Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Hvala Piki x:Xx ... sam bogi princ :sori: ... bo mel tok dela, da povrne zaupanje moški rasi x:Dx

Tut jst verjamem vase... na lepem, sploh nisem več jezna x:)x kul... no, ne vem kok časa bo to trajalo, sam mi je pa kul k ne razmišljam več o macoli in razfukani buči... po tv-ju pa lih Titanik :2src:

x:Dx :palec: No, vidš, sej znaš. Eh, se mi zdi, da zna tale princ kr lepo zate poskrbet in ti vrnt vero. Ti jst povem. x;)x No, pejt zdej gledat, maš voljno. xrolleyesx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

huh, Valkira, kakšna notranja moč :eek: :palec:

 

so vse Severnokorejske rakete proti njej kot petardica xyesx x:)x

 

ta desc je pa res ena reva :vragec: čist nobene odgovornosti ne pozna :vragec:

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala Piki x:Xx ... sam bogi princ :sori: ... bo mel tok dela, da povrne zaupanje moški rasi x:Dx

Tut jst verjamem vase... na lepem, sploh nisem več jezna x:)x kul... no, ne vem kok časa bo to trajalo, sam mi je pa kul k ne razmišljam več o macoli in razfukani buči... po tv-ju pa lih Titanik :2src:

 

Princ te ma rad in ga ne moti, ce se bo moral mal potruditi. Se ze celo zivljenje trudi in res ne bem zakaj bi mu bilo tezko potruditi se zate in otroka. Ce te ima resnicno rad in te ljubi, bo naredil vse, da bosta srecna... x:Xx

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Princ te ma rad in ga ne moti, ce se bo moral mal potruditi. Se ze celo zivljenje trudi in res ne bem zakaj bi mu bilo tezko potruditi se zate in otroka. Ce te ima resnicno rad in te ljubi, bo naredil vse, da bosta srecna... x:Xx

:2src: A maš ti kakšnega brata dvojčka, slučajno? :inocent: x;)x

Ful lepo napisano, le drži se tega. xDDx

 

Zdej grem pa spat. :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Piki, a ne da je kar mal težko verjet... sploh v tej fazi k je moška rasa na slabem glasu x:Dx ... ja stestirat bo treba :inocent: :2src: x:px x:Dx

 

Testirat, ja :onfire: :onfire: :inlove:

 

 

Pikica, nimam brata dvojcka x:Dx , imam pa sestrco, ki zaleze za 10 bratov x:Xx . Ampak to ti pa ne pomaga, a ne? x;)x Itak pa, dvojcki nikdar niso identicni (karakterno) :palec:

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:OoO: :fiju:

... pridi že

 

Ves da bi bil ze tukaj, ce bi slo...sicer bo pa hitro....sam kaj ko mi tako pocas minevajo ure... :o|o: x:Xx

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Valkira

jaz se tudi pridružujem mnenju Ksenie,

pri vseh stroških si privošči še dobrega odvetnika, pa naj se jebe tip x^x

 

a ni zanimivo kaki smo ljudje, na začetku se ljubimo potem se milijonkrat bolj sovražimo :vragec:

 

Res je, da bo mali tuki potegnu ta kratko :vio: ne daj se punca, pa saj ti to znaš :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bi rekel prej, da polno strahu, da ti ta oseba ne bo kaj zamerila, če jo nakuriš x:Dx xcivx kar bi čisto upravičeno lahko storila...

sicer sem pa jaz tud tak xrolleyesx nikoli ne pokažem, da mi je kdo s svojim vedenjem pokvaril kakšne načrte...no, pa v bistvu se zaradi tega tud ne sekiram, saj se ne bo svet podrl :8): to nekako sprejmem, pa si za naprej rečem, da se nanj ne bom več zanašal...pa je stvar rešena x:Dx x:Xx

 

tebi, Andromeda, pa želim, da čimprej preboliš tole zadevico xsrcx x:Xx

 

hvala cashy! :2src:

 

joj, zdej sm izpadla kt en tiran, ki seka glave če mi ni kaj po godu.... x:Dx

u bistvu sva se oba bala, da bova drug drugega razočarala, zato pa je vse skupaj izpadlo tako kot je. popenila bi upravičeno, ampak bi mi bilo potem najverjetneje žal in se si zato ventile spraznila na lnf-ju x:)x x;)x

sekiram se tudi jaz ne več, saj sem konec koncev dosegla svoj cilj. x:)x

 

vidiš. jst pa še kr naivno vrjamem v dobro in kar pozabim slabe izkušnje. in potem sem spet razočarana,... ampak o tem kdaj drugič x;)x x:Dx

"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."

- C. G. Jung

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne štekam te, ja res je tko včas x:Ix kar pa ne pomen da me to moti, če mi je kej nerazumljivo....komot toleriram a veš x:)x čprov mi včasih na živc mal stopiš x;)x

no enkrat boma že pršla nekam, ni vrag x:Dx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Rada bi jih moji šefic napela, ali še bolje brcnila v rit! Nesposobna, grda, da ni besed. Sekira pa druge.

 

PROBEJ V MISLIH ZAMENJAT VLOGE,,,

 

TI MAŠ SEBE ZA PODREJENO,,,,

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V dilemi sem. Ne vem ali sem jaz kriv in sem jaz malce čuden, da se ne znam vklopit v določen krog ljudi ali družbo, sploh med tiste, ki me poznajo še od prej. Ali res nekateri ljudje ne grejo skupaj, se ne ujamejo najbolje, če se še tako trudijo? xrolleyesx

A bi se moral z vsemi super štekat ali kaj, če sem normalen ali naj si poiščem tako družbo, da bomo imeli skupne interese. Ni potem to nerazgledanost? Hvala za mnenje...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sebastjan, pridejo trenutki, ko gremo v nekoliko drugačen ovinek od tisteh, s katerimi smo se družili prej in mogoče na tej poti dobimo nov krog ljudi, ki nas spreljajo oz. mi njih ali pa pač potujemo sami... ne nisi čuden, poslušaš se :palec:

sama tud trenutno imam poleg ljudi v službi, družine, vas na forumu, ene študijske skupine (katere sem spoznala tam), staršev ki spremljamo male na tekmah, eno prijateljico, in to mi zadostuje (velik krog ljudi ampak bežen)... in mi povsem ustreza in halo, če sem čudna prav sem čudna...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sebastjan...ti si čist normalen in ok...spremembe se ti dogajajo in to dostkrat potegne za sabo spremembe tud v družbi..... :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...