Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

ne :inocent: x:o)x

****

 

Si že nista zaslužli. :vragec: x^x :frog:

 

Slabo to vidve priklicujeta, alo malo čarovniške moči uprabit. :vragec:

xwizardx xwizardx xwizardx

x:Xx

x:px Še jst... :sorcerer: :sorcerer: :sorcerer:

Čeprov bo tole bl pomagal...

:att: Porkaduš, dedc, sm prmaji svojo rit, k te čaka nekdo! :vragec:

Boš ti vidla zdej, kak potres je bil tm dol v Mehiki... x:Dx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
saj nimam nič proti tebi. ampak če misliš, da si boš tako rešil rit ... OK. samo se mi zdi pa totalno butasto ... x:Dx butasto je obžalovati, kar si izrekel, storil, mislil ... zasledovalo te bo itak ... vest, a veš. xcivx :vio: x:Dx pa good luck anyway, privoščim ti pa vseeno. xcrossfingx :detelca: xupx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Določenih stvari verjetno ne bom nikoli razumela. Zakaj bi jih? Očitno mora bit tako! x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

TRIPLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.................rabm te da enga mal napičš na škorpijonski repek :vragec: x:Dx (viroza ni izgovor x:Dx )
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vredna sem in zaslužim si bit nb. 1 on your list - but that's not my decision to make, it never was... še vedno vem kdo sem, kje stojim in zakaj je temu tako, in vem da sem 100% sreče nekoga v tem življenju, ne mislim prosit, ne vem zakaj bi to skušala dokazat; to preprosto čutiš ali pač ne xsrcx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vredna sem in zaslužim si bit nb. 1 on your list - but that's not my decision to make, it never was... še vedno vem kdo sem, kje stojim in zakaj je temu tako, in vem da sem 100% sreče nekoga v tem življenju, ne mislim prosit, ne vem zakaj bi to skušala dokazat; to preprosto čutiš ali pač ne xsrcx

 

 

ne daj se :palec: :palec: x^x

Ne uporabljaj prevare, ki škoduje; misli neškodljivo in pravično, in če govoriš, tako tudi govori.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx :palec: :att: Natriiiiiiiiiix...pridi. :inocent: x;)x Zdej pa bo, boš vidla. :palec: xsrcx

 

Ne cujem dobro... :inocent: Da li me je netko zvao? :inocent: :eek: x:Dx

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dragi oči,

rada te imam. Tako čisto zares. Ne bom te silila. Sam se odloči, če želiš živeti. Samo vedi, da nisi sam. Čutim, da bo vse dobro. Ne glede na to, na kateri strani mavrice želiš biti. Rada te imam. Nič več nisem jezna nate. Vem, da nisi imel moči. Vem, da te je življenje tolklo. In nič več se ne bom spraševala zakaj nisi odreagiral drugače. Zaupam, da je vse tako, kot je najboljše. Tako močno zaupam, da lahko sprejemem vsako tvojo odločitev. drži se. Rada te imam.

xrainbowx xrainbowx xrosex xrosex xrainbowx xrainbowx xsrcbumx xsrcbumx xvrtcx xsrcbumx xsrcbumx

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še zmer zlo bolan, dans sn se prvič do računalnika prvleku xrolleyesx koga treba zbrcat al pa opikat? :inocent: Mal sn še švoh sam se bom posebi potrudu! :vragec:

Glede na vse kr berem dva pošten in z repete! xrolleyesx

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj kaj.....s tvojo švester grem ob prilki na drink, če bo le prvolila, saj ponavad si zarad tebe ne upa, kao xrolleyesx . A je tko nemogoča, da nit drinka nem zdržal? :inocent:

 

Uf, mam že več k kako leto mir z gripami....tok tok tok pa lesu x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj kaj.....s tvojo švester grem ob prilki na drink, če bo le prvolila, saj ponavad si zarad tebe ne upa, kao xrolleyesx . A je tko nemogoča, da nit drinka nem zdržal? :inocent:

 

Uf, mam že več k kako leto mir z gripami....tok tok tok pa lesu x:o)x

 

 

Ne pravm brezveze d ne sil u nesrečo xrolleyesx tud ne bo šla če bom meu kej besede, pa ne sam zarad mene tud zarad tebe. Jo poznam mal bolš, zato raj ne!

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jao, pa kaj to po sebi sklepaš al kaj? :vragec: x:Dx Meniš, da morš skrbet zame, k sn nek pokovc najstniški k pade k zrela hruška k eno luštno bejbo vid, ona pa tud? No, zanjo bi še reku.... x:Dx Jao, jao....še dober, da te mam. :vragec: x:Dx Ne jez se, sam se mi smešn zdi, k me nekdo tolk podcenjuje..... x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jao, pa kaj to po sebi sklepaš al kaj? :vragec: x:Dx Meniš, da morš skrbet zame, k sn nek pokovc najstniški k pade k zrela hruška k eno luštno bejbo vid, ona pa tud? No, zanjo bi še reku.... x:Dx Jao, jao....še dober, da te mam. :vragec: x:Dx Ne jez se, sam se mi smešn zdi, k me nekdo tolk podcenjuje..... x;)x

 

 

Sploh te ne podcenjujem, sam švestr tud ne! x:Dx Zgleda da še nis sreču vraga! :vragec: Ona je taprav, v ženski obliki! x;)x

Podcenjevan je tle nekdo drug, k tega pomoje ne zasluž! :sori: :o|o:

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...