Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Kaj mate zdej z mano s temi 13.000 članov?

Nič, ampak ker je o tem nadalje se debatiralo...

13000 sem pa omenla iz istega razloga kot ti opažaš - tolk in tolk članov "ima" LNF, se pravi vsako sekundo kak plus, kak tečn post, reklama, nesramnost, vulgarnost, pecanje, 'uredništvo' (pizdarjenje čezenj) itd. xnckrivx

 

najboljš da vse baramo na in za Utemeljitev. x:px xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sorry tega pa nisem čist zaštekal...V bistvu sem bližje mišljenju od Belega lotusa (Matjaž je imel nekaj pametnih postov oz. več kot Stane) in Nimbusu (da se približno vidi od koga...ali kje-pri kateri temi- se je kasiral minus/plus)...Saj Stane je imel tudi par pametnih, potem je pa že prevečkrat začel ponavljat eno in isto, in celo govorit neke bezsmislice brez kakšne realne znanstvene podlage. S tistim da je sol pomembna in ostalim se celo strinjam z njim, da je pa za skoraj vse bolezni kriva sol in jod...ma kaman...ga pač jemljem mal z rezervo...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Ja, se strinjam, no odvisno kaj jemlješ kot pametno (Stane ni nikol govedaril nazaj, kljub temu da se je cca DVA MESECA intenzivno kenjarilo po njem, je skratka ohranil 'Obraz' - jaz dam tud na to, itak dam lohk sam 1 plus x;)x).

VENDAR: ko sem šla (po določenem času, ker v histeriji ne maram pedenat pomembnih zadev, kot so brisanja, urejanja itd.) prečekirat prijave, sem ugotovila, da jih je ful bilo utemeljenih (res je moril in je bil spem), a sem opazila tud, da je na povsem nedolžen post (morda celo kak vic al kej) kar dobil več minusov, v temi pa kot stekle pse na preži par folka, konstantno... skratka, v nizki preži za dajanje minusov in morebitno sesuvanje.

 

In vam povem, to sem zelo težko požrla (total rušenje Staneta). xyesx

Če sem pa zarad tega človk, pa bogpomagaj.

Tud mi je to dalo mislit še o svačem: npr. kako zna *mladost* bit kruta. xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mačka, v vaši vasi jih je kvečjemu 32,5. x:o)x

A polovička je za tistega, ki je še v kakšnem trebuhu? :inocent:

 

 

pr ns jih je ~200, pol če prištejem še vse tiste na pokopališči

:wOOt: x:Dx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ampak nisem (naredila), Kokotec. ne za staneta, ne za freeja, ne za kokotca: demokracija pa to - VSAKDO ima možnost *glasovanja*.

 

In eni pač ne dajejo plusminusov (a so hkrati v vsakem drugem postu nesramni - kaj pa zdaj? imam tud možnost da jih zbenam, tebi nič, onemu nič...).

 

Imam tud možnosti res najštevilnejše, mislim da ste lohk veseli, k jih ne izkoriščam.

 

Ker pa dobro poznam človeško naravo, vem da so zelo redki, ki jih ne bi. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma dobro nekako še razumem, da se pri šolarčkih v prvem letu ko se "spoznajo" z ocenjevanjem pojavijo razne travme - baje da zdravniki pri teh letih opazijo celo vrsto psihosomatskih težav :eek:

 

Da se pa travme zaradi "ocenjevanja" pojavljajo pri t.i. odraslih posameznikih - to je pa malo smešno.

 

Otroka, ki se vrže po tleh ker je dobil svoj prvi minus / cvek po letih ujčkanja - to še nekako razumem. Da pa se to zgodi (zdaj pišem le v primeru dejansko zasluženih minusov) pri odrasli osebi je pa dosti žalostno. Konec koncev se že celo življenje "dokazujemo" od šole naprej, potem v službi, pa še kje drugje. In da človek ne zna, ne more sprejeti da imajo drugi drugačno mnenje kot on sam in da se ko dobi negativno oceno meče po tleh kot razvajeno dete - to ni lepo videt. Kolkokrat smo v življenju dobili negativno reakcijo na naš način razmišljanja, pa smo vseeno preživeli...

