Skoči na vsebino

Koliko denarja


alf

Recommended Posts

  • Komentarji 68
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Uaaaa. To je kot bi dal naslov teme.....kakšne so vaše potrebe? x:o)x Težko rečem......Živel sem s cca. 70-90 jurjev, v dvoje, pa mi ni kaj dost falil, flat lastniški. Je tud odvisno al živiš sam al v dvoje, troje......Jaz sam in sedaj ...rabim......ma rečmo, enih 200 jurjev že......po željah pa..... x2. :inocent:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zame ni nikoli preveč. Sedaj nekako shajam s cca. 300 K. x^x

 

Je pa res, da so se moje potrebe zelo povečale. Potovanja, kolikor bi jaz potovala, pa lokacije ki me mamijo, so precej drage, upam da bo kaj zneslo.

 

Se pravi nimam postavljenih nobenih omejitev, koliko bi bilo dovolj. Nočem štopat te energije. x;)x

Kako čemo? Lako čemo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma, sej ga ni nikol zadost, če bi mela večjo plačo, bi mela tud več želja za potešit, tko se pa nekak trudm, da bi ble v okviru mojih zmožnosti, ččeprov mam pa cilj, da si bom nekega dne lahko kupila, kar mi bo srce poželelo...ok, ne želim si helikopterja in jahte, ampak tko... kar mi bo pasal, no. :inocent: x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Ej, sm ti rekla, da ne smem v eter o privat stvareh, sploh pa ne o kakih reklamah. Me prec odstavjo. :o|o: Kaj čm. Tok hud glas pa spet ni. x;)x Lohk mi pa tko kej nakažš. x:px x:Dx x;)x

Če se pa hvalijo, da delajo reklamo, jaz sem pa vedno za takoj, daš ne daš x:px x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej, sm ti rekla, da ne smem v eter o privat stvareh, sploh pa ne o kakih reklamah. Me prec odstavjo. :o|o: Kaj čm. Tok hud glas pa spet ni. x;)x Lohk mi pa tko kej nakažš. x:px x:Dx x;)x

 

Nisem vedla da delaš na radiu, full dober!! Katero ime pa nosiš?? x:Ix x:Ix

Kako čemo? Lako čemo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
A lohk najprej oba zbrišeta ime radia, k ne bi tega razglašala še javno, prosim? Stane, eto, rekla sm, sex i sol! Kje je jurja? x:Dx Brišita!!!!

Komu, onemu na uho x:Dx :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
....sstane, kolk pa ti rabš na mesc? :inocent: x:Dx

Nimam podna x:Dx

Ampak ono za PR ni nora ideja :8):

 

saj bo ostalo med nami- forumovci. :inocent: x:o)x

Zakaj, ti kar povej vsakemu, da poslušaš najboljšo anteno na 105,2 x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok stvar je taka stoji pa takole.....

 

ce dobim 70 jurckov place bom porabla vse - prsla skoz mesec, ce bom dobla 120 jurckov place pa isto..... Prsparala nikol nam nic, prej bom v minusu ce bom mela 120 jurjov place k pa 70 xrolleyesx x:Dx

 

uglaunm ko bom pa velika, pa upam da bom mela dost kesha, da mi nau treba na vsak tolar gledat..... oziroma pol bo ze evro al pa spet tolar kaj pa vem kdaj bom jest tolk velka x:Dx x:o)x

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma, sej ga ni nikol zadost, če bi mela večjo plačo, bi mela tud več želja za potešit, tko se pa nekak trudm, da bi ble v okviru mojih zmožnosti, ččeprov mam pa cilj, da si bom nekega dne lahko kupila, kar mi bo srce poželelo...ok, ne želim si helikopterja in jahte, ampak tko... kar mi bo pasal, no. :inocent: x:Dx

:inocent: jz bi pa mela helikopter... x8Dx vojaškega x:px

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dnara prek teče, nea sfolgam porabit, čez dan delam, zvečer študiram, čez vikende pospravljam, tk da... x:o)x

Ker se mi močno smiliš zaradi te tvoje velike težave in ker sem dobra po srcu, se javim, da z mojo pomočjo občutno zmanjšaš priliv na račun. x:px Ti sam reč kdaj maš cajt. :inocent: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma dej nehi no Bobnar k vedno okol hodš, pa žuraš ga, pa smučat greš dostkrat...

kar je sicer čist zakon in vse, sam zdej ne vem al se delaš kolk si bogi, al maš pa res čist preveč keša..

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma dej nehi no Bobnar k vedno okol hodš, pa žuraš ga, pa smučat greš dostkrat...

kar je sicer čist zakon in vse, sam zdej ne vem al se delaš kolk si bogi, al maš pa res čist preveč keša..

Ja fant pridno in pravilno nalaga v vrednostne papirje in nepremičnine. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O številkah pa ne bom nikol x;)x

 

Si me spomnila kak folk tak v privat pogovorih v družbah pa to.....skriva kolk zasluži, haha. Eni očitno tolk mal, da jih je sram (brez veze), eni pa očitno tolk preveč, da jih je tud sram.... x:Dx Sm pa 1x vražičkast enemu na dnar pohlepnemu in sicer zlo škrtemu prodal finto kolk kao zaslužim, hahaha, sm morau na wc se režat it, k je nastala total tišina pa bil je ves zelen :sick: ..... :vragec: x:Dx Sicer pa povem tko k je, k mislim, da si to kar zaslužim - zaslužim......kot vsak pa tudi sam mislim, da si zaslužim sicer več. x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sram me nima bit kaj, ker ne hodim redno v sluzbo, ker se se solam pa se mam fajn vseen.

Ampak nasplosno pogovori "kolko zasluzis, koliko si dal za avto, koliko si dal za to, uno, tretje" ponavadi ne obetajo kaj prav dobrega.

Mene ne gane, ce ti ( naprimer ) zasluzis 300 jurjev al pa 3 milijone, vem pa, da marsikoga pa.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sm reku, da si me spomnila na modele pač.....na enga pa še posebej. Nisem spljoh mislil nate. Saj še ne delaš......za keš, mislim. x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zaslužim - zaslužim......kot vsak pa tudi sam mislim, da si zaslužim sicer več. x:o)x

 

x:Dx :palec: kolk ste mi fajni, js bi rabil 50k na mesec glede na trenutne potrebe vse kar bi bilo več bi se dalo prišparat...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa kaj je to "k"? :inocent:

 

k je 1000 ;) :D je pa res da če bi bilo to 50KRKG al pa kak drugi lep simbol kapitalizma bi živel še velik bolje :D

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...