Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

ni w:Iw vse vpijam in naivna sem (tale dodau fuj či) :( poleg tega me je strah. (ahaaa) imam tudi shizofrenijo, slišim glasove.. narobe razumem, napinem,uveličam.in skos iščem eno podporo, varnost, ko jo dobim je ne cenim ,ker je nočem, ker očem bit jaz taka kot sem, če je kdo zraven """ kao "" pa ne funkcioniram normalno.

Da nisi ti sam mal LNF odvisna :inocent: tut buljenje v ekran 24/7 zna prinest take simptome ja x;)x x:Xx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ni w:Iw vse vpijam in naivna sem (tale dodau fuj či) :( poleg tega me je strah. (ahaaa) imam tudi shizofrenijo, slišim glasove.. narobe razumem, napinem,uveličam.in skos iščem eno podporo, varnost, ko jo dobim je ne cenim ,ker je nočem, ker očem bit jaz taka kot sem, če je kdo zraven """ kao "" pa ne funkcioniram normalno.

 

Nič hudega ni to, ne jemlji tako resno. Se ti pač dogaja, ne analiziraj. x^x

Sigurno je nek razlog in sigurno se ti bo odkril pravi čas. Bodi srečna da je tako. To pomeni, da si na poti v svetlobo in se luščiš. Ne podlegaj pritiskom splošnih družbenih prepričanj, ki ne držijo. In verjemi, da je un zgoraj s tabo, tudi v tem blatu. Boš že kasneje videla zakaj je tako bilo in se boš razumela. x;)x xsrcx

Ne ceniš pa zato, ker tvoja duša že ve, da ta varnost ni tista ki jo ti hočeš in ne dovoli, da se priklanjaš nečemu, kar ni dobro zate. Boš že videla za kaj se gre. Nič bat. Samo ne obsojaja se, če pa si že ne moreš pomagati, se pa daj, če ti paše samo sebe trpinčit za brezveze. x;)x x;)x

 

Love your self, no mather what!! x:Xx

Kako čemo? Lako čemo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:cry: x:(x

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsrcx x:Xx

 

xsrcbumx x:Xx

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimivo, kako so eni glasni in samozavestni tukaj na forumu. Pišejo, se hvalijo, ko pa pridejo v real life pa so trdi in :eek:

To je lahko pa popoln opis mene. :xx!:

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa ni, zgleda je nekaj takih tukaj.. :sori:

 

Zakaj pa si ti taka ? In kaj pa to: Zanimam se za spremembo. Ker v meni se vse spreminja...pa tako se vse trudi ostati isto....

Vem, da nisi mislil mene, samo našla sem se notri. x;)x

 

Zakaj sem taka? Mislim, da sem resnična jaz zelo blizu tega, kakršna se kažem med pisanjem. Mi pa v RL večrat zmanjka samozavesti za biti kar sem. A vedno bolj postajam jaz.

 

Zanimam se za spremembo. Ker v meni se vse spreminja...pa tako se vse trudi ostati isto....

Zanimivo, na kaj si me spomnil. To sem napisla že pred časom. Že dalj časa opažam, da se spreminjam. Da ne želim več biti le produkt okolice. Da se želim pokazati, kakršna sem. Da želim odpustiti sebi in drugim. Kar pa povzroča v meni bolečino. Očitno sem preveč navajena na staro in se upiram spremembi. Ampak sprememba se dogaja ... xsrcx

Na kratko: vedno več si upam a hkrati odkrivam vse več strahov. A jih premagujem ...

 

Pa smo spet pri tistem tvojem postu, na katerega sem se odzvala. Berem, kar sem napisala in mi postane nerodno, da kaj si boš pa mislil ... In v RL bi ti to govorila le, če bi ti zelo zaupala in če bi menila, da se počutiš podobno. Tukaj pa je lažje, ker me ne vidiš ... x;)x

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja pa niste razumel kaj sem včeraj hotela povedat... nič hudega xsrcx

Misliš to s čisto posebnim delfinčkom? :2src: Mogoče pa smo ... x?x :2src:

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: nisem niti približno med najbolj aktivnimi člani, sicer pa ni nč zanimivga za bulit 24 ur na dan gor. x^x x^x

super, čeprav sem debela bodoča nora krava. ja, ta varnost ni tisto kar jaz rabim. sploh pa, ne vem če je kdo začutil--ko se za nekaj obesiš takoj zgubiš del sebe in se začneš zgubljat??? v občutku praznine, ker gre vedno za namišljeno oporo. berglo.. in ni treba da bi za vsako ceno koga mela rada in obratno.

