Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

ful na jetra mi hodijo tisti, ki nekoga kličejo pol se pa vsedejo na klic ki zvoni zvoni in zvoni in bi zvonil verjetno še do jutra, če ga ne bi operater preventivno skenslal.

Kultura in omika pravijo da je treba pozvoniti samo trikrat, v kolikor se kličoči ne javi.. GA PREPROSTO NI!

Če se vam želi javiti vas bo poklical nazaj, če vas pa ne pokliče pomeni, po domače Otkači se otkači .com

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/em119.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

----

 

mater kolk sm slabe volje, vse mi gre na kurac.

 

kot veš... več prenesem, kolkor ti loh serješ... (pa tut utihnem zmeri jest x:)x ) tko da, če kej pomaga... kr dej si duška :vio: x:)x x:Dx

če pa tut to nau pomagal... pol pa :flowers: xrainbowx xcheersx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ful na jetra mi hodijo tisti, ki nekoga kličejo pol se pa vsedejo na klic ki zvoni zvoni in zvoni in bi zvonil verjetno še do jutra, če ga ne bi operater preventivno skenslal.

Kultura in omika pravijo da je treba pozvoniti samo trikrat, v kolikor se kličoči ne javi.. GA PREPROSTO NI!

Če se vam želi javiti vas bo poklical nazaj, če vas pa ne pokliče pomeni, po domače Otkači se otkači .com

to smo se pa glih dons s sosedoma pogovarjal. xDDx

k js 4x pozvonim. x:Ix x:o)x

(k sem ju klicala pa prekinla pa me je takoj nazaj, kao da tolk obziren pa človk spet ne rab bit xDDx)

Mitja je mel včas mobi naštiman tko, da je 3x brnelo, pol pa začel zvonit. pa se mi je zdel t(k)o ravno prav - da 4x.

pa k me tolk mot, če v neskončnost kdo gnjavi.

sam un pa tud ne more bit v nizki preži, da bom jaz 1x pozvonila in čao. x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma jaz mam pa tok bedno torbico, veliko in je v bistvu en sam žakel, da ko začne zvonit mobitel, začnem brskat z roko po njej, oziroma brodit po vsebini, jasno, da nikoli ne zadanem mobitel, dokler, jasno, ne neha zvonit. Enkrat celo se je zgodilo, da mi je zlezel pod podlogo mobitel - je bilo prav čudno za videt, sem stresla sebino ven, padlo je vse, razen mobitela, a torbica še vedno zvonila... tko da pri meni je pravilo, da naj kličoči zvoni, zvoni in zvoni, ker se taisti hip lahko dogaja ravno zgoraj opisano.
If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, tole je kot Murphyjev zakon...tudi mene nekam "statistično pomembmo" prepogosto kličejo, ko vozim. In imam tudi telefon v žepu tesnih kavbojk, ko ga ne morem zbezat ven...huje pa je, da bolj, ko ga po žepu premetavam, bolj verjetno se bo nekako vklopil že v žepu...in to je tisto najhujše, ko ti sogovornik kliče v prižgano slušalko "halo? halo?" ti pa telefone ne dobiš iz žepa...ja, v takem trenutku bi se še tič lažje oglasil, kot pa dobil telefon iz žepa :vragec:
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe, luštna tema. x:)x

 

Če kdo mene pokliče v trenutku, ko se težko oglasim zaradi kakršnegakoli razloga, potem le pomislim: "Le kdo ima tak slab timing". x:Dx

Res pa ni težko nazaj poklicat, tak da se nič ne razburjam, če se ne oglasim takoj. :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ful na jetra mi hodijo tisti, ki nekoga kličejo pol se pa vsedejo na klic ki zvoni zvoni in zvoni in bi zvonil verjetno še do jutra, če ga ne bi operater preventivno skenslal.

Kultura in omika pravijo da je treba pozvoniti samo trikrat, v kolikor se kličoči ne javi.. GA PREPROSTO NI!

Če se vam želi javiti vas bo poklical nazaj, če vas pa ne pokliče pomeni, po domače Otkači se otkači .com

hahaha, mene se službeno ne da losat x:o)x

mam pač tak job, da človeka preprosto moram dobit na tel.; zlepa al pa zgrda :o|o:

privat pa bolj malo klicarim okol x:o)x dvakrat, trikrat pozvoni, če se ne javi, odložim, bo že poklical(a).

 

Nas so takole drilali v hotelu na recepciji, trikrat zazvoni se moraš javit, kajti to je znak spoštovanja do kličečega, oziroma nespoštovanja kadar se ne.

Izven službene profesionalnosti je pa tako.

Včasih ko smo doma imeli analogni telefon na 5 metrsko žico in je moral kličoči priletet iz wcja z rolo toalet papirja med nogami in mačko ki je lovila viseči del le tega. je bilo smotrno klicat dlje, saj tisti, ki je bil klican potem ni mogel vedeti kdo ga kliče.