 

Meni ni problem povedat /utemeljit za vsak minus, ki ga dam (za pluse verjetno ni problema), samo se mi zdi, da bodo ob uvedbi takega režima temu potem sledile samo neskončne razprave in utemeljevanja, ki jih je zdaj za moj okus že marsikdaj čisto preveč.

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni ni problem povedat /utemeljit za vsak minus, ki ga dam (za pluse verjetno ni problema), samo se mi zdi, da bodo ob uvedbi takega režima temu potem sledile samo neskončne razprave in utemeljevanja, ki jih je zdaj za moj okus že marsikdaj čisto preveč.

ma saj to pravim! xrolleyesx x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pod "pametno" jaz razumem tako kot cicibanček ko prvič vidi in sliši neko stvar in mu naenkrat marsikaj postane bolj jasno v real lifeu...skratka koristne informacije, ki polepšajo oz. olakšajo life...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

 

Je pa res da se je dosti ljudi spravilo na Staneta...se ga pač da na ignore...je bil pa dober pokazatelj za strpnost...tako kot na cesti ko te lahko nekateri vozniki, semaforji, znaki spravijo ob živce...Takrat se šele pokaže človekov pravi značaj oz. kaj vse je v podzavesti...Je pa Stane bil boljši humorist kot Matjaž oz. je včasih odgovoril z vicem oz. v šaljivem tonu...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/griny.gif

 

Hm, 13. tisoč in še nekaj članov...A ni 13. kao nesrečna cifra...Še dobro da sem psihič in da se me vraževerje ne prime. V bistvu se me in zato imam št. 13 kao za dobro številko...mogoče sem pa kakšen darkerček oz. hudiček---po psihiatrovem mnenju...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, meni je povtratan, kako hinavski in zahrbten je narod. Mislim ma kaksna povratan infomacija, tega kolk je narod pristranki, nesprejemljiv itn. v tem se povsem strinjam ja! Med tem ko en enmu tezi kako naj se prehranjuje, kaj naj misli, kako diha... the best! xcivx

ego mamo tut vsi, pa to ne pomeni da je kul izfuravat ga.

Ti kar veselo ocenjuj, pa razpihuj svinjske energije x:Dx :palec: good luck!

 

 

Še nisi prebolel ocenjevanja? Naj ti nekaj povem (zelo verjetno nisem edini, ki ti je to že povedal): ljudje VEDNO ocenjujemo/sodimo karkoli srečamo, zavedno ali nezavedno, z argumenti ali brez. Tako funkcionira naš um in v tem ni nič narobe. To je mehanizem uma, kot dihanje. Mora biti, sicer se ne bi mogli odločati. Tudi ti plusi in minusi na forumu so lahko uporabna povratna informacija, seveda če jo znaš uporabiti. Vedi, da si v vsakem primeru ocenjevan, tudi če ni bi bilo možnosti plusov in minusov.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zate ja.

 

ne, niso zdej minusi problem sploh, ker so ze bli pase, ampak je problem, to da se dopusca zahrbtnost!

da se izrablja moznost za svinjarijo. - to je problem!

Jst kot vsak se lahko vsak dan logira s 50 nicki ce hoce; ker moznost to dopusca. Lahk bi talou minusov kolkr bi hotu, sam jih ne, ker je to svinjsko. Med tem ti dopuscas da se to pocen. In potem se govori o povratni informaciji :lol: ma dej bluzis totalno!

kaksno povratno inforamcijo pa si ze dobila konkretno tule od clanov? Uporabno informacijo zaradi ocnejevanja recimo? A da je narod zahrbten, da se v stanju nekih negativnih custev sodi, ko je najmanj primerno in najmanj zdrave pameti, da se narod grupira, in iz zamer tala minuse tistim ki znajo zagovarjat mnenje, k so pripravljeni se soocit konkretno z argumentom, neki vlozit v dbato; ne papussiyevsko ocenjevat, ker ces, pac nimam casa xg:Dx kaj se potem sploh gres!!? Ce pa hoces met vse pod kontrolo in mislis da je tvoja ocena tolk blazno pomembna, se je pa za za zamislt ane.