 

Hojla Diana

 

Praviš, da boš debela nora krava. Zakaj? Zakaj želiš biti debela nora krava? Zakaj je to dobro zate? Kakšno varnost ti prinaša, oziroma ti bo to prineslo, mislm, izbira debelosti in norosti? Se tako zavaruješ pred čem? Pred čem pa? Pred ponovno prizadetostjo mogoče? Je manj boleča izbira biti debela in nora krava, kot pa tvegati, da bi te ponovno kdo prizadel, ti povzročil bolečino, te razočaral? Saj, če si debela, nora krava, potem tako ali tako veš, da te take ne bo nihče maral in ko ti to tudi pokaže /da te ne mara/ si lahko rečeš; saj sem vedela, saj nisem vredna, saj sem pričakovala, a ne...in na videz manj boli. A ne? Kaj pa, če bi izbrala drugačno ravnanje? Kaj pa, če bi izbrala, da ne boš debela nora krava ampak čudovito dekle, vredno ljubezni? Če ostaneš pri sedanji izbiri, te ne bo nihče več prizadel, ker se ne bo nihče več vtaknil vate. Če izbereš čudovito dekle, vredno ljubezni, potem, ja, potem tvegaš, da te bo kdo prizadel zopet, toda...imaš pa tudi možnost, ki je pri sedanji izbiri nimaš, imaš možnost, da spoznaš nekoga, ki te bo imel rad...in te ne bo prizadel. Katera izbira je boljša? Ostati pri sedanji izbiri vedenja, ki ti druge možnosti ne odpira, ali izbrati novo vedenje, ki pa to možnost dopušča?

 

Razmisli, Diana. Od tebe je odvisno, kaj boš izbrala.

 

Želim ti čudovit dan.

 

butl xsrcx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem s svojim imenom tule gor in slikca moja je nekje tule gor... in nekaj članov iz tule me pozna osebno... in za vsako svojo besedo napisano stojim, so me že spraševali kako da nimam določenih tem zasebnih na blogu - ker to sem in ne skrivam nič ...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem s svojim imenom tule gor in slikca moja je nekje tule gor... in nekaj članov iz tule me pozna osebno... in za vsako svojo besedo napisano stojim, so me že spraševali kako da nimam določenih tem zasebnih na blogu - ker to sem in ne skrivam nič ...

x:px ravno danes razmišljala, če bi dala svoje tema na blogcu na 'javne'. pa ne upam. :sori: Saj je tu kar nekaj ljudi, ki jim zaupam, ampak ... kaj pa če me bo kdo obsojal. :O: Koza, vedno isto ... :C:

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem s svojim imenom tule gor in slikca moja je nekje tule gor... in nekaj članov iz tule me pozna osebno... in za vsako svojo besedo napisano stojim, so me že spraševali kako da nimam določenih tem zasebnih na blogu - ker to sem in ne skrivam nič ...

 

JAz te še ne poznam osebno .......v živo.... x:)x upam, da kmalu, ker sem radovedna x:Ix

 

x:px ravno danes razmišljala, če bi dala svoje tema na blogcu na 'javne'. pa ne upam. :sori: Saj je tu kar nekaj ljudi, ki jim zaupam, ampak ... kaj pa če me bo kdo obsojal. :O: Koza, vedno isto ... :C:

 

Zakaj ne? Saj si to ti, mar ne xsrcx in kaj če te bo kdo obsojal? to je vsekakor njegova lastna stvar in Ti se ne oziraj na njo xDDx

 

Sem brala ene misli in ta mi je ostala v možganih:

Zdravje se začne pri glavi.

Lucius Annaeus Seneka

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...