Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Mick ti pa ne gnjav tok svoje sogovornce, ne sme bit tok na internetu, jo bo spet glava bolela! x:o)x

Lepo jo pozdrav-sogovornco!! x:px :vragec:

 

Evo en tipičn primer izmišljotine....Pa kaj naj zaj, popi.dim? :inocent: x:Dx Briga me. A si lubosumn, če se sicer pa res kdaj z njo pogovarjam? K men je ona ljuba, tega nikol nisem skrival, niti tega, da se kdaj pogovarjam z njo. Le zakaj bi to moralo koga brigat, ha? :o|o: Pismo, a jaz tebe gnjavm s kom se pogovarjaš, ktero dol daješ, ha? A sn te sploh kdaj? Nisn, torej..... x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kolk sem jaz blentava... čist sem mislila da misli tvojo xsrcx ker je bilo zadnjič rečen, da sta šlča prej iz zabave, ker jo je glava bolela

aja midva tud kdaj spregovoriva na os ane Mick, še posebej kadar te gnjavim glede pravnih zadev... pa še skom drugim tud čvekam na os, pa se ne dajem dol... bemu no, očitno sem nenormalna...

Pozdravi xsrcx

pa še to, tamle berem triplčka mam filing da daje nekomu možnost v svoj lajf, potem se očitno tista oseba javi pa odragira povsem drugače kot bi lahko... kolk ozadji je na temle forumu... Triple luškano ikonco imaš, mimogrede... ne vem al res ne razmišljam tko kot večina, ampak jaz avtomatično ne vidim v človeku slabih stvari... vsi smo nepopolna popolnost...

ne razumem pa žaljenja, pa ne zato, da bi se sama videla prizadeto ampak preprosto zato ker ne razumem da se lahko nekdo spusti na ivo ko nekomu želi slabo ali pa ga zaničuje...

klik - moram še razmislit če se ne pogovarjam s svojim descem tule gor ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iz živalskega vrta je pobegnila antilopa :sori: Uboga živalca je sigurno zelo prestrašena! Upam, da jo čimpreje najdejo, preden jo kdo povozi ali poškoduje! :palec:

 

Ksenia lep pozdravček tudi tebi x:Xx pa za zdravje xgoldfishx xcrossfingx

 

 

P.s. So jo že našli. Lovili so jo od šeste ure zjutraj, zatekla se je v šentilski tunel, po ustrelitvi z uspavalnim sredstvom. Živalca je v šoku, vendar nepoškodovana. xsrcx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa ja. :palec:

 

Saj čist mogoč, da je mislu njo, sam mal pa me zeza tud za druge, tko da......sn mel občutek, da me za eno drugo. Pa tak se obnaša, k da je nadzorni nad najino vezo.... xcivx :vragec: x:Dx No, saj drgač pa je ok, treba bo na pir it z njim (čemu se je na lentu izogno zarad bejbe neke, pih xrolleyesx ), da se skulira... x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iz živalskega vrta je pobegnila antilopa :sori: Uboga živalca je sigurno zelo prestrašena! Upam, da jo čimpreje najdejo, preden jo kdo povozi ali poškoduje! :palec:

 

Ksenia lep pozdravček tudi tebi x:Xx pa za zdravje xgoldfishx xcrossfingx

P.s. So jo že našli. Lovili so jo od šeste ure zjutraj, zatekla se je v šentilski tunel, po ustrelitvi z uspavalnim sredstvom. Živalca je v šoku, vendar nepoškodovana. xsrcx

 

a so jo našli.. xDDx .ej to sem vesela,pa da je vse ok z njo.. :palec: .boge živalce,ko bi znale govort,bi nam tud ta antilopa povedla zakaj je pobegnila :C: xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne me j* lahko zmeri grem kadar mi paše :vragec: al se bomo šli dirty game al pa no game at all, me pa zrajcat da sm čist v fight moodu pa da mam cel večer pokvarjen pol se pa obnašat kot da se ni nč zgodil. Karte na mizo drugač bo pokal - po šivih!!! :o|o:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na kozlanje mi greš! Delaš se enega poštenjaka, v resnici imaš pa ti ravno največ masla na glavi. VSE se ti bo vrnilo!!! Hinavec. :xx!: xrolleyesx

Pa žal mi je vseh tistih neumnih oseb, ki ti verjamejo, zaupajo in mislijo, da si ok. :att: KER NISI!!!! Pa spust se dol z višav, ker ne spadaš tja! :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na kozlanje mi greš! Delaš se enega poštenjaka, v resnici imaš pa ti ravno največ masla na glavi. VSE se ti bo vrnilo!!! Hinavec. :xx!: xrolleyesx

Pa žal mi je vseh tistih neumnih oseb, ki ti verjamejo, zaupajo in mislijo, da si ok. :att: KER NISI!!!! Pa spust se dol z višav, ker ne spadaš tja! :vragec:

 

 

x^x matr a me zdaj zastopiš, zakaj nobenemu ne verjamem, zaupam bemu še seb ne, sam da morm s tem že desetletja živet...

 

ku ku lele :huh: :wacko:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst pa kar verjamem xcivx ... kaj čem, naivno dete sem x;)x x:px x:Dx

 

Ni slabo verjeti, niti upati. Slabo je izgubiti vsako upanje in vreci pusko v koruzo! :palec:

 

x:Xx xsrcx

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po mojem je kar isto uporabil! x;)x :wub:

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ha-ha-ha !!! BENCINAR x:Dx sm vedla da sm najbolša xsuperx naravni talent xbendx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...