Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Resno sm misla, kar sm ti povedala.....upam, da ti bo kmal jasn!!!!!! Zarad tebe je šlo vse upanje nekam...pa res misleš, da te še hočm vidit!!!!! Dj odrast že enkrat...... :devil:
I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

zaslužim si nekoga, ki ne bo pizdil name, ko ma probleme in je tečen! če sem jaz skoz dobra, ustrežljiva in taka in taka, pričakujem spoštovanje, ne pa en nikakav odnos. če si dobra, ni OK. če si nesramna, ni OK. preveč se mam rada, ne bom se več pustila zafrkavati. zakaj se nekaj opravičujem ... za nekaj, česar sploh nisem storila ... to delam, ker sama ne dobim zasluženega opravičila.

 

je sploh kakšen tip, ki zna rečti: "hvala, prosim, oprosti?" ali samo jaz skoz naletim na take dripce.?:o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lubčki čaw x:)x

no, pa bodmo pošten... usi, k smo kle gor, nekej z nami ni ok. saj usi zase tko mislmo, zato pa iščemo sponzorja... da nam kdo da prou

k hoćmo slišat kr že vemo, al pa se zagovarjat pa utemeljevat zakaj ne, čeprou vemo kwa bi mogl... dejmo se rajš radi met, pa se spoštovat, se podpirat, spodbujat, al pa bodmo tih...

pa jebite se, jes vas mam rad...

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zaslužim si nekoga, ki ne bo pizdil name, ko ma probleme in je tečen! če sem jaz skoz dobra, ustrežljiva in taka in taka, pričakujem spoštovanje, ne pa en nikakav odnos. če si dobra, ni OK. če si nesramna, ni OK. preveč se mam rada, ne bom se več pustila zafrkavati. zakaj se nekaj opravičujem ... za nekaj, česar sploh nisem storila ... to delam, ker sama ne dobim zasluženega opravičila.

 

je sploh kakšen tip, ki zna rečti: "hvala, prosim, oprosti?" ali samo jaz skoz naletim na take dripce.?:o|o:

nomen est omen. ime pove use o ćloveku. pač teorija

jes zate že dolg vem, da si res fajn punčka, sam delat ne znajo s tabo. sam posluš se mal...

neh bit panična. svet je kljub usemu lep. za usacga use, kr mu pripada...

če ti kej pomaga, jes te mam rad

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Obljuba dela dolg! x;)x x:Xx

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se ne čudim odnosom, k jih maš....ker ko gre nekaj zate in ti nekdo hoče popmegat, pol ni blema, pol se da vse s tvoje strani.....kao

 

K pa je treba kej vrnt pa se obnašaš, k da ti nikol ni nihče nič dal/posodil/pomagal...........jp pol je tko, kra daješ to žanješ, pa mogoče se kdaj zgodi, da še hujše, kot samo pričakuješ, če sploh

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Dolgo časa sem se jel sprašavat čemu si izbiram samo napačne osebe, dočer nisem ugotovu, da niso osebe ki jih izbiram napačne temveč da sem sam napačen.. x8Dx

 

Tudi tebi ne bi škodilo če narediš podobno introspekcijo pri sebi ker mislim, da imaš enak problem

kdo, jaz? xDDx ni napačnih oseb, srce, so samo slabe in dobre kombinacije. če pa od določenih osebkov nič ne odneseš, je velika škoda zate! jazod tebe sem odnesla marsikaj! več dobrega kot slabega. x:)x če mi ne verjameš, tvoj problem, jaz sem določene stvari prerasla ... pa želm tudi tebi, da bi ti ene stvari prerastel. rada te imam (ne več tako kot par mescev nazaj :vragec: x:Dx ) x:Ix še raje pa sebe. x^x x:Dx x8Dx

 

tisto zgoraj ni bilo namenjeno tebi, srce. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...