 

ja, potem pa se to "REŠI" z minusom, ker se nima casa :lol: blazno inteligentno res. huda resitev! zdej k je 5 jeznih zafurstrirancev ocenilo nek post z minusom, ker ima nekdo drugacno mnenje od njih in ga zna argumentirat, so dobila blazno "korektno" povratno informacijo! :lol: ma sej se hecas no.

 

kt da to kej steje, ce je kdo za ali proti proti tvoji volji xcivx x;)x je itaq useen. sam jst ap tut ne bom pustu da mi razne mantis itn, serjejo po glavi, ker pac nimajo kaj bolj pametnega pocet, kt freeju tezit; o kaj sem in kaj naj jem itn!

 

 

ja, ampak jst tebi ne serjem o tem kaj ti moras jest, pa kaj bi ti rada bla, pa kake poste mores pisat; docim pa se tule vame usajajo vsi zivi, vkljucno s tabo vred, ker te motijo daljsi posti. xcivx Kdo ma potem zares problem tuki. In ker se najde folk na freeja spravt 8ce ne bibil jst bi bil pa nekdo drug), ker jim pac ni tolk simpa kt en drug, si ti dobila povratno informacijo :lol: s katero zdej vsi blogi boljs delajo in full vec folka je tuki, in sploh se vec oglasevanje in sploh je energija dosti boljsa odkar se tukaj ocenjuje :lol:

Pac si pristranska jebiga, ker si pac lahk.

 

kakšne nebuloze. x:o)x

 

... eni plus/minusi so pa problem.

 

A je razlika, če ti nekdo jebe mater v odgovoru al pa če ti enostavno da minus (s tem da v prvem primeru bi se lohk zasolatal okol tega do nezavesti, vsi pa nimamo tolk časa in odvečne energije za takšno).

 

Ja, Mačka in Kokotec sta proti ocenjevanju, Brezo, MOjca, Janko, Beli lotos itd. pa so za, da se tu oglašujejo MatjažiBogdani (medtem ko slednja dva moti ko se tu oglašuje Stane).

 

Članov je 13000.

 

In seveda nihče ni dolžan razlagat, čemu se mu nekaj zdi sprejemljivo, nekaj pa ne.

 

men vse manjka v prehrani, pa zato ne s*jem po drugih.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da se dopusca zahrbtnost!

No ko se že ravno razveselim neverjetnega pripisovanja moji moči,

 

pa ta udarc:

 

ma dej, sm mislu da si mal bolj inteligentna no

:D :P :D

 

ja, a ni čudn, pr vseh teh plusih mi to vseskup ne diši x:o)x

x:o)x x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a kaj je narobe, z moje strani nic., vprasaj tiste ki jih jaze motim kako pisem, kaj jem, kaj bi zelel biti! KONKRETNO in JASNO vidno na prejsnji strani in se v drugih temah kaj od tega.

 

:eek: pa kaj za :vragec: je narobe Free? Res ne štekam! Dejansko se mi zdi da nalašč provociraš s takimi izpadi - kao negativna pozornost je boljša kot nobena xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da še jaz pridam svoj piskrček.... :zalostko: ... jokam :C: ... tulim :att: ... cepetam :!!: ....

