tretjič...

in tut prwič je zadnjič....

a premal pijem ane? x:Ix

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

janko xDDx :palec:

 

(No, saj delno imaš prav, sicer pa takih visokoletečih nimam. Se mi pri onih manjših vsakodnevnih "nikoli več" večkrat zareče... x:Dx )

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jeb* kur* negativizem! xrolleyesx

Pa kdo bo pa reševal pa vlekel te silne dovnerske energije?

Od seveda nekoga drugega je odvisno, kako se mamo sami?

En drug nas bo 'reševal'??

4.5 folka bo šlepal pa uravnotežal zateženo energijo [pet]stotih? xrolleyesx

 

(samomor, črna magija, kako 'pravilno' umreti,.... jao!!! - kaj če bi za začetek mal ŽIVELI? xrolleyesx)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x x:Dx

 

(ma jamraj, starina, kot da še kdo kdaj ni! x:o)x)

 

((aja ps - a pol je Macy vs planeti 1:1? :vragec: x:px - ker bo namreč pojutrišnjem tadrug mrk..

seveda na ene ne deluje x;)x oz. ne mormo vedet, kako bi blo in kakšne teme aktualne, če ne bi bil mrk, pluton in štr., pač pa recimo Jupiter x:px - a imam en občutkec da bi ble druge teme dejavne xDDx))

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x x:Dx

 

(ma jamraj, starina, kot da še kdo kdaj ni! x:o)x)

 

:vragec:

če ugotawlam, da fuk ni pošten potalan, to ni jamranje in zato ne bluzi.

ker... jest npr. nimam nobenih težaw. x^x al pa problemov pa takih jajc.

no... razn, če sem slučajn trezen xcivx x:Dx đouki spouki x8Dx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

če ugotawlam, da fuk ni pošten potalan

a veš da sem vedla da boš ti in s tem uletel, pravzaprav sem hotla že vnaprej rečt, da morte bit eni v nizkli preži k bodo kej tkole talal. x:o)x x:px

 

@marsa

ej, na mene res ne deluje tole x:o)x jst sama sebe jebem x;)x

še dobr! :switz:

Kako bi šele blo, če BI deloval. x:px x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa x:o)x same bizarne teme so se razpasle... ma dobro - vsakomur svoje, samo tole je pa tako čudno da je že smešno. Se mi niti ne ljubi brat tega, kar se piše tam. Zadnjič preletela ene dve temi, pa sem raje kar zaprla ker nisem našla dovolj zanimanja da bi brala naprej.. xnckrivx nekaterim pa očitno paše...

 

janko pa itak misli samo na seks in pijačo :inocent:

 

Mačka jamranje je nekaj drugega kot bluzenje :P

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja no pol pa še dobr da so sam te tri teme (al kolk) izolirane (s tatečnimi vibrami), da so povsod drugje ful šponske in dbestne energije! xokx

 

x:o)x x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mačka, če jih sto jamra, je dost vseen, če še en.

 

Tko da kr izvoli. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo - bom še jaz - da ne bo samo lepo..

 

Danes me je spet hotla kupit :vragec: Najprej je bilo je*anje kaj sem naredila s tistim, kar sem dobila zadnjič :xx!: da mi je bilo ja še enkrat žal da sem sploh vzela... potem pa že spet novo sprenevedanje :o|o: Ne razumem a je tako podla ali nas ima za tako neumne. In če je brat takšen, to ne pomeni da sem tudi jaz xrolleyesx

 

No - to so stvari, ki jih moram dajat na off da ne od*bem koga kar tako na direkt... čeprav je danes malo manjkalo.

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj je daleč od tega da bi blo samo lepo. men tud ni (oz. je tako malo lepega, da ravno zato je treba to poudarjat, k je škoda da se izgubi v vsem štalskem).

ampak pol se lohk kar vsi pogrezamo, če bomo drug drugega namest v dobro spodbujal v slabo.

 

se mi zdi tako kot kapljica črne barve: ena samčkata kapljičica črne bo zapackala celo posodo bele, da bo mal sivkasta. xyesx :o|o:

Medtem ko ena kapljičica bele NE bo vplivala na posodo črne barve.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma ja saj - odvisno na kaj se sfokusiraš, čemu namenjaš večino svoje pozornosti... Sra*ja (vsaj v mojem življenju) ne manjka, nikoli ni samo lepo, ma če se osredotočaš samo na negativo se ti lahko samo še utrga xrolleyesx Tako je meni boljše dajat poudarek in pozornost na tiste bolj lepe plati življenja, kar pa ne pomeni da mi je vsak dan z rožicami postlano - daleč od tega. Včasih nisem vidla izhoda, pa je bilo vse črno, zdaj se osredotočim na barve, pa je vse barvito x;)x xsrcx Toliko lepih stvari / dogodkov / ljudi... lahko najdeš, vidiš, če si le pozoren na to.

 

Problemi so, problemi bojo, kli*c jih gleda, aneda (kot pojejo Zmelkoow v eni pesmi x:px )

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma ja saj - odvisno na kaj se sfokusiraš, čemu namenjaš večino svoje pozornosti... Sra*ja (vsaj v mojem življenju) ne manjka, nikoli ni samo lepo, ma če se osredotočaš samo na negativo se ti lahko samo še utrga xrolleyesx Tako je meni boljše dajat poudarek in pozornost na tiste bolj lepe plati življenja, kar pa ne pomeni da mi je vsak dan z rožicami postlano - daleč od tega. Včasih nisem vidla izhoda, pa je bilo vse črno, zdaj se osredotočim na barve, pa je vse barvito x;)x xsrcx Toliko lepih stvari / dogodkov / ljudi... lahko najdeš, vidiš, če si le pozoren na to.

xyesx :palec: :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pravkar prišla iz Celja. Sina sem morala peljati na urgenco. V šoli pri športni je dobil žogo v prstanec leve roke in ima zlomljenega... Od 4h popoldne sva letala okrog doktorjev. In proti pričakovanju sva sorazmerno hitro opravila na urgenci.

 

Dobil plastično rokavičko, upam, da bo ostala vsaj približno cela do ponedeljka, ko ima kontrolo...

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zalaya, :detelca:

(čimmanj bolečin želim sinu, fajn da sta smooth opravila)

 

(jaz mam oba sredinca total zvita od žoge tkole - košarka)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala, niti ne jamra preveč... edino žali se, da ne more zaradi tega zlomljenega prsta ostati doma... xcivx (mati ne trza na take izgovore :vragec: )

 

Jo je danes mahnil v šolo z najbolj trpečo faco kar si jih sploh lahko človek nadene. Pa da ne bo pomote, ne boli ga prst, ampak dejstvo, da ne more spati... x8Dx

 

Se pričenja sončev mrk, a pri nas je takšna megla, da še do najbližje bukve ne vidim, kamoli sonce. Kolker se jaz spoznam na vreme, se megla sigurno ne bo razgubila dopoldne... Tako da opazovanje mrka odpade...

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sončni mrk...danes...končno en zelo dober izgovor zakaj nisem mogel dobro spat in sem dobesedno mal zjeban...x:Dx

 

Mogoče je pa to tudi zaradi težkega fizičnega dela med prazniki, ko sem moral sedeti, nazdravljati in piti čudno obarvane tekočine...Mogoče bi pa kot vodno znamenje bolje prenašal lunin mrk...xg:Dx

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...