Skoči na vsebino

Zardevanje


Recommended Posts

Ninoj, zardevanje je tudi dedno:), drugače pa, z meditacijo si poišči pravi obraz, to je to, da se kontroliraš pred ogledalom, kako se ti odziva obraz in ostale mimike telesa . Poizkušaj nekak negirati rdečico, bodi močnješi od nje; veš vse vaja naredi :)

 

 

pokowc

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, tudi jaz ti bom rekla, da je zardevanje simpaticno. In ni zardevanje tisto, ki potrebuje zdravilo, ampak je zardevanje posledica, ki bo izginila, ko bos odkril vzrok zanj. A ti je nerodno, a bi moral biti lepsi, boljsi, cesa ne mores sprejeti pri sebi? Ko bos sprejel tiste svoje lastnosti, ki te motijo in povzrocajo zardevanje, ne bos imel vec razloga, da bi zardeval.

Jaz te imam rada!

Si zardel? Jaz sem malo... Saj vsi malo zardevamo, ko se malo razgalimo in govorimo o svojih notranjih zadevah, a ne?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi jaz zardevam.

Morda je v osnovi hecno zastavljeno?

"Zdravilo proti zardevanju?"

 

Spomnila sem se nečesa...

Pika Nogavička gre mimo lekarne in vidi napis v izložbi: "Ali se hočete znebiti sončnih peg?"

Stopi v lekarno, odločno stopi k pultu in reče: "Ne!". Prodajalka vpraša: "Kaj ne?" Pika Nogavička pa pravi - ne, nočem se znebiti peg - pravzaprav jih hočem imeti še več... Ali imate kakšen pripravek za še več peg?"

:)))

 

Podobno reagiram sama: ko me je Bilka mazala za video, mi je hotela povečati usta (imam zelo majhna) - potem sem bila videti zelo groba in grozna... Sem rekla - oh, kakšna strašna usta.. pa pravi - pa ko imaš tako majhna, sem jih hotela malo povečati... Jaz pa - nič večati, če so majhna, naj bodo majhna - meni je VŠEČ, da so majhna in to sem jaz.

 

In, aja - tudi zardevam..

 

Čutim in imam vest, včasih sem v zadregi, - torej tudi zardevam. ;))

 

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja - dobro si povedal - tudi jaz.

 

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

quote:

aja, pa se to:

morda opazujes tvoj center vzadaj na hrbtu in tudi

misli ter telo, tik preden zardis!

ja, misli! ce bi navedel primer, ko si zardel...

kaj je sprozilo spremembo v tebi?

besede, pogled, misel, ...

saj ves!


Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 years later...
morda opazujes tvoj center vzadaj na hrbtu in tudi

misli ter telo, tik preden zardis!

ja, misli! ce bi navedel primer, ko si zardel...

O kakšnem centru govoriš to..zadaj na hrbtu? x^x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čimvečkrat se soočit s tisto/im, ki te spravlja v zardevanje...   vzroke pošteno raziskat...
x^x :palec:

SEVEDA, TREBA DIHAT SPROŠČENO IN TEKOČE ,BREZ ZADRŽEVANJA SRAMU IN BREMZ PREDAJANJ x:o)x

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nekaj prispeva tudi to, da dejansko pomisliš, da ti je nerodno v kaki situaciji,... ne samo začutiš, ampak zraven tud pomisliš. S tem jo miselno še okrepiš,...

Če ne premišljuješ več o tem kako ti je nerodno in kako si ratal rdeč, potem sčasoma premagaš to zardevanje... x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Nino, tudi jaz imam ta problem :xx!: xrolleyesx :o|o: :o|o: .....

...a iz preventive se namažem s pudrom.. x:Dx :palec: .da ni tako očitno , ko me polije rdečica... x:Dx x:Dx

 

...tega se enostavno ne da kontrolirat.... :inocent: :inocent:

 

.. ja, pa še to....po navadi sem zelo bleda v obraz... tako da je pr meni to zelo očitno ..... a če na to študiraš, še zardiš bolj.... :vio: :vio:

 

Je pa mi zdravnik povedal, da pri meni na rdečico vpliva tudi nepravilno delovanje ledvic....saj , ko me zajame panika li kaka nepredvidljiva situacija, ko bi moralo telo oz. organi hitreje odreagirati, mi ledvice in ostali organi ne poženejo usklajeno informacij..saj za nih gre vse male prehitro.... xDDx :palec:

Ljubezen ni solo,

ljubezen je duet,

če izgine pri enem,

pesem onemi...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Je pa mi zdravnik povedal, da pri meni na rdečico vpliva tudi nepravilno delovanje ledvic....saj , ko me zajame panika li kaka nepredvidljiva situacija, ko bi moralo telo oz. organi hitreje odreagirati, mi ledvice in ostali organi ne poženejo usklajeno informacij..saj za nih gre vse male prehitro....  xDDx  :palec:

Tvojim ledvicam primanjkuje zdrave soli ne pa informcij x:Dx :C:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 5 months later...
(popravljeno)

Torej ta tedn imam predstavitev na faxu in me je kar strah kako bo izpadlo.

Najbolj pa sovražim, če me na licih oblije rdečica :V: , kar se mi rado dogaja, kadar imam nastop pred večjim številom ljudi.

Nekako ne prenesem, če me več ljudi gleda naenkrat.

Nekaj nasvetov sem si sicer že prebrala v forumu - Zdravilo proti zardevanju(al nekaj takega).

Torej ali mi lahko kdo da kakšen nasvet kako naj se odrezam na predstavitvi, ki me čaka.

Zelo bi bila hvaležna.

Drugače sem letos že imela neko predstavitev na faxu in ni dobro izpadlo.

Seveda sem zardela in potem me je bilo zelo sram. Tisti dan sem bila zelo zamorjena zaradi tega.

Rada bi to odpravla, ker vem da zmorem. Sem oseba, ki se na vda brez boja! :palec:

Le rabim kakšno besedo za pogum in kakšen dober nasvet.

Upam, da razumete mojo težavo in mi boste pomagali.

Hvala

 

Lp x:)x

Popravljeno -> Sea
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Kaj ni rdečica na obrazu mladega dekleta najlepša stvar na svetu. Bodi ponosna na to svojo "napako", ne pa, da se je sramuješ. x:Ix

Še žal ti bo, ko ne boš več zardevala x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:P js tud dostkrat tko lepo zardim... včasih mi je bilo ob tem nerodno zdaj pa mi je kinda všeč... k v bistvu ful luštno izpade ;) sicer pa dostkrat zardevam zadnje čase :P nvem zakaj... x:Ix
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hoj!

Tule je se nekaj: Trema...

Sem mislila, da imamo tocno o zardevanju tudi nekaj - pa nisem nasla...

 

Drz se, srecno! xupx

 

Nic hudega. Pomeni da ti ni vseeno, tudi ko si vnet, prepricljiv, si lohk ves rdec in tak. :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...