 

Pogrnila na izpitu iz nemščine, kolk sem dolga in široka..... :sad: x:((x :madpro:

 

Danes teden "ponovi vajo" lekcija.... :fiju: x:o)x

 

(sam se še nisem odločila, ali začnem "cepetat" še pred izpitom, ali po njem) xscratchx x:Dx

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej se hecas x:Dx o odgovornosti namrec. ja, ob vseh teh pussiyih pa limonadah, bo se vec priliznjenosti kot sedaj ("sem ti plus dala bla bla" :lol:) Ja, res hvala, ker si mi resila zivljenje s tem plusom! vecno ti bom hvalezen :sick:

ma mona pa to je stvarno otroski vrtec. x:Dx

ja zlo se sprejeam odgovornost tule.. ma da ne pocim od smeha! :fool: s tem ko se enemu minus stisne. pa ker je frend, pa mu pac ne; freeju pa zanalasc, ker je pac on. (ne govorim o tebi, temvec splosno).

 

sem tut za ocenjevanje, fajn bi mi pa blo, da bi rečmo lahka kliknu in vidu kdo je prpopu te pluse/minuse. ker zdej jih lahka mal preveč brezbrižno talamo naokol, pol bo treba pa mal pomislit, ker bo treba za temi ocenami tut stat

.

.

.

in sprejet odgovornost. x:Dx

 

xrainbowx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvaal enako. samo to tvoje svinjsko sproscanje kam drugam usmeri ne vame x;)x

 

Uživaj življenje - kolikor ga sploh lahko. pa sprosti se malo, za božjo voljo!

 

:fool: ocitno ne vidis pred nosom stvari kaj dogaja tule! zal.

 

vseeno je kako se SLIŠI z moje strani.

Kot ti, imam tud jaz možnost dat sam eno oceno.

 

Stane ima 170 minusov, Matjaž pa ima cca 70 plusov (morda cca 15 od mene, tam kjer sem presodla da si jih je zalsužil).

 

Ti pa si uletela vsakič, ko se je kdo 'kregal z uredništvom', tako da sklepam da te moti kaj drugega kot ravno Stane ja, Matjaž ne.

 

Tud me je zmotilo, ko si dobila v Sliki dneva za čapljo minus (kar vem ker sem ti jaz dala plus), pa sem ti jih pol iz inata stisnila še nekaj (plusov namreč).

 

Ne, še veliko, preveč je oglaševalcev, vendar so redki bili tako vsiljivi (kot sem tud že povedala), poleg tega pa je Stane prodajal IZDELEK, ki (meni in stotinam!) deluje (in se btw prodaja v vsakem Sanolaborju!!! xyesx), Matjaži ipd. pa pravzaprav prodajajo meglo (tko čist tehnično in stvarno = bobu bob).

  • Lajkam 1
  • Buuuu 2
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

svinjsko sproscanje

xDDx

 

http://www.shrani.si/f/37/zk/4wnXKR2t/svinjinskokvvodo.jpg

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da še jaz pridam svoj piskrček.... :zalostko: ... jokam :C: ... tulim :att: ... cepetam :!!: ....

 

Pogrnila na izpitu iz nemščine, kolk sem dolga in široka..... :sad: x:((x :madpro:

 

Danes teden "ponovi vajo" lekcija.... :fiju: x:o)x

 

(sam se še nisem odločila, ali začnem "cepetat" še pred izpitom, ali po njem) xscratchx x:Dx

Zalaya glavo gor! Ne obupat. Držim pesti da ti v drugo uspe narest xwizardx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: ja no, kaj pa sem jaz drugega vedno govoril kot to!!!! tocno to, da ni fer da nekdo oceni, pa se ne ve kdo! ker vsaka ocena ima svoj razlog. in ce nekdo razlog pozna, se lahko nanj odzove. ce pa razloga ne pozna, pa se ne more! in ni fer da se ne more! in zato ocenjevanje nikakor ni merodajno, ampak so merodajni konkretni argumenti za rast v razmisljanju.

