Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Mislim da tu ne gre za uporabo celih možganov, ker vsi ljudje opazijo obe sliki, test je bil zasnovan v smislu katero opaziš najprej.. Drgač je pa ta test iz sedemdesetih prejšnjega stoletja in so ga verjetno vsi ki znajo brat a starejši od 40 let že videli..

Tko da

 

no sej zato pa imamo anonimne forume da se lahk pacienti hvalijo.. s svojimi ultra sposobnostmi

 

drgač pa

 

priden priden..

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

je že tako ... večina ljudi uporablja bolj eno ali drugo polovico možganov ... in potem vidi ali eno ali tadrugo možnost ...

če uporabljaš cele možgane, pa vidiš obe babnci .... http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/laugh.png http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/laugh.png http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/laugh.png

Pa kje imate še drugo???

Jaz samo lepotico vidim...

hmm

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, torej-živi dokaz, da vidim to kar hočem. In hb je to ta boljše.

Čeglih spet tole živ dokaz, da astrologija dela: ko pravi,, da neptun na soncu zaslepi. In vidimo življenje skozi rožnata očala. ah jbg...zato me pa toliko bolj potre, ko kaj narobe gre.

Ker crknil pomivalc...in sem iskala garancijo...tu nekje bi naj bil..mogoče še celo v garancijo...in našla vse živo..še garancijo od prejšnjega pomivalca. bog ne daj, da bi od tega. ker pomivanje posode resnično sovražim. že zaradi rok - ker tak občutljivo kožo na rokah, da imam uničene mimogrede (ali od zemlje ali detergentov, ali fugirne mase). čakam, zdaj keš..resnično...

 

Lili - pošiljam ti ful dobrih misli in....(ne vem kaj bi več rekla...upam, da bo dobro).

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem klicala žensko svetovalnico za motnje hranjenja. Bila je zakon, samo soude moraš met, če češ, da ti kaj pomagajo v resnici. ampak po telefonu sem se tako odprla, da konec. Sem se zahvalila, da ni bil še nihče tako razumevajoč, ker jaz osebno- pa ful pedenam čustva od folka, če se le da. Če me luna v ovnu ne preglasi, pa se pol opravičujem, če me ni preveč groza.

 

pri nas pa čustva niso obstajala. pri meni pa je to vse kar obstaja.

 

se trudim zboljšat, to katastrofo psiho-socialno.

 

vidim nos od ta stare, ta mlada pa se nosi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Angelit, sem mislila, da te je kdo že zdavnaj usmeril k razreševanju motenj hranjenja, če nisi šla sama. Takšne skupine bi znale biti zelo koristne - kolikor se jaz spomnim, ženska svetovalnica deluje brezplačno za uporabnice, saj je neprofitna organizacija, na ta račun dobiva tudi sredstva od ministrstva, občine, sponzorjev, itd. Kakšni soldi zdaj?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja meni je rekla, da v ljubljano hodit enkrat na teden in skupina- to bi blo treba vse plačevat. v Gorici ni nobene skupine za to- neverjetno, če se zalaufam, bom to sama organizirala. resno. zdaj mi je kapnilo. to mam iz ameriških filmov- ni meja za nekaj kar res rabiš. še zastonj bi bilo.če je kdo iz gorice za skupnino za samopomoč, ker dejansko- to je tako Važno, da si pomagaš medsebojno, da se vidiš v ogledalu, kaj delaš narobe in kaj bi lahko zboljšal.lahko pa samo za druženje, please ne se hecat, ker jaz se res matram .pa tudi če bomo skupaj molile, ali spravile rit na kakšen sprehod, lahko pa smo skupaj toliko časa, da nas mine basanje in ostalo. da najdeš nek smisel.če nas je sram,-jaz mam socialno anksioznost. ampak dovolj ljubezni za vse preseči, če je treba!Bog pa je itak z nami.

 

 

Angelit, sem mislila, da te je kdo že zdavnaj usmeril k razreševanju motenj hranjenja, če nisi šla sama. Takšne skupine bi znale biti zelo koristne - kolikor se jaz spomnim, ženska svetovalnica deluje brezplačno za uporabnice, saj je neprofitna organizacija, na ta račun dobiva tudi sredstva od ministrstva, občine, sponzorjev, itd. Kakšni soldi zdaj?

 

 

ti si mogoče to dala skozi ali poznaš koga?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja meni je rekla, da v ljubljano hodit enkrat na teden in skupina- to bi blo treba vse plačevat.

