Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

:8):

Kakšna neverjetna naključja... (xhypnox)

sploh ne štekam... ne morem bit zihr.

ampak če ni naključje: ja. xsrcx

Očitno je ipak bilo naključje-pomota ali pa si me je nekdo privoščil.

Jebiga.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

brez panike, dogaja, sam dolgo traja, tako da kar se mene tiče, zelo prav da sem počakala do danes.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja imaš prav.

 

No saj ni več pomembno. x:)x

 

(drugač je pa ziher kakšna taka tema x;)x)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včas je blo tko, da si komaj našel kakega svetovalca, astrologa, terapevta itd., zdej pa za vsakim vogalom prežijo v nizkem štartu. :P (:sick:)

 

Da se vsem vse zagabi in s tem nastradamo vsi, na vse leti potem to. :xx!:

 

Da ne morš praktično več napisat skor da te grlo boli, ne da bi ti nekdo uletel s kaledopejskimi diagnostikami in podobnim, ne morš pisat sanj, ne da bi ti sto razlagalcev uletel povedat kakšne probleme maš, v pogovoru se pa samo tkole mal navrže en zdrdran 'mušter', kjer tiči seveda spet taka ali drugačna nadugodna ponudba bogvečesaspet.

 

Hjaoooooo, kako sem jih res sita.

 

(p.s.: Hvala za prijave!)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

- pizda, kompjutr mi je crknu....

- ja dddddd! sej je retro merkur! (jst že vem, k mam šnelkurs iz astrologije, pa certifikat tud x^x )

 

prejle jst lepo v miru nabiram solato pa mal meditiram zraven (ok, v resnic sm mal pizdila), pa prileti nek ptič in se prične zaletavat v okno. 2 sekundi kasneje se od bogvekje vzame mačka in ga en dva tri pohopsa. ma to je bila cela scena, so letel lonci po tleh, pa tisto ptičje vreščanje...

je bilo čist en pikič skor mal grozno. zdej si, pol te pa več ni.

še dobr, da je solata tiho x:Dx

pa dej že nahran "ubogo" Matildo, sej bo hmal zmanjkal vseh ptičve in martinčkov v bližnji okolici xcivx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aha, se pravi, klasični sosedski spor torej :inocent:

 

x;)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aha, se pravi, klasični sosedski spor torej :inocent:

x:px

 

Mačka, sam en pikrič? x:o)x

 

... men je blo grozn, k je Miška goloba sklatila (prišla sva dam, po poti sva se pogovarjala o Morbidelliju, da kolk morbidno ime ima x:px, pa Miška v dnevni sobi z golobom! x:Ox)...

 

Enkrat je pa muhar uletel in se zavlekel direkt pod klopco, mi pa imeli 5 mačk. x:o)x

In je že skor blo 'en pikič grozn' (je že začel perje letet), sam sem tolk hitr odreagirala -k sreči-, da sm ga rešila...

 

enkrat pa škorko od vrane napadajoče, pikajoče z ogromnim kljunom vanjo... vsi škorci pa urnebes na drevesu, nisem mogla se ne vtaknit.

Čeprav se kao ne smeš, morš pustit, narava pač kao, sam sem ravnala nagonsko in letela *reševat*. x:)x

 

..

 

Milni mehurčki? plup! xDDx xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

še dobr, da je solata tiho x:Dx

 

x:Dx x:Dx x:Dx

 

jaz tud imela prejle neko podobno .. bla pri starih starših na obisku in mačk na zelenici .. O, muc, tebe pa že dolg nisem vidla! Dobim pogled nazaj: ne me motit :o|o: pol sem pa vidla, da ma miško ..

in šla not na kofe in ko sem čez eno uro ven prišla... je on mel še vedno miško .. in še vedno živo .. hudičk mali :vragec:

 

vse kar je prav no, sam .. enourno mučenje boge žvauce je pa mal huda ...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe, nisem vedla da se da - namreč se vtikat v 'status' ('kako se danes počutiš'). xokx

 

Tko da lohk vplivam na počutje in status. x:o)x x:Dx

 

(xrolleyesx sem pop. k sem vidla da se reklame štepajo pri počutju na osrednji strani foruma)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma sm mogla dregnt ker se mi je zdelo res že neokusno :xx!:

res. sem prav pop., k sem mislila da ne morem nč, da se ti dejansko vsili tisto tam... :sick:

 

Pa sem najprej tvoje vidla (link na forum), pa se mi je še odštekan zdel x:o)x - kao, sej vemo da smo tle x:px, pol pa opazim. :xx!:

 

In dons spet!