 

in ce bi bil ocenjevalec viden kot je predlagal nimbus, bi bilo smiselno da tisti ki je oceno podal svoje stalisce ali neodobravanje tudi argumentira! ker je to edino PRAVICNO! tako kot je sedaj pa ni pravicno, ker se ne ve kdo je dal oceno, ker je lahko ena oseba dala 10 minusov drugi osebi, ker se je logirala z drugimi imeni tule.

In oseba ki ji gre zato da razume neke stvari, pac ne more dobiti realnega odziva. S tem, pa se k forumu ne pridodaja kvaliteta v smiselnih vsebinskih objavah, temvec se vse tiste, ki razmisljajo drugace kot redna srenja iz tega foruma, ki ima ze dolocena skupinska prepricanja, pac od tukaj podi stran. Zal. In zal tega urednistvo ne vidi.

 

Hkrati pa kar je najbolj bistveno tak nacin ocenjevanja NICESAR ne uci! ampak vspodbuja nazadovanje v razmisljanu, kjer se zaradi osebnih preferenc dolocene osebe tule grupirajo, v tem vspodbujajo sirse razdruzevanje, v katerem se posameznika izlocuje, ker ne misli tako kot skupina, namesto da se S KONKRETNIM ARGUMENTI razlozi cloveku zakaj in kako, stalisca, poglede itn, da oseba ve zakaj se ljudje ali pac skupina z njim ne strinja in ima tako moznost stalisca spremenit, pogled razsirit, razumet itn. Pomeni da se vnasa neka podlaga za vec zavesti!

(aja no, v bistvu sej uci...sam kaj x:o)x )

 

Ce ti dam minus, a bos vedu zakaj si ga dobil? Ce pride sem nek nov clan, napise nek post in se usuje tule skupina blazno samopomembno zaverovana v svoja prepricanja in mu potala 100 minusov; a bo clovek vedu zakaj? Ne bo. In to je res ZELO butasto! Ocitno pa se mnozici pac da zivet take jebeno povrsne odnose, kt jih zgleda zivijo tut v lajfu. INSTANT ker za kaj vec se je pac treba potrudit. In to se pozna na kvaliteti objav oz. argumentiranja.

Takole pa pride iz preseravanja, ker je tule vse džabe, pa ker ima folk polne riti, in pride sem kader jim glih pase provocirat druge in izlivat svoje osebne svinjarije na druge ljudi. Samoumevno in nespostljivo in povsem brez samorefleksije. Skratka orenk bedno kako se eni izzivljajo.

Ce bi moral fajn placat zato da slisijo mnenje drugih ljudi in se pogovarjajo, bi fajn premislil kaj in o cem bi se menili, ter predvsem kako!

 

Pac, urednistvo se je odlocilo, da ima rajsi kvantiteto pred kvaliteto! Rajsi povrsnost pred vspodbudo in razmisljenjem, ukvarjanjem, ker se mu pac ne da ali se ne more ukvarjat, kontrolirat vsega. (po svoje pa tudi razumljivo).

 

 

Ja, točno v tem se strinjam z Nimbusom, da naj bi vsak za svoja dejanja prevzel odgovornost in če že mora bit to ocenjevanje, naj bi blo vsaj javno. V tem primeru je ocenjevanje pol skrajšana verzija replaya, da daš oceno in ti ni treba pisat da se strinjaš al pa ne, enostavno oceniš.

Če je pa ocenjevanje tajno, pol je lahko tut zlo pritlehna zadeva, tut maščevanje nekomu za neki, točno to kar se Freeju zdej dogaja, da se ga kampansko zasuva z minusi. Pa ni važno zdej al je kriv al pa ne, sm ziher, da je vsaj kak tam med tistimi k mu talajo minuse, k se nad njim malčk izživlja in se mu skrit za lcd-jem malčk privoščljivo heheta. Ne vsi, a kak je ziher tut tak.

In meni je to bolano. Cenim tiste k mu povejo svoje tako, da to javno napišejo, une, k se pa skrivajo za možnostjo da ga na skrivaj provocirajo pa ne.