   

 

ti si mogoče to dala skozi ali poznaš koga?

 

A skupino za samopomoč je treba plačevat? Če je to res, klinc gleda takšne humanitarne, neprofitne organizacije. To je kriminal. Ne verjamem, da je to res. Drugače pa povprašaj, ja, če kaj obstaja v Novi Gorici.

.

Angelit, jaz nisem imela motenj hranjenja, sem pa poznala punce, ki so bile zlorabljene (kot jaz) in so se tudi s tem spopadale, samo to je že veliko časa nazaj, pa takrat je bila pomoč pri motnjah hranjenja še v zametkih, ker je bilo to dokaj novo področje prepoznavanja tega kot motnje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem klicala za info- ja 12 tednov bi morala hodit k njim, da bi kaj prijelo se me. potem bi se povezala z eno iz ng ki ima tudi motnje hranjenja in bi kaj se zgodilo. jim gre po mojem samo za solde?

 

jaz bi bila vesela, če bi dobils kontakt vsaj od te gospe iz Gorice.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

 

A skupino za samopomoč je treba plačevat? Če je to res, klinc gleda takšne humanitarne, neprofitne organizacije. To je kriminal. Ne verjamem, da je to res. Drugače pa povprašaj, ja, če kaj obstaja v Novi Gorici.

.

Angelit, jaz nisem imela motenj hranjenja, sem pa poznala punce, ki so bile zlorabljene (kot jaz) in so se tudi s tem spopadale, samo to je že veliko časa nazaj, pa takrat je bila pomoč pri motnjah hranjenja še v zametkih, ker je bilo to dokaj novo področje prepoznavanja tega kot motnje.

 

 

ne obstaja. poznam že vse možnosti. so samo 3 v Sloveniji.

 

 

ampak, ne morem verjet, da sva samo 2 v Gorici s tem :D bova šle na hamburger skupaj. groza. ne res, ne poznam res nikogar s tem. pa bi rada, jaz sem taka, da se rada globinsko povežem, če se ne- se grem nabasat in to.

 

?

 

 

jaa .... za dnar jim gre ... vidim, da napreduješ ... http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/tongue.png

 

 

oh brez skrbi zame, če bom napredovala, bom mela skupino za hujšanje in za vsako kilo shujšano pobrala provizijo.

 

dejansko pa res-če mi uspe, mi bo srce počilo, če ne bi pomagala bilo komu, ki se mu dogaja še hujše obsesije. :D

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Določene pomoči bi morale biti brezplačne. Za to gre kar nekaj proračunskih sredstev (z razlogom) in ni prav, da jih pobirajo razni posredniki. Angelit, mogoče je v Novi Gorici kaj drugega, sorodnega, malo se pozanimaj in povprašaj.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

me je klical lastnik od prejšenjega stanovanja, da ta punca, ki bi prišla na novo v njegovo stanovanje je dala skozi motnje hranjenja in še marsikaj. Bo vprašal, če bi se spoznala z mano.

 

zdaj je bil "en frend M" pri meni... sej je priden, samo ne vem zakaj noče, da bi šla z njim jutri k fotografski skupini. Ni hotu povedat zakaj. ?? koga zanima naj se je*. jaz pa sem dala te čustvene zajebancije že zdavnaj skozi. zdaj mam mir. čeprav sem taka, da rada reči zaštekam.

 

moram kaj delat, ne pa žret. torej akcija.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

ve se, da ni velikih verjetnosti za uspeh ...

in zakaj nebi pustili ljudi v njihovem svetu ... ???

 

 

ne ne, jaz mam boudiko že rada. vidim da je fajn duša, sem vesela, da me ne pusti v "mojem svetu"!

 

ampak, da ni velikih možnosti za uspeh! (je res, sem prevč brihtna, samo še Jezus mi pride do živega!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Btw ko berem našo Angelit, mi misli odtavajo tam v skor že davno zgodovino LNFja ko je na forumu kraljevala ena pupca po imenu Diana oziroma še ena druga izvedba, k je imela identičen stil pisanja, sam ni imela motnje hranjenja v tistmu času...

pa glej ga zlomka takisto je bila iz Gorice

Spominjam se je predvsem po fotki fellatia ki jo je pripopala v fotke nude..

 

Bom moral povprašat mojega goriškega frenda kaj za en vpliv je to..

