Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

ne povem. x:o)x x:Dx x;)x

... bi rada temo našla najprej...

"vnebovpijoče mojstre" :P

(hec - k mamo menda eno tako temo)

 

ne iščem kakih gurujev in podobnega - tovrstnih 'mojstrov'. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne povem. x:o)x x:Dx x;)x

... bi rada temo našla najprej...

"vnebovpijoče mojstre" :P

(hec - k mamo menda eno tako temo)

 

ne iščem kakih gurujev in podobnega - tovrstnih 'mojstrov'. x:)x

 

 

Saj nisem mislil gurudžije, pač pa konkretne rokodelce.. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja sej zdej mrzlično iščem temo (je ne najdem ne pod mojstri, obrtniki ne nič)

ma fržmaga se mi, k vem da je. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja sej zdej mrzlično iščem temo (je ne najdem ne pod mojstri, obrtniki ne nič)

ma fržmaga se mi, k vem da je. x:o)x

 

 

 

Pa povej kakšen nasvet potrebuješ, saj ima vsak kakšno izkušnjo. :fiju:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x

 

mah. zato in za to pa so posamezne teme, da je vse lepo na broju.

tle je pa 100 vzporednih debat v tej temi...

 

da ne bo zdej teh vijavaj tu: sam link pliz hočem (sicer najdem čimbolj podobno temo in tja vprašam). :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:px :palec:

 

kok si pa vztrajen! x8Dx x:Dx

 

ampak a veš da znam bit pa jaz tud neverjetno trmasta (ponavad pri najbolj bedastih in brezveznih zadevah, skratka tam, kjer ne bi rabla bit xDDx)

 

Tenx! :palec: xDDx

 

(morda pa je not v tisti temi kak link, ker smo morda skrbeli da je povezano, pa tam najdem)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:px :palec:

 

kok si pa vztrajen! x8Dx x:Dx

 

ampak a veš da znam bit pa jaz tud neverjetno trmasta (ponavad pri najbolj bedastih in brezveznih zadevah, skratka tam, kjer ne bi rabla bit xDDx)

 

Tenx! :palec: xDDx

 

(morda pa je not v tisti temi kak link, ker smo morda skrbeli da je povezano, pa tam najdem)

 

 

Upam , da ne iščeš temo: zasvojenost z sexom x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kje si pa ravno to našel? x:o)x x:Dx

 

...

 

ne morem verjet. niti pod: mojstr* (celo majstr* sem dala v iskalnik, če sem slučajno jaz odprla temo x:px), obrt*, priporo*, dobr*... :blink:

 

(seveda vse živo vmes našla pa še kup tem za popravt kej)

 

Morda pa je izginila tedaj ko se je forum sesul ali pri kaki selitvi (k se je očitno to zgodilo z nekaterimi temami, sicer k sreči redkimi, ker se jih nikakor ne najde -pa vemo da so bile-, niti jih ni nihče izbrisal)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:px :palec:

 

kok si pa vztrajen! x8Dx x:Dx

 

ampak a veš da znam bit pa jaz tud neverjetno trmasta (ponavad pri najbolj bedastih in brezveznih zadevah, skratka tam, kjer ne bi rabla bit xDDx)

 

Tenx! :palec: xDDx

 

(morda pa je not v tisti temi kak link, ker smo morda skrbeli da je povezano, pa tam najdem)

al pa tole - okol eko gradb. zadev

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni to, ampak tenx. x:)x

 

Prav tko se mi zdi naj bi blo naslovljeno (morda pa je sam v podnaslovu pa iskalnik ne najde): dobri mojstri - ali kaj takega.

Našla sem Pujsino temo storitve - vaše izkušnje, vendar gre tam bolj za ocenjevanje in področja kot so zdravstvo, trgovina, gostinstvo itd.

 

*V bistvu sem tud zato tolk zapela, k se mi zdi fajn da bi bla taka tema osvežena in na broju, da tam pač se nizajo te zadeve, ker to se skoz potrebuje pa pogosto kej pišemo o tem, pol je pa vse razdrobljeno, ravno zato sem pa pač zdej hotla da bi kar temo našla...

 

se oproščam za vijavajanje. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Morda pa bo res to najbolj pametno (pa potem če jo najdem(o), lohk vse skupaj združim, če je pa kar tkole vmes po temah, pa se pol tega več ne da narest). :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsak čas bom zlezla pod mizo, tako se mi spi xcivx :sleeping:

 

Čuden dan :wOOt: sami zanimivi in odštekani osebki naokrog x8Dx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V bistvu bom združla oboje - grem ven (sonček se nekaj skriva za oblaki, ma bo vseeno fajn) na kavico xDDx

 

Hvala za idejo x;)x

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bi se lahko zgodilo vsaj v ENI temi na tem forumu, da bi se držalo teme pogovora in se ne bi šlo takoj na argumentiranje ad hominem v taki ali drugačni obliki? Očitno je za kaj takega potreben prevelik intelektualni napor. Če nisi z nami, si proti nam. xrolleyesx V isti sapi pa se govori o odprtosti duha in podobnih mašilih …
Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Trener danes mi že končno prinese te preklete rokavice.. In pa če bi imeli večkrat treninge bi bilo tudi super.. Vsaj 3× na teden minimalno..x:Dx Vsak dan bolj se mi zdi, da bi moral k Red Devilsom na Muay Thai, ki imajo treninge vsak dan..x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:8):

Kakšna neverjetna naključja... (xhypnox)

sploh ne štekam... ne morem bit zihr.

ampak če ni naključje: ja. xsrcx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

u pizdo ne štekam.............NE ŠTEKAM..................... MORA DA SAM LUD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
«Mes chers frères, n'oubliez jamais, quand vous entendrez vanter le progrès des lumières, que la plus belle des ruses du diable est de vous persuader qu'il n'existe pas!»
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej to je dobr, če ne štekaš x:Dx to mora it gladko :inocent:

 

 

zadnjič v knjižnici sm mal preletavala naslove knjig in piše na eni "okoli sveta brez denarja" (neki takega (bi moral bit bolj natančen in napisat "brez lastnega denarja")). in sem pomislila, čaki kdo je že un tip, ki tolk poudarja ta keš? aja, pisshajker x:Dx vzamem knjigo s police in piše na naslovnici nekako tkole "vse, kar je zapisano v tej knigi, se je tudi v resnici zgodilo". mislim. a to naj bi me pritegnilo k branju? še čudno, da ni bilo z mastnimi rdečimi črkami zapisano "senzacionalno!" zraven. skratka knjiga je romala nazaj na polico, očitno pravilna odločitev.

:palec:

 

Denarja za lektorja pa ni imel.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...