 

Fuj. http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_dead.gif

  • Lajkam 1
  • Buuuu 3
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem, kje je sploh problem?

Število znakcov je tako ali tako omejeno..če pa dobim minus, pa niti ne rabim kakšne posebne razlage

niti to ne dojemam kot nazadovanja v razmišljanju, ravno nasprotno...mi da misliti..

Nauči se pa vsak ravno toliko, kot se hoče..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vseeno je kako se SLIŠI z moje strani.

Kot ti, imam tud jaz možnost dat sam eno oceno.

 

Stane ima 170 minusov, Matjaž pa ima cca 70 plusov (morda cca 15 od mene, tam kjer sem presodla da si jih je zalsužil).

 

Ti pa si uletela vsakič, ko se je kdo 'kregal z uredništvom', tako da sklepam da te moti kaj drugega kot ravno Stane ja, Matjaž ne.

 

Tud me je zmotilo, ko si dobila v Sliki dneva za čapljo minus (kar vem ker sem ti jaz dala plus), pa sem ti jih pol iz inata stisnila še nekaj (plusov namreč).

 

Ne, še veliko, preveč je oglaševalcev, vendar so redki bili tako vsiljivi (kot sem tud že povedala), poleg tega pa je Stane prodajal IZDELEK, ki (meni in stotinam!) deluje (in se btw prodaja v vsakem Sanolaborju!!! xyesx), Matjaži ipd. pa pravzaprav prodajajo meglo (tko čist tehnično in stvarno = bobu bob).

 

 

Naj najprej povem da Staneta in Matjaža poznam izključno s foruma in Staneta tud z oddaje. Pri Stanetu sem sodelovala večino v temah o soli, ki jih je sam odprl in kolikor imam v spominu ni imel problemov z uredništvom ampak bolj s sodelujočimi. Na en način mi je njegova teorija zanimiva in kot pravi Brezo, je bil včasih tako šaljivo smešen in v nekaterih pogledih predvsem o nejodiranju soli sem se tud strinjala z njim. Tako da nimam nič proti Stanetu, tud minusa ni dobil od mene nobenega, ne on in ne kdo drug, mislim da sem mu tud kak plus dala sploh na njegove hece, sam se itak ni videl v poplavi minusov.

 

Matjaž pa je pisal dobre poste in v temi brezplačne delavnice je bila enaka hajka z minusi nanj in Mojco.

Hajke proti posameznikom so očitno interesantne žal in nepravične. Zato sem tudi proti minusom.

 

Za čapljo nisem porajtala, sem pa opazila, da je nekaj mojih objav, kjer spodbijam delovanje črne magije ocenjeno negativno, aja pa ne sam moje x:Dx magija verjetn. x:Dx

 

Ni nujno da vsak ki nudi storitev, ki je neotipljiva že prodajalec megle, nekomu lahko določena storitev ali izdelek koristi medtem ko drugemu ne. Tako kot je lahko nekomu isti post poučen, drugemu pa brezvezen in nekoristen.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OK, pošteno, kul post. :palec:

 

sam ti nisem dala plusa, mal sm pa tud jaz trmasta pa taka.

Priznam pa ti da maš point. x:o)x x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vilinčica, zakaj misliš, da v sodstvu obstaja načelo, da se vedno v primeru, ko nekomu ne moreš dokazat utemeljeno da je kriv, le tega oprosti?

 

Zaradi unih tisočev k so krivi, al zaradi tistega enega k je dejansko nedolžen?

 

In o tem je tu govora. Ne o unih, k upravičeno dobijo minus, temveč o unem krdelu, kot pravi Marsa, k kampansko tala iz bebavih razlogov komu minuse.

 

Za tistega enega se je vedno vredno borit. Ker ko tega ne bomo več počeli, smo zgubili bitko in bo konc vseh vrednot.

 

Dobro napisano :palec: plus itak x:Dx

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...