Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

x:px x:Ix

 

No ja, v sili hudič še muhe žre. x;)x xDDx

 

Skratka, včas bi clo toplice pasale. xDDx

Sam ko sem bla v Atomskih, sploh nisem mogla plavat v tisti zagatni vreli vodi, pa sem šla pol kar peš do tja, kjer se je plavalo ven, na sneg. x:Dx

Pa sem pol skoraj raje bla zunaj.

 

(jaz sem pa mislila da v Habakuku)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja oprosti, nisem se hotla vtikat, sem -v duhu vseh teh energij [ko je skoz kaj narobe pa prijavljalo se je pa tak]- pomislila da je kej na forumu tacga (skratka da gre za nekaj kar se tiče foruma al kej s tem povezanega).

Ni panike. Je bilo, je šlo, je že mimo... xcivx

 

 

Dej ne govor http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon21.gif Pol se gremo pa prijatelje in si ti izmislijo neka pravila s kom se lahko ''družim'', komuniciram in s kom ne http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_rolleyes1.gif

No sej sem že enkrat pisala o tem: nismo pač vsi za vse, nismo vsi vsem všeč. Zato pa si počasi izklestimo Pravi krog prijateljev - tistih ljudi, ki ne odpadejo ne glede na kaj (sploh pa ne na malenkostih in izmišljotinah) http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smesko.gif

Maah ja če kdo drug zame najbolje "ve", kaj bi jaz mogla in kaj ne, bom še z večjim veseljem nardila ravno obratno x^x

 

 

danes pride moja Naj Naj Primorka na Štajersko http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_onfire.gif danes kosilo, jutri kopanje

Uživaj(ta) x:)x :palec:

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Maah ja če kdo drug zame najbolje "ve", kaj bi jaz mogla in kaj ne, bom še z večjim veseljem nardila ravno obratno x^x

a ne, jaz tud znam postati v takih primerih kljubovalna in takšna. xyesx

 

ja ka pa te

xDDx x:px :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja. :palec: (keep the spirit x;)x)

 

no včas nimaš energije za zakričat. sam v seb kričiš (sam te noben ne sliš. ... hvalabogu. x:o)x)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mal mi gre na jok in tulila bi zdajle ... obdana s škatlami in vrečami, da še do postelje ne morem :o|o:

v tem trenutku se mi je zazdel čist preveč in neobvladljivo tole, česar sva se lotla xcivx

 

hormoni, ja x:o)x ma crknjena sem, saj bom prespala pa bo jutri boljš zgledal .. pa bolj pospravljeno x:o)x x:Dx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mal mi gre na jok in tulila bi zdajle ... obdana s škatlami in vrečami, da še do postelje ne morem :o|o:

v tem trenutku se mi je zazdel čist preveč in neobvladljivo tole, česar sva se lotla xcivx

 

hormoni, ja x:o)x ma crknjena sem, saj bom prespala pa bo jutri boljš zgledal .. pa bolj pospravljeno x:o)x x:Dx

 

bom jest bejbi....

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

 

*****************************************

razlika public/style_images/lunin/user_popup.png plava z rdečimi plavutkami in pisanim repom

 

 

matr... ne morm se spomnt, kuko ji je že ime? sej goworimo o ta nowi ženi od hugha hefnerja ane?

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Janko & Lili Mai xsrcx x:Xx

je pomagalo tuljenje namesto mene x;)x

 

 

evo, zdaj sem že brez moje sobice in brez dnevne sobe .. pa ful odmeva po flatu x:o)x

 

je pa prišel en frend danes pomagat, tko da sem jaz samo vreče oblek od včeraj dol v klet nosila, s prahom in parketom in razbijanjem so se pa drugi ukvarjali :palec:

pol sva si pa privoščila še fajn sprehod po sončku ob Ljubljanici pa sladoled sem dobila .. pa je življenje takoj lepše :)

 

 

saj bo šlo, itak, sam verjetno bom še kdaj mal tulila tlele .. boljš to, kot pa v živo, ker nič ne pomagam s tem :o|o:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako lepa narava. Noro. Vse cveti. Tud tle na Gorenjskem. Češnje, hruške, slive....

 

Ma tole je najlepši cajt leta.

 

Škoda, k taki dnevi nimajo vsaj 48 ur vsak.

 

Očaran in začaran.

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_kisses.gif

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se podpišem... :palec:

 

Tudi jaz obožujem pomlad... sonce, cvetje, prepevanje ptic, vso to mlado entuziastično energijo, ki kipi, polna novega mladega življenja.

