Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

:eek: babnice, ste najurile ko jata kokoši....

 

jst sn sam zase ziher, uno o gluposti, tist sn napisala ker me je pač obšel trenutek slabosti....zarad drugih si nebi rok mazala ,čče malo bolje premislim, življenje je lepo, mrbit bom pa na konc spoznala, da sem pravi srečko...

 

sam pomisli,eni še nikoli niso doživeli orgazma , sam pišejo o njem :vragec: x:)x

 

 

in ker ga nikoli ne, se polj izživljajo kot šefi, učitelji, birokrati, zdravilci, teozofi, filozofi, enciklopedičarji...... s svojimi frustracijami xcivx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x spremeni lokacijo....al poglej z vrha navzdol, al pa z morja na celino....

 

čist druga kvaliteta bivanja x:Ix in popolnoma drugačne perspektive

 

bluzim, ne me resno jemat x;)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V izogib kakšnim razočaranjem ipd. bi rad povedal vsem sedanjim in mogoče še bodočim frendom, dobrim znancem, znancem, meni simpa ljudem........ne pričakovati od mene preveč druženja, pogostih stikov, stalnih takšnih ali drugačnih kontaktov, obiskovanj itd. Sem človek, ki ne potrebuje pogostih srečevanj, kontaktov, da je lahko nekomu frend, dober znanc itd. Pa mal sem tečn, mogoč tud egoističen, kar se mojega prostega časa tiče, pogosto pa samo prenasičen ljudi.......pa se družim samo, ko mi res paše. Tudi če je to redko ali pa zelo redko, pa se ob srečanjih in drugih kontaktih to ne zazna (vsaj pri meni ne, ko nekoga vzljubim to ne izgine kar tako) in se človeku posvetim popolnoma. To pa ne pomeni, da nisem pripravljen pomagat, si vzeti oz. najti čas, ko me kdo potrebuje. Če me nekdo potrebuje, je to drugače, je pa fino, če to izrazi, če sam ne zaznam. In tudi ne pričakovati, da vam ne bom povedal kaj mislim. S tem me prisilite v umik, ker se počutim utesnjen, neodkritosti pa imam v lajfu že itak dost. Tudi kontra tako velja, pa četudi se bom mogoče sprva namulil, to ne bo nič spremenilo. Tko! Mi je ležalo na duši nekako.....

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsuperx :vtz: xegox xchatx :party: :ph34r:

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.......ne pričakovati od mene preveč druženja, pogostih stikov, stalnih takšnih ali drugačnih kontaktov, obiskovanj itd. Sem človek, ki ne potrebuje pogostih srečevanj, kontaktov, da je lahko nekomu frend, dober znanc itd. Pa mal sem tečn, mogoč tud egoističen, kar se mojega prostega časa tiče, pogosto pa samo prenasičen ljudi.......pa se družim samo, ko mi res paše. Tudi če je to redko ali pa zelo redko, pa se ob srečanjih in drugih kontaktih to ne zazna (vsaj pri meni ne, ko nekoga vzljubim to ne izgine kar tako) in se človeku posvetim popolnoma. To pa ne pomeni, da nisem pripravljen pomagat, si vzeti oz. najti čas, ko me kdo potrebuje. Če me nekdo potrebuje, je to drugače, je pa fino, če to izrazi, če sam ne zaznam. In tudi ne pričakovati, da vam ne bom povedal kaj mislim. S tem me prisilite v umik, ker se počutim utesnjen, neodkritosti pa imam v lajfu že itak dost. Tudi kontra tako velja, pa četudi se bom mogoče sprva namulil, to ne bo nič spremenilo.

 

x:Dx

no to pa zveni čist isto kot da bi moj lubi povedal

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Pogrešam te, pa kak konkretn najin pogovor. In skrbi me zate. Pa nič mi ne odgovoriš. Kot da mi ne zaupaš več tolk... :C: Verjetn to tud zasluga enga :xx!: , ki se zlo trudi lagat o men, sem prepričan, da tudi teb. :o|o: Je tolk neumen, da se ne zaveda, da se na koncu itak pokaže kako in kaj, v vsakem primeru. Upam, da si ok, da uvidiš končn nekaj stvari in da te kmalu spet kaj, berem, slišim, vidim, vidiva. x:)x xsrcx :palec:

:O:

to je bilo namenjeno meni? sori. :sori: :C: spregledala sem. x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tebi še samo šus v čelo pomaga.. :o|o:

 

A ni to mal radikalno receno? :eek: Bi pa lahko vsaj rekel, da ji pomaga samo se svinec v sprednjem reznju cerebralnega zivcevja....

A se ne slis lepse? x;)x

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

za une t žlehtne.... :flowerface: kar daš to dobš.... al pa se še pomnoži :inocent:

hja, na žalost to vsaj v mojem primeru ne drži.

in ravno to bi rad spravil v črno luknjo...

vedno sem vsem na razpolago, namenjam veliko pozornosti vsem, ki jo potrebujejo s komplimenti in drobnimi darilci, smsi z dobrimi željami... jih poskušam razveseljevati, jim dati občutek, da nekoga skrbi zanje, da so ljubljeni. Da postanejo boljše volje. Pogosto dajem pobude za srečanja, kina, koncerte itd....v glavnem, razdajam se, kolikor se le lahko... in ni mi žal...

