Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

:xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!:

 

Ne daj se Joco dok si ziv! x;)x :palec:

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mystica ponareja poste. ti ti lumpa! x;)x

ne pa sej ne..sem dej že tuhtal če bi nazaj popravlal na tastaro varjatno..

se mi ne da. šibam na pijačko..sem glih iz šihta :o|o: xDDx

 

 

 

veš tebe pa mal pogrešam. pa nisem še glih ozavestu vsega, ampak mislim, da štekam..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jst sem pa nase besna. samo sebe bi najraj nekam poslala (al pa u tazadno sunila, če bi seve3da bila fizićno tega sposobna x:Dx )

ne vem zakaj se morm umešavat u stvari ki se me ne tičejo direktno pa še večjo zmedo delat. sam zato kr mislim da morm ceumu svetu pamet solit. ker morjo vsi po ojih pravilih žvet. ja itak..... zase se morm brigat pa pred svojim pragom pomest, krava NEUMNA! :vragec: :vio:

"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."

- C. G. Jung

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ka mi greš na kurac ,stari..Jebeš me v glavo,sam sj ne bom več dolgo tih,ne bom..Pa tvojo dotikanje,prav ogabno mi je,ko se me vedno dotikaš in lezeš v mene.Ma to ni normalno,res ni..In vedno sem jz prva na spisku,da me pokličeš,če je kaj narobe..Zakaj jz??Tvoji butasti izgovori..Mislim..Sam še mal,pol boš pa vidu kdo sem jz.. :vragec: :vragec: Mam tud hudiča v sebi..

Srečno poročen ,da si...MY ASS!!!

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
nimam kaj napisati sem, ker me nič ne teži. x:)x na nikogar nisem jezna, noben mi ne gre na živce. oz. mi gre ena oseba, ki sem jo primorana gledati pač vsak dan, ampak ... si prilagodim po svoje ... se ne obremenjujem toliko kot se drugače jaz znam. tako da ... ni materiala za zlivanje gnojnice. x:Dx :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dost mam! Boli! Kdaj bo pravi čas? Kdaj bom lahko govorila? Boš sploh še kdaj poslušal? Kdaj boš dovolj zdrav ali miren za pogovor? Ubij se že enkrat, če tko hočeš. Samo naredi to hitro. ne morem te še 30 let tkole gledat. Pička ti materna! Rada te mam. Ne morem več!!!! Nimam kam zbežat. Soočit se pa ne znam. Poskušam, pa sem vedno odbita. Včasih sem bla tvoja punčka. Ampak tebe ni več. Samo še truplo se sprehaja po tem svetu. Ne znam naprej! Ne znam ljubit!! A lahko to razumeš?? Ne znam več! Tako se bojim. Včasih si želim, da te ne bi bilo več. Vem, da tega nočem, ampak kaj naj?? Kako? ven hočem! ven iz tega zafukanga labirinta. raztrgala bi svoje telo in skočila ven. Vse me boli. Vse je laž! Ne razumem. Nočem razumet. Ni treba da je tako. Ni treba. naj gre stran. Au, au,au. Nočem več ...

Ne znam sprejeti.

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala. xsrcx x:Xx

 

Je zdaj bolše. Razpizdila, pa zjokala sem se in je lažje. Zdaj me je pa še sestrca poklicala in se grem mal na na njeno ramco naslonit. xsrcx

 

:detelca: :detelca: :detelca: ...zame pa za očija. xsrcx

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kukica xcrossfingx xsrcx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx Klarus popih, predvidevam da gre to tebi... dokler se ne boš z vrelo vodo od čaja poparila tko kt sm se jst neki let nazaj je vse ok x:Dx pa incidenti (101 bolj natančno) s kavo - ja jst in kava sva zlo dobri kolegici samo velikrat se mal ujezi pa me popari, 3x že polila po nogah - trenirki hvala bogu.

 

Tako da evo, zbranost v kuhinji je zlo pomembna x!x pa ni važno pri kerem opravilu xcrossfingx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx Klarus popih, predvidevam da gre to tebi... dokler se ne boš z vrelo vodo od čaja poparila tko kt sm se jst neki let nazaj je vse ok x:Dx pa incidenti (101 bolj natančno) s kavo - ja jst in kava sva zlo dobri kolegici samo velikrat se mal ujezi pa me popari, 3x že polila po nogah - trenirki hvala bogu.

 

Tako da evo, zbranost v kuhinji je zlo pomembna x!x pa ni važno pri kerem opravilu xcrossfingx

je blo že vrelo mleko, voda, para, olje.....je ni stvari x:o)x ironija je da, ko se opečeš pri ene 230° manj boli, kot pa para al pa krop :xx!: x:Dx

ampak to je pač neki čist običnega pri men...kake 5-10 opeklinin na mesec....no dans je prva za ta x:Dx x:px x:o)x

 

 

boljš da si sama opečeš kak del roke kot da te opečejo roke pravice celo x^x

x:Xx x:Dx :palec:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...