Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

xsrcx ni men namenjen, ampak..sem pa dobu eno asociacijo. hvala ti (uf mater sem egoističen x:Ix )

držim pesti. boš vidla na koncu je vedno vse v najlepšem redu!

x:Xx x^x

 

 

 

Ha, ha the best. xDDx xDDx xDDx

 

Se ti je utrnilo neki, lahko zvem kaj, please? No saj se mi zdi kaj, ni pa nujno da je prav. x^x

 

Egoističen? Naša prva dolžnost je osrečiti sebe, pa naj boli kolikor hoče. x;)x x:Xx

Kako čemo? Lako čemo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

matr si kreten. a si se ga res mogu napit pa ga zasrat z eno smrklo k poomje še polnoletna ni, pol pa še prbit da sploh nimaš moralca. in si vse zaj... sorči sam pr men ni popravnih... pejt u 3 pm za tako nabijanje ega. a je res tko hudo mal počakat. sicr pa zej vem da ni to to in mi ni trba več čakat. kreten. butl. in pol si me še drzneš uprašat če se mi zdi da si prasec? prasec manipulatorski! grrr pa kaj tale petek 13. se ne bo nikol nehu al kaj!!!! :xx!: :vragec:

"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."

- C. G. Jung

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
matr si kreten. a si se ga res mogu napit pa ga zasrat z eno smrklo k poomje še polnoletna ni, pol pa še prbit da sploh nimaš moralca. in si vse zaj... sorči sam pr men ni popravnih... pejt u 3 pm za tako nabijanje ega. a je res tko hudo mal počakat. sicr pa zej vem da ni to to in mi ni trba več čakat. kreten. butl. in pol si me še drzneš uprašat če se mi zdi da si prasec? prasec manipulatorski! grrr pa kaj tale petek 13. se ne bo nikol nehu al kaj!!!! :xx!: :vragec:

ja no, saj, če je rekel, da nima moralca .... odvisno, kakšen dogovor sta mela glede zvestobe, v kakšni vezi sta bila ...

hvala bogu, da si tako hitro skapirala, da to ni to.

čaki, kdo zdaj koga čaka? :OO: če sem štekala, se njemu ni dalo čakat in je pohopsal eno dekletce ... kaj bi ti pol čakala, če bi ostala skupaj?

 

vsaj vprašal te je, če se ti zdi prasec. x:Dx :inocent: OK, bom tiho. x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

matr si kreten. a si se ga res mogu napit pa ga zasrat z eno smrklo k poomje še polnoletna ni, pol pa še prbit da sploh nimaš moralca. in si vse zaj... sorči sam pr men ni popravnih... pejt u 3 pm za tako nabijanje ega. a je res tko hudo mal počakat. sicr pa zej vem da ni to to in mi ni trba več čakat. kreten. butl. in pol si me še drzneš uprašat če se mi zdi da si prasec? prasec manipulatorski! grrr pa kaj tale petek 13. se ne bo nikol nehu al kaj!!!! :xx!: :vragec:

 

Ta prvih par vrstic je najboljsi izgovor, kar si jih je kdo izmislil kdaj... Alco samo povdari lastnosti in ni res da folk ne ve kaj dela. Ce so ze tolk opiti, da ne vedo, kaj delajo, ga pa tud serjejo tezko... x;)x

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

opa....si huda

 

kakšna sem šele v živo... grrrrrizem x:Dx :vragec: x;)x sej jst sm lajf smotana. namesto da bi to NJEMU povedla, sm samo dvignila nos in ponosna odšla. x8Dx pol si pa tlele dušo pucam... :xx!:

 

 

ja no, saj, če je rekel, da nima moralca .... odvisno, kakšen dogovor sta mela glede zvestobe, v kakšni vezi sta bila ...

hvala bogu, da si tako hitro skapirala, da to ni to.

čaki, kdo zdaj koga čaka? :OO: če sem štekala, se njemu ni dalo čakat in je pohopsal eno dekletce ... kaj bi ti pol čakala, če bi ostala skupaj?

vsaj vprašal te je, če se ti zdi prasec. x:Dx :inocent: OK, bom tiho. x:Ix

[/quote

pred slabe pol leta sem končala zvezo, on pa je moj prijatelj že dalj časa in je on vseskozi želel biti z mano. ker pa sama še nisem pripravljena na resno zvezo,... če govori eno, dela pa drugo,... ne, to potem res ni to. pko bi vsaj pohopsu eno pa se zaljubu pa da bi kej blo pol s tega... je blo pa to kr neki. pa itak da sm rekla da ni prasec. ampak da ma samo drgačna moralna načela kot jst. in če se njemu zdi to sprejemljivo, pol pa že ni prasec

 

Ta prvih par vrstic je najboljsi izgovor, kar si jih je kdo izmislil kdaj... Alco samo povdari lastnosti in ni res da folk ne ve kaj dela. Ce so ze tolk opiti, da ne vedo, kaj delajo, ga pa tud serjejo tezko... x;)x

se kr podpišem pod tole... x:)x

"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."

- C. G. Jung

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vse šefe na triglav,,,

in potem ključ v sekret,,,

ne-ne, vse šefe v sefe....in potem ključ v sekret x:px

Andromeda, sploh se ne sekiraj zaradi takih descev...je veliko boljših okoli tebe x;)x

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma v kurac vse skup, to ni ne tč ne mš, štekate!!! Krneki :xx!: jst pa osel zmeri na isti led, budala jedna, da bi mi jezik odpadu po tolkih ugrizih, naslednjič upam da mi bo res, če ne bom šla drugam, koza! :!!: :bomb:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Sedaj razumem bogo mamo :C:

kero? mojo?

ma daj no, ne cmeri mi tukaj in ne delaj se lepo. ne poznaš ne mene, ne moje mame in te boli klinac za najin odnos.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kolk te mam poln one....in kolk te mam dost x:)x

sicer greš sama seb najbolj na jetra xDDx

in te boli notr u jajčnikih....prov sam zato.........

 

dej si dopovedat..nikol nauš dobra igralka nikol :vragec: in zmeraj ti zajebaš :xx!:

da še drugi trpijo zarad tebe :vragec: dej spel se že z naše predstave :C: :V:

Ne uporabljaj prevare, ki škoduje; misli neškodljivo in pravično, in če govoriš, tako tudi govori.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene pa zanima, a se res župe ne splača pogrevati potem ko se je enkrat shladila? :sori:

 

 

mene muči povsem isto vprašanje ... :o|o: ko najdeš pravilni odgovor, mi sporoči :o|o:

... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

 

http://freeweb.siol.net/fotomax1/mediac/450_0/media/DIR_249/DSCF0008.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...