 

Ne da se motit nikomur in ničemur... :2src:

 

Tudi mi danes cel dan zunaj, sicer delovno, košnja se je že začela, nekaj smo še imeli za počistit, ker smo prej odlagali in je bilo drugega, bolj nujnega dela, prekopala precej dolgo in hudo zapleveljeno gredo vrtnic (odlagala do zadnje sekunde xcivx )

 

Bukve tako cvetijo, da je vse zaprašeno z rumenim pelodom...

 

In videla prvo letošnjo lastovko x:o)x

 

Pa sršena tudi. Pri nas pravijo, ko spomladi vidiš letat sršene, potem ni več nevarnosti pozebe...

 

Zdaj grem pa na zasluženo namakanje v banjo in potem spat x^x

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

Tudi jaz obožujem pomlad... sonce, cvetje, prepevanje ptic, vso to mlado entuziastično energijo, ki kipi, polna novega mladega življenja.

to obdobje je sanjsko in ne rabiš ničesar več, kot vse to. povezanost z naravo, občutek miru v sebi, topla in nežna energija, brstenje, ideje - to je to. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naj povem, da je za mano budna noč, ko je tiščalo v prsih, ker sem izvedela nekaj... Naveličana sem že vseh teh izkušenj, ki jih trosi življenje. Hočem mir... :cry: Tiščalo je neizgovorjeno in drugič v življenju sem uporabila način, da si to, kar želim povedat, pripravim na papir. Da pogovora ne odnese stran. Sploh ni slaba ta metoda, sploh ne. Dopoldne sem vzela papir, pisala, pisala, pisalo je menda kar samo praskalo po papirju. Nenadoma sem bila mirna. Ko sem svoje prebrala sogovorniku, pa sploh.

 

Nenazadnje, kako dobrodošle so te preizkušnje, da povemo nekaj, kar nas že nekaj časa moti, se nabira, razčistimo. Žal mi je samo, da vseeno naslednjih preizkušenj ne bom prisrčno pozdravila in rekla: pozdravljena, tu si, da nekaj razčistim... x;)x Ker včasih bi samo še lenarila in imela mir :kulgreen: xyiyax x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... teh slednjih sem en pikrič sita zadnje cajte. x:o)x

 

ne res!! kadarkol odprem forum, vesoljci in guruji in invazija kalejdopejcev, čudni neki niki itd., tko da sem tako zelo že sita vseh teh odštekancev in norcev! *Normalen* folk pa nič ne piše - sam teme tele tečne zoprne nadležne sitne smotane neprizemljene nezanimive...................... :xx!:

 

:sick:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja sej če bi sklepali po norcih in odštekancih, že dolgo nazaj.

 

Kot ena prav invazija, tko mal posvinjakat pa to da se pol lohk (s strani istih) teži kolk da je svinjsko in takšno...

 

Ne počutim se dobro v družbi fanatikov in najhujše kar mi je lohk pri folku, je kombinacija neumnosti, žlehtnobe in fanatizma.

To je pa ultimate. x:o)x

 

Pa nizkih udarcev tud ne maram.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to so posebni odposlanci, so prišli pogledat kako tečejo priprave za leto 2012

:P :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Malo heca - ko je že govora o posebnih odposlancih :frog:

 

 

 

http://www.shrani.si/f/1c/BI/2XnH5CZc/alienss-eyes.jpg

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o ta ta levi se mi zdi pa nekam znan; mensezdi da je effergozyBoossy. x:o)x xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa ne berem teme Kaj bomo dons jedli.

 

Mam pa foro nekakšno, da če se mi kej zaskuti, lohk po 2 leti ne grem v temo.

Tko je blo s temo Fotke (ko sem bla clo tolk natančna do sebe, da ko sem recimo dobila prijavo na kako fotko, sem bla slabe, k je to pomenil da moram v temo x:o)x).

 

aja še tole...

Torej ne berem teme Kaj bomo jedli, a zadnjič vidim da po dolgem cajtu Stane komentira.

Grem pogledat...

Je bla pa reklama (fotka čez pol strani). xrolleyesx

Sem tisto pol izbrisala, pa potem en drug dan spet vidim ga not, spet pogledam, so bli pa njegovi recepti iz knjige - se pravi spet reklama.

Tko da to je pa res tumač, pa tudi žalostno.

Škoda.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...