Toda danes, ko imamo mobitele, tudi na WCju, ni hudič, da te človek ne sliši po treh ring ringih.

 

če se ne oglasi pomeni, da seksa, da je zaseden, da ga ni, oziroma, da se noče oglasit.

To zlahka preverimo po tem, če te pokliče nazaj ali ne.

 

Dobro eni ala jaz, potem pozabimo poklicat nazaj, sam itak nobene škode nikoli bilo.

pri nas v službi mamo to omejeno z dvema ringoma. Ima, da se javiš po dveh ringih, drgač je hajka :vio:

 

ma jaz mam pa tok bedno torbico, veliko in je v bistvu en sam žakel, da ko začne zvonit mobitel, začnem brskat z roko po njej, oziroma brodit po vsebini, jasno, da nikoli ne zadanem mobitel, dokler, jasno, ne neha zvonit. Enkrat celo se je zgodilo, da mi je zlezel pod podlogo mobitel - je bilo prav čudno za videt, sem stresla sebino ven, padlo je vse, razen mobitela, a torbica še vedno zvonila... tko da pri meni je pravilo, da naj kličoči zvoni, zvoni in zvoni, ker se taisti hip lahko dogaja ravno zgoraj opisano.

hehe, jst mam tut sport billy bag. Ni, da ni - notri. Pravi prenosni McGyver x8Dx

no, edin dokumente včas pozabim not djat - kar seveda ugotovim na meji :o|o:

 

...

Tko da ostajam pri temu naj zvoni trikrat.

Poštar zvoni samo dvakrat x:Dx x:Dx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:O: :C: :sniky: :!!: :mad2: :bomb:

 

Jeeeeeeeznaaaaaaa.... ko trije peklenščki skuuuuup.... :vragec: :xx!:

 

Že od konca zime se trudim in matram pridelat sadike paradižnika in paprike... zdaj pa imam..... :mad2:

 

Lepo sem jih napikirala v lončke, tam okrog pedeset sadik paprike in nekaj manj paradižnika in ker je tega veliko in težko to vzdržuješ v notranjih prostorih sem si na južni strani hiše naredila tak provizoriš šotor kjer so lepo rasle sadike. Sinoči so bile še vse na broju. Nocoj.... nocoj, ko sem šla zalivat pa najdem papriko totalno požrto. Saj ne vem kaj naj :mad2: (preklinjam), ali tulim :sad:

 

V glavnem... po vsem delu in trudu bom morala še kupovat sadike :V: :huk: :sniky: x:(x

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Predvidevam, da kakšna miš ali kaj jaz vem kaj. V glavnem ostala so samo štrleča stebelca. Tisto kar je ostalo od sadike zgleda tako kot, da se jih je nekdo lotil s škarjami. Postriženo... xcivx :sori:
... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če zgleda postriženo, pol je postriženo tudi bilo xcivx

:sori:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Stoprocentno je bila kakšna žvalca, ker se vidi, da je bilo pojedeno. Hecno je to, da res zgleda kot posrtiženo, vse na isti višino...
... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Stoprocentno je bila kakšna žvalca, ker se vidi, da je bilo pojedeno. Hecno je to, da res zgleda kot posrtiženo, vse na isti višino...

grick grick... si je mislil/a (ta živalčka), mater kok so mi dobr pripravil za grickat. x:o)x x:px

  • Lajkam 1
  • Buuuu 1

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:O: :C: :sniky: http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_angry.gif :mad2: :bomb:

 

Jeeeeeeeznaaaaaaa.... ko trije peklenščki skuuuuup.... :vragec: http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_dead.gif

 

Že od konca zime se trudim in matram pridelat sadike paradižnika in paprike... zdaj pa imam..... :mad2:

 

Lepo sem jih napikirala v lončke, tam okrog pedeset sadik paprike in nekaj manj paradižnika in ker je tega veliko in težko to vzdržuješ v notranjih prostorih sem si na južni strani hiše naredila tak provizoriš šotor kjer so lepo rasle sadike. Sinoči so bile še vse na broju. Nocoj.... nocoj, ko sem šla zalivat pa najdem papriko totalno požrto. Saj ne vem kaj naj :mad2: (preklinjam), ali tulim :sad:

 

V glavnem... po vsem delu in trudu bom morala še kupovat sadike :V: :huk: :sniky: x:(x

 

joooj kaj pa se je meni zgodilo?!

sem si rukolo posejala, sicer sem resda samo od daleč gledala na vrtič, kako raste -a raslo je, saj je zelenelo in to, in pol me moj vpraša, če bom kaj rukole zraven k solati dala in mene prešine, da saj res, kako to da se že prej nisem spomnila?!" (mislim -vres hecno, kar nisem našla v možganih povezavo med tem, da če nekaj posadim, potem to tudi poberem, naberem, - pač pojem, ne - se vidi da dolgo nisem vrtovala že). Nooo in pridem s skledo in nožičkom do rukole in ojeeeeeeeeeeeeeej!!!!! xcivx

 

ma čist vsak listek rukole je luknjast!! pravi moj, uši. Pravim jaz, da kako če pa ni nobbene NOBENE videt?! in to še ni vse!! POLŽI!!! Rjavi, driskaste barve, črno-sivo-beli lazarji vseh dežel, so bli v moji rukoli!!! In ker živali ne ubijam, sem vsakega dala na konico noža in ga katapultirala par metrov stran. Dela za celo uro, tolk jih je!!!