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Btw ko berem našo Angelit, mi misli odtavajo tam v skor že davno zgodovino LNFja ko je na forumu kraljevala ena pupca po imenu Diana oziroma še ena druga izvedba, k je imela identičen stil pisanja, sam ni imela motnje hranjenja v tistmu času...

pa glej ga zlomka takisto je bila iz Gorice

Spominjam se je predvsem po fotki fellatia ki jo je pripopala v fotke nude..

 

Bom moral povprašat mojega goriškega frenda kaj za en vpliv je to..

 

 

da razčistimo... takrat je bila psihoza... sem se celo lotla mutit s tipi... ker so glasovi to hoteli...

 

Zdaj imam samo jezusa in frende, niti s fantom(?fantom?) mi ni treba seksat, ker je dovolj duhoven. on pravi, da ni Bog noče, da bi mi seksali. Jaz pa vsa happy. Jaz mam saturna v škorpijonu v peti hiši. Torej mi je usojeno tako.

 

groza, drugače. itak, da je se nabralo, travme od takrat, plus so me zmerjali, da kurba, debela, moja mama je bila missica jim. jaz pa ena mizerna nula.

 

torej glasovom.

 

 

Bom moral povprašat mojega goriškega frenda kaj za en vpliv je to..

 

 

ma zaradi mene... Pico vsak ki me spozna me ima rad... takrat pa sem imela samo halucinacije in glasove. nihče me ni imel rad.

 

 

joj ... ubogi jezus ... upam, da se mu ne zmeša ....

 

 

bova pa šla skupaj v Idrijo, hujšega nama ne bo.

 

 

 

Slabo vpliva ta goriški frend, zagotovo slabo...ne vem, kaj je z njim

 

 

žal, je tudi na tabletah- manična depresija. ma mene ne briga, slab vpliv prihaja od tega, koliko tvoji možgani dovolijo, da folk, ki ima probleme vpliva na te.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bolj malo je humanitarnih organizacij, ki delajo čisto zastonj...vse se lepo plačuje...ali je to iz strani države, prostovoljcev ali katerega drugega vira...http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/tongue.png

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz pa sem si nalakirala nohte :/ Jezus je navdušen, da vsaj kaj delam na sebi.

 

Vinsko rdeča.

 

Kar se tiče teh organizacij, ni za se jezit. Niso vsi izkušeni v ozadju, da so dali kaj skozi? Kdo je res dal kaj skozi pismo? Ta se obnaša čisto drugače do ljudi. Če že ne rada veren, pa se začne posvečati ljudem - za pomoč.

 

treba je preživeti- mi Jeus sporoča, ... tako mamo štalo tukaj. zakaj? ne štekam sporočil... moj župnik mi je rekel, da je zgodba o Adamu in Evi pravljica, vse drugo pa res... ??

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

k je imela identičen stil pisanja, sam ni imela motnje hranjenja v tistmu času.

 

 

Drugače, pa sem mislila da so bili vsi forumovci ti moji glasovi in halucinacije njihove besede in štorije. Toliko sem bila not. Na forumu-cel moj laJF je bil forum.

 

Aja, Jezusu ni hudega... :D bejbe smo totalka vanj :D

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

   

 

da razčistimo... takrat je bila psihoza... sem se celo lotla mutit s tipi... ker so glasovi to hoteli...

 

Zdaj imam samo jezusa in frende, niti s fantom(?fantom?) mi ni treba seksat, ker je dovolj duhoven. on pravi, da ni Bog noče, da bi mi seksali. Jaz pa vsa happy. Jaz mam saturna v škorpijonu v peti hiši. Torej mi je usojeno tako.

 

groza, drugače. itak, da je se nabralo, travme od takrat, plus so me zmerjali, da kurba, debela, moja mama je bila missica jim. jaz pa ena mizerna nula.

 

torej glasovom.

 

   

 

ma zaradi mene... Pico vsak ki me spozna me ima rad... takrat pa sem imela samo halucinacije in glasove. nihče me ni imel rad.

 

   

 

bova pa šla skupaj v Idrijo, hujšega nama ne bo.

 

   

 

žal, je tudi na tabletah- manična depresija. ma mene ne briga, slab vpliv prihaja od tega, koliko tvoji možgani dovolijo, da folk, ki ima probleme vpliva na te.

 

carica Angelit

 

http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/crossfingers.gif

http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/icon25.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...