Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Guest mačona
glej ga, niti nič ne upa mukniti nazaj. x:Dx c c , sem že mislila, da boš pokazal malo mačota v sebi (ker vem, da ga maš nekje skritega, samo ga zatiraš xrolleyesx ), pa si spet zviznil po pussyjevsko. ah. klinc te gleda. :vragec: vseno si mi u iber hot. x:px x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Salam Alejkum.

 

.........v depri............

 

za nič sem.

 

dejansko. nič se ne smilim sama sebi in jamram. amo gola dejstva, če me bo kdo skušal prepričati o nasprotnem, mu bo trda predla.

 

:sniky: :sniky: :sniky:

daj ženska, nehaj s takimi ... grožnjami! :o|o:

 

 

:sori: xsrcx xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a veš kaj dost te mam,da mora bit vedno po tvoje...pa pokličeš takrat ko ti hočeš,pa napišeš sms takrat ko ti hočeš,pa me pališ,pa držiš v šapici...je*i se, ampak takega te ljubim...pa komi čakam,da te vidim...pa to itak veš...

a zasada šaljem ti jedan poljubac i neka te bog čuva...pusa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: :xx!: :cry: :sick: :angry: :angry: :angry:

 

Naročiš sedežno, naročiš kontra postavitev od razstavljene, čakaš nanjo 2 meseca, ker ne gre v lift jo vlačiš k črna živina po stopnicah, razpakiraš in :eek: ..... ista postavitev kot je bila razstavljena. :o|o: Men se bo vtrgal.... :angry: :wacko:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick materializem te razjeda prepusti se duhovnosti podaj ročico angelom http://cosgan.de/images/smilie/engel/a020.gif

ja in oni ti bodo spedenali sedežno tako, da bo postavitev pravšnja :vio: x:o)x

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eh, kaki materializem, sam brlog si urejam. x;)x Če tolk dela vložiš vanj k sem ga, pa že tolk komi čakaš, da zaključiš in se ful veseliš, pol pa ti na konc dostavijo sedežno k jo skor ne morš uporabit, si pa lohk mal razočaran, ne :C: Ne morjo je spedenat, sam zamenjajo jo lahko. Zdej upam, da sva 2 naročila isto, pa dobla oba narobe, če ne, bo frka......Sam to še mi naj rečejo, da sn takšno naroču.... xrolleyesx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, eni skrivajo bistvo problema pred samim seboj,.. al pa samo pred drugimi.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej Mick, nobena župa se ne poje tok vroča kt se skuha! :palec: Let it be! x;)x

 

Ne mignem več, naj rešijo to kako vedo in znajo. x^x

 

le kaj je sedežna napram celemu življenju xsrcx

Ma ja :palec: , raz.izdi pa me vseen. :o|o: :xx!:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bom bl šarmantn :inocent: :vragec: x:Dx Ma, to sn skužu kako uro nazaj, k sn se muču k svina s fotrom jo gor spravt, pa ugotovu, da ne bo šlo, še frenda klical, pol pa :eek: :xx!: Tak da, glede na to, da je še sveže, sn že kar kul :inocent: Spremenit tko nč ne morem......Sam je.em jim vse po spisku, vseen :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bom bl šarmantn :inocent: :vragec: x:Dx Ma, to sn skužu kako uro nazaj, k sn se muču k svina s fotrom jo gor spravt, pa ugotovu, da ne bo šlo, še frenda klical, pol pa :eek: :xx!: Tak da, glede na to, da je še sveže, sn že kar kul :inocent: Spremenit tko nč ne morem......Sam je.em jim vse po spisku, vseen :vragec: x:Dx

 

 

Zihr se jim ornk kolca! x:Dx x;)x Šarmantn si že, pol boš sam še gubast! x:o)x

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za mojo Pičkico! x:Xx Lotus(veš kak sinbol je ta roža) x;)x

:2src: Ne, ne vem, bom poiskala. xsrcx

 

:o|o: :xx!: :cry: :sick: :angry: :angry: :angry:

 

Naročiš sedežno, naročiš kontra postavitev od razstavljene, čakaš nanjo 2 meseca, ker ne gre v lift jo vlačiš k črna živina po stopnicah, razpakiraš in :eek: ..... ista postavitev kot je bila razstavljena. :o|o: Men se bo vtrgal.... :angry: :wacko:

Kera šlamparija...to tud mene prov razpi... :vragec: Give 'em hell! :vragec: x;)x xsrcx

 

Marsikomu bi ke povedala, pa se mi ne da.... x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...