 

Pol pa vrtičkaj. Najboljš da se utaborim zraven vrta ali zaposlim kakega bodygarda.

 

tko dasem jezna resno na polžovje in vse ostalo, pa ko vem, da oni nič krivi, da so pač lačni, .... mah....

If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi jaz samo zato ne sejem več rukole, ker jo napade bolhač. Menda ni neke dobre zaščite, škropiva pa tudi nočemo. Bolhač je krivec za luknjice v listih. In res ni apetitlih, da bi tole potem pojedel. Poglej malo na internetu. Baje je boljše, če jo poseješ v jeseni, ali pa če jo posuješ z lesnim pepelom itd...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi jaz samo zato ne sejem več rukole, ker jo napade bolhač. Menda ni neke dobre zaščite, škropiva pa tudi nočemo. Bolhač je krivec za luknjice v listih. In res ni apetitlih, da bi tole potem pojedel. Poglej malo na internetu. Baje je boljše, če jo poseješ v jeseni, ali pa če jo posuješ z lesnim pepelom itd...

 

hvala za nasvet :palec:. Mene je sram, amapk meni se sploh ne da kaj brskat po literaturi - najbolj mi prav pridejo taki nasveti iz rokava - kot je tvoj. Ma jaz sem vseeno tisto rukolo pripravila, pa je bla zelo fina za pojest, saj sem jo spirala, pa ni se mi gravžalo. To s pepelom sem slišala, pa mogoče včasih baje se nekaj zraven poseje, da potem odganja takšne požeruhce male. xnckrivx

If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moja frenda se je ful dbest spomnila in znašla. x8Dx

Jim je naštimala en tak 'vrtiček' spešl zanje in jih nekak naučila/vzgojila, da so sam tam potem se pasli.

Polž sit, solata cela. xokx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...

 

ma čist vsak listek rukole je luknjast!! pravi moj, uši. Pravim jaz, da kako če pa ni nobbene NOBENE videt?! in to še ni vse!! POLŽI!!! Rjavi, driskaste barve, črno-sivo-beli lazarji vseh dežel, so bli v moji rukoli!!! In ker živali ne ubijam, sem vsakega dala na konico noža in ga katapultirala par metrov stran. Dela za celo uro, tolk jih je!!!

 

Pol pa vrtičkaj. Najboljš da se utaborim zraven vrta ali zaposlim kakega bodygarda.

 

tko dasem jezna resno na polžovje in vse ostalo, pa ko vem, da oni nič krivi, da so pač lačni, .... mah....

aha, teli tigrasti so men lansko leto po živcu brenkali - pa živim v III. nadstropju :eek:

so pol zamenjali vso zemljo v koritih in mam letos pred polži mir x^x

 

Tudi jaz samo zato ne sejem več rukole, ker jo napade bolhač. Menda ni neke dobre zaščite, škropiva pa tudi nočemo. Bolhač je krivec za luknjice v listih. In res ni apetitlih, da bi tole potem pojedel. Poglej malo na internetu. Baje je boljše, če jo poseješ v jeseni, ali pa če jo posuješ z lesnim pepelom itd...

a dej no :eek:

a zato ima letos v.d.tašča lepo rukolo (lansko leto je bila cela prestreljena), k so po vrtičku lesni pepel raztrosli; lansko leto smo kurili ko zmešani odžagane vej(ic)e, in je kar nekaj pepela nastalo. Pa so pognojili ž njim x:Ix

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

okol polžov...

v kmetijski zadrugi mi je trgovka rekla, da če pognojiš vrt z gnojilom ORGANIC, da naj ne bi bilo polžov, ker je v to gnojilo dodana neka seweda bio reč, ki polže odganja.

tudi ta Organic je seweda bio, ker je skuhan in stisnjeh hlevski gnoj. samo po moji logiki je ta hlewski gnoj iz farm, kjer se krave futrajo z gensko spremenjeno koruzo iz brazilije, tko da... takle mamo.

je pa z njim enostavno gnojiti, ker so to mali briketki kt eni mal večji kamenčki za farcajk, ki jih potreseš po preštihanem vrtu in zagrabiš.

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če se kdo spomni naslova teme o mojstrih, ki jih priporočamo, naj pliz pove (oz. da link). Vem da smo imeli tako temo, pa je zdaj ne najdem in se ne spomnim kako bi še lahko bila naslovljena.

Moram okol dveh stvari vprašat...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...