Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Verjetno ga žal tudi sem kdaj, sam nkol na tak način....... x;)x Pa opravičeval tega nisn s tem, da ga drugi kdaj tudi. x;)x x^x

 

 

Pa na drugačen! :vragec: Ne opravičujem, imam jajca, da priznam! x^x Večino tipov, se dela, da jih imajo, v resnici pa še niso slišali, kaj to je! :vragec: x:px x:Dx

Behind every bitch there is a guy that made her that way.

 

Sheakespeare

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tip tip tip......še jih otipam, torej jih imam. x^x x:Dx No, pol pa je pač treba vedet, da zloraba zaupanja zna poment tud......konc zaupanja..... x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tip tip tip......še jih otipam, torej jih imam. x^x x:Dx No, pol pa je pač treba vedet, da zloraba zaupanja zna poment tud......konc zaupanja..... x;)x

 

 

Če nekaj otipaš, še ne pomeni da imaš! x;)x x:Dx :vragec:

Behind every bitch there is a guy that made her that way.

 

Sheakespeare

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a te zanima kako se počutim...razočarano,užaljeno...izkoriščeno,ponižano...in nisem jezna nate,če te to zanima,res nisem...ampak sem v šoku,še vedno...da si sposoben takšnih dejanj,takšnih besed...vsa čast ti...ampak v sebi si dobra oseba to oba veva,zakaj dušiš to osebo...zakaj dovoliš okolici da vpliva nate,za pet minut slave...zakaj si tako želiš biti pomemben...a res nisi vedel,da si bil zame najpomembnejši...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri men jih ne morš otipat, imam jih pa več kt marsikater tip! x:Dx :vragec: Tud to bi prošlo! :vragec: x:Dx x;)x

Heh, ženske si pogosto mal čudno predstavljate to - "imet jajca". x^x Dobiš občutek, da je za vas "imet jajca" le, če tip stori to kar od njega pričakujete.....pih. :o|o: Pol pa jamrate pa jamrate, pa tečnarte pa obsojate....jej, jej......ubogice xrolleyesx :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heh, ženske si pogosto mal čudno predstavljate to - "imet jajca". x^x Dobiš občutek, da je za vas "imet jajca" le, če tip stori to kar od njega pričakujete.....pih. :o|o: Pol pa jamrate pa jamrate, pa tečnarte pa obsojate....jej, jej......ubogice xrolleyesx :vragec: x:Dx

 

 

Sploh ne x:Dx dost je da nardi tisto kar tud sam pričakuje od nas! x;)x x:Dx :vragec:

Behind every bitch there is a guy that made her that way.

 

Sheakespeare

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, saj to je vaš blem, da vedno pričakujete več :o|o: :xx!: Ni vam dovolj, da vas ma tip rad, da sta skupaj in se fajn imata, uživata v lajfu in drug v drugem, kmal morte začet težit s svojimi nad-pričakovanji :o|o: :xx!: Seveda pol tip počas zivčn začne postajat pa gre pol tud vse v maloro.....Valjda. x^x x;)x

 

:inocent: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, saj to je vaš blem, da vedno pričakujete več :o|o: :xx!: Ni vam dovolj, da vas ma tip rad, da sta skupaj in se fajn imata, uživata v lajfu in drug v drugem, kmal morte začet težit s svojimi nad-pričakovanji :o|o: :xx!: Seveda pol tip počas zivčn začne postajat pa gre pol tud vse v maloro.....Valjda. x^x x;)x

 

:inocent: x:Dx

 

 

Mi je znana kontra situacija! x:Dx Postanem živčna in vse gre v maloro! x:Dx :vragec: Tip pa v jok pa na drevo! x:o)x

Behind every bitch there is a guy that made her that way.

 

Sheakespeare

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm. Sam čudno, da potem samo bejbe tu stalno nekaj jokcate pa jamrate nad tipi...... x;)x :inocent: x:Dx

 

No, ta "v jok pa na drevo" je mal ekstravagantna, verjetn to sam pr teb tipi nardijo..... xcivx x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm. Sam čudno, da potem samo bejbe tu stalno nekaj jokcate pa jamrate nad tipi...... x;)x :inocent: x:Dx

 

No, ta "v jok pa na drevo" je mal ekstravagantna, verjetn to sam pr teb tipi nardijo..... xcivx x:Dx

 

 

Raje tukaj kot pred njim x:Dx mu ne dam tega veselja! :vragec: x;)x

 

Ko bi ti vidu, se kar kadi za njimi! x8Dx

Behind every bitch there is a guy that made her that way.

 

Sheakespeare

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no da se še jaz mal vključim,tle zraven...ženske mormo mal jokcat pa jamrat sej zato smo pa pripadnice nežnejšega spola...vendar pa vse v mejah normale....me se je pač včeri mal porušu sistem,ampak bom preživela,sam mal se mi je pa pasalo izlit v ta forum...drugač si pa jz ne znam predstavljat lajfa brez vas moških,mišekov,ko ste ful fajni....

 

Ti tega sicer še ne veš, ampak oženla se bova! :vragec: x:Dx

 

:palec: x:Dx

a ne,pa prej se bo moral ful spremenit,če se ne bo,se pač ne bosta,ne...pha

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no da se še jaz mal vključim,tle zraven...ženske mormo mal jokcat pa jamrat sej zato smo pa pripadnice nežnejšega spola...vendar pa vse v mejah normale....me se je pač včeri mal porušu sistem,ampak bom preživela,sam mal se mi je pa pasalo izlit v ta forum...drugač si pa jz ne znam predstavljat lajfa brez vas moških,mišekov,ko ste ful fajni....

:palec: x:Dx

Ja, no, saj, nisn nč te hotu užalt. x^x Včas s pričakovanji mal pretiravate, jokcanje zarad neizpolnitve vaših pričakovanj je pa že mal izsiljevanju podobn..... :o|o: Pa ga mišeki ucvrejo raj..... x;)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj ja včasih je pa res tko,pa mal trmasto cepetamo,pa muhamo se,pa glavo gor dvignemo in hodimo,kot da nam cela slovenija govori da smo najlepše...valjda,sej to mora bit tko...in pričakujemo vedno najboljše,ker si najboljše tud zaslužimo,sam pol pa še pride tle do dajanja,prejemanja in nenazadnje razdajanja...včasih je res tko...

ampak v mojmu primeru ni blo nič takega...o kakih nadpričakovanjih,pa tud jokcala nisem,sem velka punca... x^x le opravka sem mela s tipom,ki ni dorasel,pa ne mojim pričakovanjem,ampak svojim letom...tu pa ni kaj za razmišljat...

ampak vsak mora doživet svoj kiks,pa bit komu kiks...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...