Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Jebenti, blj k berem kva se piše v rubriki duhovnost, blj mi je ta beseda grda.

 

Predlagam, da vsak, ki jo izreče, takoj nardi deset sklec, teče trikrat okol bloka in zraven na glas poje "jst sem vosu"

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/viola-sm.jpg

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Itak. 5x da bo bl zaleglo. :P

 

 

aja Butl, pa še usta z žajfo umit! :lol:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Itak. 5x da bo bl zaleglo. http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/tongue.gif

 

 

aja Butl, pa še usta z žajfo umit! http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/laugh.gif

 

 

Itak

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa kje neki... če si si zlo przadjala, si bla zelo prizadevna x8Dx

 

mogoče kak ribji biftek... meybi x:o)x

'kaj se tolk flosaš!' :D

'te tvoje skompete!' :P

'kaj si tolk przadjaš!' :P

itd.

men pa kocine pokonc, čist alergijo dobila na te izraze razne.

 

 

ja eno grdobijo. :sniky: ;)

(ena taka grozna riba je to - poudarek je na 'o')

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

 

pa v grlu se ti lohk zatakne. x:o)x

 

 

*aja tolk ste si przadjal s temi noži, da sem se prej skor urezala. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes na šihtu čital kao neko knjižno uspešnico "4- urni delovni teden"...in pridem do izreka...

 

"Strah moraš najprej poimenovati, preden ga lahko preženeš."

YODA (Vojna zvezd: Imperij vrača udarec)

 

Pa naj še kdo reče da master Yoda ne bi bil dober za gurudžija...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/griny.gif

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

za usput! :P

 

hmm... okol 85'? :8):

 

(*aja zdej sem šele vidla zakaj si to vprašala... ne čao p. smo bli prej, k sem bla 17... in sem bla sam jaz pi* xDDx, pol pa ker sem jaz bla v obeh bendih in smo TŽB ble same ženske, folk menja in misli da Čao P. s(m)o bili same bejbe - no bili so trije tipi in jaz x:)x)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a men praviš?

najbrž ker nihče drug ne more brisat (razen M.B. :vragec:)

 

Nič nisem brisala...

sem pa prestavla ravnokar eno temo iz Duhovnosti v Vprašanja uredništvu. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No pol sem pa pička. x:o)x :8):

 

...

 

Mater kakšno morje moram bit. Mislm sej sem, res svašta -najrazličnejše odpadke in svinjarije- lohk predelam in sfiltriram, sam zdej me že z *nafto* zalivajo. x:o)x

Ampak se ne dam(o). :vtz:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dbest, da te postrežejo odspred pa odzad (no sej mene tud kdaj x;)x), upam da si pol dobr obvladala včer (sori sam sej veš *kakšna sem* x:o)x :8): x;)x). :palec:

 

hehe, že letim interpertirat, sam da se nouš preveč ufurala da isto sekundo mora bit 7 interpretacij, Oven kot si. x:px xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne, ne ... saj ni treba xinnox ... k dobr veš, da bom vsako minotko prletela gor, če si že odgovorila :P

x:Dx x;)x :palec: (x:Xx)

 

sam... za včeraj pa po svoje škoda ... ej, te razumem ... sam, da men omeniš kaj takega , ni treba 2x rečt xhypnox

Vem. :P ;) (da TEB ni treba 2x rečt)

 

Vidš men je blo pa glih to bdest, k nisi več *silila* oz. k si prec poštekala. x:Ix

Zlata vredno. K mi je bedno da mi en dobr hoče pa da moram kao nekaj... kaj jaz vem, saj veš kaj mislim. x:)x

Da si skratka poštekala, da mi ni. :palec:

 

(kukr si drgač Oven, si pa tle čist super potrpežljiva in takšna xDDx x;)x)

 

sam to ... Pri Oljki sem bla :yumy: ... a se ti je kej kolcal?

Itak da se mi je pa sem mislila nate, ampak mi pravzaprav niti ni blo za hrano. Sem se pol prav prisilila da sem jedla.

Tko da itak boljš da drugič izvedeva, k bom mela apetit.

No ampak sej veš - skor nikol ga kao nimam, pol mi pa pico daš pred nos, ga mam pa prec. x:o)x x:px

 

Uživaj doma! xokx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Počivkala pa počivala.

 

čiv-čiv, počiv-počiv (plav~plav ... sam ne v toplicama, k v vreli vodi se ne da plavat x:o)x - aja mogoče ovni lahko x:o)x xppx)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a jst? :8): x;)x

 

Btw, k si glih ti/tu: thx za *budnico* (in pol kulažo) v El.G.

Ful pasalu, oboje, najprej šus, pol pa bl izica pa taki lepi prizorčki.... :palec: x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, LNF je prej 2x dol padel.

Ne vem, kaj(/kdo?) nagaja (mogoče se pa res kak moderator z gumbom on/off igra x:px)

 

Sej bo. xupx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...