In grem gladk v administracijo! In se je dal. xyesx x^x (pa je men ful tečno tam šarit, da kej ne zafrknem, koga pomotoma ne skenslam x;)x al pa kej tacga).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekaj...

Zadnjič sem se jezila, da kolk prežijo razni svetovalci ipd.

S tem seveda nisem mislila teh, ki uletijo z nasvetom/predlogom/razlago/..., ko je avtor posta ali teme vprašal za nasvet/predlog/razlago itd. (oz. je sama tema zastavljena tako)... x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma ja Marsa, sej (normalni xrolleyesx x:o)x ) s(m)o te zastopil, pr unih tadrugih pa nikol ne veš x;)x
  • Lajkam 1
  • Buuuu 1

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Thanx xDDx - sej vem, sam v bistvu pa pač... včas nisem ravno taktna, pa tud ne moreš na vse pomislit...

Pol je pa hitr kdo užaljen al pa kej.

 

Npr. v specifičnih forumih (npr. astro...), kjer folk pač uleti bodisi da vadi (ima super poligon), bodisi se afirmira, nabira izkušnje itd. (pa še k sebi si spelje - če ne prej, pa slej).

Ampak ok, če se to traži v vprašanju in uleti z odgovorom, ne vidim problema.

Razen če ni pač samo reklama in nič odgovora na vprašanje (kao si ga samo zvabca xDDx).

 

Ja sej včas misliš tko, da 'normalnim je vse jasno' - sam se pol izkaže da ni tako.

Ljudje težko čez sebe vidimo.

Jasno, saj nismo v koži drug drugega, tako da se pogosto celo razumet ne moremo, pa četudi 'se razumemo' (npr. en čist šteka, da je enmu bad zarad nečesa - al pa kej - sam doživlja pa tega ne [ta hip recimo]).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Takšne vsiljivosti in posiljevanja pa res ne prenesem.

Tako da sem zdajle spet izbrisala enega člana oz. članico.

V takih primerih ('sodelovanja' na forumu samo v smislu reklamiranja in ignoriranja vseh pravil in administratorjevih namigov) bo od zdaj dalje vedno kar izbris. Ne ben.

Že na bolj sofisticirane oblike (nedogovorjenega) oglaševanja sem alergična, kaj pa šele tole, da bo nekdo praktično že skoraj na mojih vhodnih vratih turiral svoje reklame. :xx!:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsi bi vse zastojn in to TAKOJ xrolleyesx pa čez vse gazit kot tank :xx!: pa nima veze če si samo na obisku, je vse takoj tvoje - sploh ne razumem tega. Očitno jih še vse prevečkrat tole rata da potem kr povsod uletavajo s takim pristopom.

 

Itak vsak dan znova ugotovim, da sem kar se tiče vzgoje, pogledov na svet, načel,... dinozaver xcivx Stara šola x8Dx Potem pa ne razumem takih čudnih scen...

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ne, dinozaver! :P

 

(jaz tud, je ravno zadnjič rekel frend, da nisem za ta svet in čas :o|o:)

 

... joj hvala ti Vilinčica, vedno uletiš s kakšno podporo in maš res fajn energijo, to ti z največjim veseljem povem in oprosti, k sem te zdej spravila v zadrego xDDx :8):

 

xsrcx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsi bi vse zastojn in to TAKOJ xrolleyesx pa čez vse gazit kot tank :xx!: pa nima veze če si samo na obisku, je vse takoj tvoje - sploh ne razumem tega. Očitno jih še vse prevečkrat tole rata da potem kr povsod uletavajo s takim pristopom.

 

Itak vsak dan znova ugotovim, da sem kar se tiče vzgoje, pogledov na svet, načel,... dinozaver xcivx Stara šola x8Dx Potem pa ne razumem takih čudnih scen...

:palec:

 

Ma ne, nisi dinozaver, to so indigo/mavrični/kristalni/whatever otroci, prišli so te učiti, ti tega (še) ne razumeš, nisi na pravi vibri z njimi! xcivx

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ne, dinozaver! :P

xyesx

 

in oprosti, k sem te zdej spravila v zadrego xDDx :8):

x8Dx kok luštno da kr veš x;)x

 

 

Ma ne, nisi dinozaver, to so indigo/mavrični/kristalni/whatever otroci, prišli so te učiti, ti tega (še) ne razumeš, nisi na pravi vibri z njimi! xcivx

Sej res, sem pozabla na te "novodobne" fore x:px x:Dx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...