Skoči na vsebino

Reiki


teja

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Aja.. se nisi tam..? Sej bos kmalu... brez panike.

 

Torej.. zakaj gres na reiki?

Da se očistijo te moje blokade, ki se mi nalagajo že 20 let, pa da ugotovim kateri vzorci se mi ponavljajo/pojavljajo ter da jih ozavestim in očistim ter za naprej poskrbim, da se ne bodo ponavljali, potem pa se čisčenja sebe in drugih naučim tudi sama...

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...reiki je za otroke... mas velik boj ucinkovite zadeve na trgu... sam je pa res, da moras biti tud bolj odgovoren... kar drzite se reikija...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...ne moras dat kar vsakmu otroku atomske bombe v roke...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...jest sploh ne rabm avta... jest se lahko teleportiram... x:Dx x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne se spilat, če niste 100 % za kaj se gre, veliko je namreč zbolelo, ker se niso prej zaščitili pred negativnimi energijami, sebe morte najprej zaščitit , se nabit, da energija ne skoči v vas
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi, kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a iz stola na LF x:Dx  x;)x

...tut u ameriske knjigarne, ce hocem.... x:Dx

 

pismo, to se pa jz res ne znam! vsa čast, samson!  x:Dx

 

eh...le zakaj nisem presenecen??? x:Dx ..ko odrastes, te mogoce 1X naucim... x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe ja verjamem in to vse iz stola! ampak ves kaj jest tud to znam x:px

 

...kaj pa lazes??? :vragec: :vragec: ... iz dobro obvescenih virov sem izvedel, da teb vse mami klika in da tud kadar si na LN ona tipka po nareku... tko da: cao, mami od Liu!!! :8):

 

@tinal: mas prav... eh jebiga, vsak svoj kriz nosi...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>...kaj pa lazes??? :vragec:  :vragec: ... iz dobro obvescenih virov sem izvedel, da teb vse mami klika in da tud kadar si na LN ona tipka po nareku... tko da: cao, mami od Liu!!! :8):

 

@tinal: mas prav... eh jebiga, vsak svoj kriz nosi...

 

x:Dx x:Dx mater kaksne mas ti x:Dx :xx!: ej sam ves kaj moja mami bi ti drgac ksno stvar bl "lepo" povedala k ti jo pa jest. ej pa ne mesi moje mami zravn!! da nam tja prsla :vragec: x:Dx

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Ok pol pa mami od Liu, niste pozdravljeni... sam ne me tepst!!! :sori: :inocent:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

 

Razumem, da se zelis nauciti ciscenja SEBE.. za kar je reiki na zadnjem mestu.. Reiki je blef.. vse kar se bo zgodilo, bo to, da bos olajsana za nekaj denarja.. in EGO bo cutil da si ociscena.. ker je za to, dal nekaj denarja, ki ga ljubi.

 

Tako bos lahko drugim trdila, da reiki deluje.. pa v resnici ne bo reiki nic imel pri tem.. Fora bo v EGU, ki bo postal taksen, da bo telo cutilo ociscenje.. ker ti bojo rekli, da si zdaj ociscena.. in ker bos za to placala, bios verjela, da si ociscena.

Ce bi verjela sebi, bi rezultat bil isti.. in finta bi bila ista.. finta je EGO!

 

Ne vem zakaj isces neke instant variante.. ki naredi prevaro ciscenja.. zakaj se noces zares ocistiti? Nekaj kar se je nabiralo 20 let, bi ti rada spocala v enem mesecu.. s pomocjo denarja.. Sorry.. delovalo bo nekaj mesecov.. potem bos na istem. Ce en verjames, probaj!

 

Ne razumem pa zakaj zelis cistiti druge? Od kje ta krivda? Kdo ti je obcutke krivde "podaril"?

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za nekatere je Reiki blef. za nekatere je sprostitev, za nekatere stvar, ki jo radi delajo, za druge ozdravitev.

 

Sama boš našla v njem le tisto kar bo potrdilo tvojo realnost, ki jo iščeš.

 

Mene osebno prakticiranje Reikija kot terapevta ni pritegnilo, sem pa imel priložnost, da me je z Reikijem tretiral nekdo, ki se z njim že več let predano ukvarja. To je bila res lepa izkušnja.

 

Zagotovo ti ena delavnica reikija ne bo sama po sebi odstranila vseh nakopičenih težav. To idejo ljudje radi gojijo, vendar tudi pri drugih področjih življenja ne samo pri rejkiju. Posedovanje nekega znanja ali sposobnosti samo po sebi ne prinaša nič drugega kot samo potencial. Če potem tega ne razvijamo v praksi in delamo še naprej, ostane ta potencial neizkoriščen. Tako je z znanjem, ki ga dobimo v šolah, z energijam, do katerih dobimo dostop na inicijacijah, s partnerji, ki jih sprejmemo v življenje itd.

 

Zato pa enako velja za Reiki. Reiki bo zate blef ali pa darilo, vse je odvisno od tebe kako ga boš uporabljala.

Ja,... hm... kaj naj rečem? Vsega kar še ne obstaja ali sploh nikoli ne bo, tudi bog ne more pobarvati na rumeno.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 months later...

Mene pa zanima, če bi mi kdo od vas znal razložiti bistvene in tiste res pomembne razlike med reikijem in metodo bioenergetikov.

Ali ima Domančič kakšno drugačno metodo kot ostali bioenergetiki?

 

Kot sem razumela gre pri obeh stvareh za polaganje rok, za zdravljenje na daljavo...

A ni to dost podobna stvar?

Zakaj potem razlikovanje?

 

sončkeeeee

:vio:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene pa zanima, če bi mi kdo od vas znal razložiti bistvene in tiste res pomembne razlike med reikijem in metodo bioenergetikov.

Ali ima Domančič kakšno drugačno metodo kot ostali bioenergetiki?

 

Kot sem razumela gre pri obeh stvareh za polaganje rok, za zdravljenje na daljavo...

A ni to dost podobna stvar?

Zakaj potem razlikovanje?

 

sončkeeeee

:vio:

ojla!

prepričana sem, da je vse ena in ista energija. xyesx ljudje smo oz. imamo kanale za to energijo, vendar jih moramo znati uporabljati, ker smo vse skupaj skozi zgodovino (ega) pozabili. menim, da sta reiki in bioenergija le različna pristopa do te energije, ki uporabljata različne metode za odpiranje teh kanalov. tudi reikisti in bioenregetiki lahko imajo svoje različice metod. poznam reikistko, ki ji pri reikiju pomagajo angeli xsrcx xsrcx

sama imam 1. stopnjo reikija. vendar delam žal le občasno na sebi in kdaj pa kdaj naredim kakšno terapijo kakšnemu prijatelju ali prijateljici. seveda si želim, da to ne bi bilo samo občasno :flowerface:

zanima me pa seveda tudi delo domančiča že zeeeelo dolgo časa. nameravam obiskati tudi njegov seminar. upam, da zelo kmalu xDDx

 

z ljubeznijo xsrcbumx xsrcbumx xsrcbumx

pjotra

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...