Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Zanimivo ... ko berem določene teme po forumu ... v enih me ful stvari razneži, ko si izjavljate ljubezen in ste ful pozitivni x:)x :2src: xsrcx x:Xx V drugih pa tak primitivizem in eno kolektivno držanje skupaj, posnemanje in ven metanje, da človeku kar slabo rata. :sick:

Smešno, kok so eni ovce, k slediju drugemu, hkrati pa na ves glas vpijejo, kok so samosvoji ipd.... :lol:

 

Sm mogla vn dat, k me je tiščal. :inocent: xnckrivx

 

ja jz nisem dolgo prijavljena tle gor,pa sem to ugotovila,da se nekateri vtaknejo tja kjer jih ne briga pa še bistvo zgrešijo...pa jebanje na suho,dej a ni tega že preveč v življenju...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimivo ... ko berem določene teme po forumu ... v enih me ful stvari razneži, ko si izjavljate ljubezen in ste ful pozitivni x:)x :2src: xsrcx x:Xx V drugih pa tak primitivizem in eno kolektivno držanje skupaj, posnemanje in ven metanje, da človeku kar slabo rata. :sick:

Smešno, kok so eni ovce, k slediju drugemu, hkrati pa na ves glas vpijejo, kok so samosvoji ipd.... :lol:

 

Sm mogla vn dat, k me je tiščal. :inocent: xnckrivx

 

 

 

xcivx bušca ti, bušca jst x:o)x

 

bemu, ponoč drek prekladam, potlej pa podnev nadaljujem xcivx

 

*****

 

ENKRATNA PRILOŽNOST

prodamo pristni kravji inu konjski figov gnoj v preperevanju....neprimerljivo visoke kvalitete , boljši kakor izkušnje kažejo od kurjega inu petelinjega.....

 

žličko ga denete k rastlinci v lončku inu se potlej mestni ludje čudite, kako vam prelepi majaron bujno začne odganjati...prav tako so se mestne guspe pohvalile z jako dobrimi rezultati pri odgoji prepih cvetlic v lončkih....

 

do enega kilograma vam ga vakumsko pakiranega dostavimo poštno ležeče....

 

Kilogram cenjenega gnoja - za danes, ko začenjamo akcijo je *1.000,00 SIT.

Za večje količine od 10kg naprej rok dobave 14 dni in temu primerna grosistična cena, ki pa je stvar dogovora.

 

Naročila prosimo s kompletnim naslovom pustite na OS.

 

 

Bio gnoj planšarskih krav inu zdravih konj, v vsak slovenski lonček xsuperx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx :palec:

 

če ga naročiš prvi, dobiš kilogramček gratis....tudi gobicam in paradižniku v tvojem akvariju dobro dene :palec:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx :palec:

 

če ga naročiš prvi, dobiš kilogramček gratis....tudi gobicam in paradižniku v tvojem akvariju dobro dene :palec:

:vragec:

 

oooo....hvala

sam vesh.....ga zhe mam....iz zgornjesauske doline....tacga zhmohtnga

bom pa vsekakor za tvojga reklamo okol delau x;)x

 

zlomk...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri nekaterih me moti, da ne dopustijo drugačnega mišljenja, brez da bi zraven žalili. To je to.

 

Žaljenje je tud v vaših glavah...če tako hočete, potem se vam to dogaja in si tako predstavljate......tud, če se reče črni kruh, je za nekoga žalitev, ker je pač 'črni kruh' posledica nekega dejanja, kki se mu je v lajfu zgodilo in ga je prizadelo.........

 

Jao iskrena poa nisi oz. si zelo dvo ali več lična (pa še kaj drugega....sam če napišem, bom spet kao po tvoje žalil.....ne prenesete realnih tal)......moje mnenje......ja spet sem te po tvoje užalil...... xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lubčki, kaj pa strpnost?

 

zavedanje, da nismo vsi enaki, vsi enako sposobni, ne mislimo in ne delujemo vsi enako???

