Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Včasih se sprašujem, kako je mogoče, da so ljudje tako oprani. Ko malo berem ter ugotovim, da razne moytse in mayite na veliko "zdravijo" osebe "v težavah", se neham spraševat..

 

 

zdaj me pa res zanima kdo je moytse

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tašča sem x:px

 

Veste kakšni so vici o taščah. Moja tašča je bila enkratna, a je žal pokojna. Pravijo, da bog "tadobre" prej k sebi pokliče...(hmm, če to drži, potem je dolgo življenje znak, da nisi bogu všečn x:Dx). Šalo na stran, ampak ni lahko. Kar naenkrat si pred razširjeno družino. Poleg lepih trenutkov, je tukaj tudi več dela, pa prav gotovo spoznavanje z novimi člani, ki med drugim prinaša tudi nekaj presojanja, ocenjevanja. Naenkrat vračaš, kar si prejemal v mladosti od svojih staršev. Pripravljaš skupne obroke, deliš razne dogodke, mnenja in druge družinske obveze. Skušaš se prilagajat mladim, ki še sploh ne verjamejo (tako kot mi nismo), da bomo kdaj bolj utrujeni, da nas bo bolel hrbet, da se nam ne bo dalo in smo v njihovih očeh smešni, ko se držimo nekih vzorcev... Verjemite, tudi tašča bit ni lahko. xnckrivx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(*sm ti dala plus k ta je zgodovinska x:o)x x:px)

 

a mi ga je res ratal? :lol:

 

joooooj cela frka, je blo blazota strani članov s temi ciframi, a si predstavljate, da bi, ker kao ZDAJ PA NE PUSTIM SE VEČ J*! in hotla zbrisat ene par teh navaljiteljev spemastih, zbrisala recimo 1/4 članov? x:o)x x:Dx x:Ox

 

Džazno so navalili, sej sm enkrat napisala, sam zlo mal prijav dobivam, se pravi sam če sama slučajno opazm, no dons sem se prav ufurala, ne boste me ne. x:o)x x:Dx

 

 

Tko da pliz takšne stvari pa res javljajte. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zbrisala člana???

Saj ne, da imam kaj proti, samo razočaran sem, ker sem zamudil vso zgodbo, ki leži za tem dogodkom :o|o:

Kaj se je sploh zgodilo, da je prišlo tako daleč, da je bil najboljši ukrep kar izbris?

Me je firbec čisto prevzel x:o)x

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zbrisala člana???

Saj ne, da imam kaj proti, samo razočaran sem, ker sem zamudil vso zgodbo, ki leži za tem dogodkom :o|o:

Kaj se je sploh zgodilo, da je prišlo tako daleč, da je bil najboljši ukrep kar izbris?

Me je firbec čisto prevzel x:o)x

xsmx

 

Šele, ko sem prebral četrtič, sem opazil, da ne piše speRmastih :lol: :lol: :lol:

ja sej med vso blazoto je blo ziher tud kej *beljakovinskega*. x:o)x x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nič ni zastonj, mogoče je Kensei hotel sam to povedat, pa cel štraufenpaht.

 

al pa kaj jaz vem...

 

xnckrivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ali pa eden tistih, ki vedno zastonj dobijo :inocent:

 

na enem radiu so lani za valentinovo izbirali najbolj romantično ljubezensko izjavo. zmagal je slogan:

auš dawa... auš plawa

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja pa kaj še? xrolleyesx

 

Meni se recimo tud grozno (ogabno) sliši s savinjskim narečjem: d(j)ekle daš ležat? http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_dead.gif

 

sej je tut delo ogabno pacasto. x:Ix

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

 

 

 

Tako to ti vidiš x;)x

 

jp. res nisem vedu, da je na suho bl fensi :vragec:

 

xokkx

 

sam ne wem, a je dawa, al je bla plawa. loh oboje. loh nč...

ker... mogoče tut ni imel keša xcivx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Spolno razmerje obstaja."

 

Nimbus

 

x:Dx

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Me prav zanima, kaj bo :P

nč, ravnokar sem umrla od smeha k sem dobila prijavo! :D :D :D

 

(xokx)

 

(aja in še plus si dobil :P)

 

sam morm še prečekirat, ne bi rada kar na prvo žogo benala/ukrepala (uredništvo_scena). :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ma tle slučajno kdo posebno veselje brat Močnika in si zraven še ful želi enkrat pisat seminarsko nalogo pri njem? x:o)x

 

 

živo mučenje :o|o: komaj se prebila skozi vso literaturo, ampak še vedno nimam pojma o čem naj bi pisala in kak naj bi bil sploh naslov seminarske :o|o:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kukr se spomnim, je Jeti xsrcx ekspert za močnike. Če ne bi bilo nje, jaz še danes ne bi vedela, kako se skuha dober močnik x:px

čez zarostanega ga ni x^x

 

x;)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
odvajanje od kave pa je hardcore. :eek: zdaj sem 12. dan brez. ta teden je kriza zaradi dela, utrujenosti, vremena, slabega spanca, učiti se moram. danes sem že mislila popustiti, pa bi se potem samo še slabše počutila, slabič kao. če sem se odločila iz dobrih razlogov, bom že preživela, si rečem. x:)x :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...