 

Žal mi je le zato, da se to nikoli ne vrača, čeprav tega niti ne pričakujem...nikdar ne prejmem kakega vabila, da bi kam skupaj šli, niti telefonskega klica niti smsa...

kot da me ni....ali sem vedno bil res tako slaba družba? :sori:

 

ko mi je neka sošolka izročila majhno darilce v zahvalo za drobno uslugico, sem bil čisto iz sebe. xsrcx ..pa ni bilo darilo nič posebnega...ampak samo drobna pozornost...ker jih nisem vajen...

 

da se dobro mnogokratno povrne, niti približno ne drži...

v mojem primeru se vrača le s pasivnostjo, pozabo in ignoranco....

 

od naslednje sobote naprej postajam tudi sam tak :vragec: ker slabše kot je, pač tudi s spremembo mojega vedenja ne more biti več :xx!: :vragec:

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
hja, na žalost to vsaj v mojem primeru ne drži.

in ravno to bi rad spravil v črno luknjo...

vedno sem vsem na razpolago, namenjam veliko pozornosti vsem, ki jo potrebujejo s komplimenti in drobnimi darilci, smsi z dobrimi željami... jih poskušam razveseljevati, jim dati občutek, da nekoga skrbi zanje, da so ljubljeni. Da postanejo boljše volje. Pogosto dajem pobude za srečanja, kina, koncerte itd....v glavnem, razdajam se, kolikor se le lahko... in ni mi žal...

 

Žal mi je le zato, da se to nikoli ne vrača, čeprav tega niti ne pričakujem...nikdar ne prejmem kakega vabila, da bi kam skupaj šli, niti telefonskega klica niti smsa...

kot da me ni....ali sem vedno bil res tako slaba družba? :sori:

 

ko mi je neka sošolka izročila majhno darilce v zahvalo za drobno uslugico, sem bil čisto iz sebe. xsrcx ..pa ni bilo darilo nič posebnega...ampak samo drobna pozornost...ker jih nisem vajen...

 

da se dobro mnogokratno povrne, niti približno ne drži...

v mojem primeru se vrača le s pasivnostjo, pozabo in ignoranco....

 

od naslednje sobote naprej postajam tudi sam tak :vragec: ker slabše kot je, pač tudi s spremembo mojega vedenja ne more biti več :xx!: :vragec:

joj, Cashy!

 

a te moram spet napizdit! :o|o:

 

praviš, kok se razdajaš, pa nič ne pričakuješ nazaj, v isti sapi pa, da ne sprejmeš nobenga povabila .... ja pismo ne, če ne znaš sprejemat, če samo daješ, ne moreš bit srečen, an? :inocent:

 

družba si že super, samo sprosti se malo bolj, pa bo vse kul. x;)x

 

ma kšna ignoranca, pasivnost ... :o|o: v tvoji glavi. xDDx

 

sem tut jst rekla kašna dva tedna ali tri nazaj, da bom ratala taka ... pa so pol vsi začel bit agresivni, sebični, nesramni ... ker sem vidla sebe v njih, an? xDDx

 

good luck!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mah saj vem, da se spet smilim samemu sebi...

poskušam pa ozavestiti, kje ga lomim, da je tako kot je...

mogoče sem pa s svojo pozornostjo že preveč vsiljiv xnckrivx...

vragsigavedi, kaj je s tem...

še najbolj bi psihologa rabil sam...dobro, da to študiram...da si bom pomagal kar sam x;)x

Mačona, imaš pa point, ja :palec:

vendar se bom vseeno sedaj posvetil predvsem sebi, drugim le, če bo njim do tega in bodo sami želeli mojo družbo...sam nekaj časa ne dam več nobene pobude :vragec: kar ne pomeni, da bom sam aroganten in ignorantski...vendar le pasiven, dokler kdo drug ne pokaže kaj iniciative

:vragec:

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vendar se bom vseeno sedaj posvetil predvsem sebi, drugim le, če bo njim do tega in bodo sami želeli mojo družbo...

:palec: Le poskrbi zase .... vsi to rabimo od časa do časa. xsrcx xsrcx

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
mah saj vem, da se spet smilim samemu sebi...

poskušam pa ozavestiti, kje ga lomim, da je tako kot je...

mogoče sem pa s svojo pozornostjo že preveč vsiljiv xnckrivx...

vragsigavedi, kaj je s tem...

še najbolj bi psihologa rabil sam...dobro, da to študiram...da si bom pomagal kar sam x;)x

Mačona, imaš pa point, ja :palec:

vendar se bom vseeno sedaj posvetil predvsem sebi, drugim le, če bo njim do tega in bodo sami želeli mojo družbo...sam nekaj časa ne dam več nobene pobude :vragec: kar ne pomeni, da bom sam aroganten in ignorantski...vendar le pasiven, dokler kdo drug ne pokaže kaj iniciative

:vragec:

tako kot sam praviš. :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

iii, Ksenia, oprosti x:Ix

saj mi ni žal niti minute ali tolarja, ki ga porabim za druge...celo vesel sem tega...

ampak vseeno ni prijeten občutek, ko vidiš, da folku dejansko ni mar za to :sori:

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...