Eni so pusyji po vašem mnenju, po mojem tut včasih... x:Ix ..pa kaj.A ne mislite, da bi vsak želel bit totalen frajer, v vsaki situaciji...pa ne zna, ne zmore...

 

men je vsako mnenje pravilno, je pač takšno, kot ga zmoremo v danem trenutku...in sem že menda 100x napisala, kdo pa je lahko vrhovni sodnik, da presodi, kako pa bi moralo biti???...in kakšni bi morali biti...

 

edino, akr me res zmoti, so OSEBNE žalitve, ne pa recimo različna mnenja...in različno reagiranje...

 

v to temo spada zame recimo0 Trudijeva izjava glede cashya..."ti ga itak sam v vodo namakaš"...evo, tole pa je zame podn... :xx!:

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v to temo spada zame recimo0 Trudijeva izjava glede cashya..."ti ga itak sam v vodo namakaš"...evo, tole pa je zame podn... :xx!:

 

Astra

:vragec:

 

mogoche je pa hotu povedat, de to cashy rad pochne s pichko v polni kadi vode... x:Dx x:Dx x:Dx

sicer se pa sam spomn, kake sva midva mela kle gor... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lubčki, kaj pa strpnost?

 

zavedanje, da nismo vsi enaki, vsi enako sposobni, ne mislimo in ne delujemo vsi enako???

Eni so pusyji po vašem mnenju, po mojem tut včasih... x:Ix ..pa kaj.A ne mislite, da bi vsak želel bit totalen frajer, v vsaki situaciji...pa ne zna, ne zmore...

 

men je vsako mnenje pravilno, je pač takšno, kot ga zmoremo v danem trenutku...in sem že menda 100x napisala, kdo pa je lahko vrhovni sodnik, da presodi, kako pa bi moralo biti???...in kakšni bi morali biti...

 

edino, akr me res zmoti, so OSEBNE žalitve, ne pa recimo različna mnenja...in različno reagiranje...

 

v to temo spada zame recimo0 Trudijeva izjava glede cashya..."ti ga itak sam v vodo namakaš"...evo, tole pa je zame podn... :xx!:

 

Astra

 

Da ne bomo o tvojih osebnih žalitvah in poizkusih razdiranja raznoraznih vez.........ta se tle delaš eno svetnico......in sodnico....torej si ti lahko 'TA' sodnik, ki ga omnejaš

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aakhut...se spomnim ja... x:Ix :inocent: x:Dx

 

trudi...ti se kr trudi... x:Dx ...sam zdaj en vem, če sem želela tebe al njo?...da sem neke zveze razdirala...kot praviš...

 

matr, sem res že v letih, očitno me spomin daje... x:px

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aakhut...se spomnim ja... x:Ix :inocent: x:Dx

 

trudi...ti se kr trudi... x:Dx ...sam zdaj en vem, če sem želela tebe al njo?...da sem neke zveze razdirala...kot praviš...

 

matr, sem res že v letih, očitno me spomin daje... x:px

 

Astra

 

Prmen še ne, ker se nebi tako končalo, kot se je tam, kjer si poizkusila oz. poizkušaš

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

she prej pa pofukat... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk...tralala

 

 

eh...kdo bo stare babe... :ermm: x;)x

-------------------------------------------------

 

trudi, le daj, lej kolk je zdaj radovednih, ti pa jih puščaš v nevednosti...bi bilo zanimivo, daj no, da ne bo astra tako kraljično igrala tule gor...kr povej, da se ve...

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

eh...kdo bo stare babe... :ermm: x;)x

-------------------------------------------------

 

trudi, le daj, lej kolk je zdaj radovednih, ti pa jih puščaš v nevednosti...bi bilo zanimivo, daj no, da ne bo astra tako kraljično igrala tule gor...kr povej, da se ve...

:vragec:

 

zmeri se kak perverznjak najde... x:Dx

........?.................?....................?.......... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...