Skoči na vsebino

Hujšanje z Luno


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
meni petki in vikendi ne ustrezajo. sem se odlocila, da dokler ne bo spet polna luna ali mlaj na delovni dan, da bom imela poste raje po obcutki, predvidoma ob sredah ali cetrtkih na 14 dni. pac, da nekaj naredim za ciscenje! tole sredo sem ga imela in bilo je cisto enostavno. takoaliatako sem ze ugotovila, da to pa res ni noben problem. salamala! srecno vsem, ki se boste posta lotili danes, oziroma bolj jutri.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni,

 

jaz sem se resnično zelo zredila in pojavlila se mi je volja do tega da shujšam. Eto in sem začela , poleg tega, da že tako in tako hočem zdravo jesti, na kar se privajam že nekaj časa, bi rada skujšala za 18 kilogramov, približno.

V petek sem se postila in izgubila en kilogram, toda kljub temu, imam danes ta kilogram nazaj. Pa nisem veliko jedla, prej malo.

 

Zakaj je to ? A mislite, da moram vztrajati in ne odnehati po pravem neuspehu, ali je mogoče, da name to ne deluje tako močno?

 

Vse dobro,

 

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No sem šla pogledati pretekle poste in sem dobila odgovor, kile niso pomembne, pomembno je čiščenje in proces, volja in pripravljenost.

Čutim, da začenjam nov način prehranjevanja, proces pa ni kratkotrajen, lunini posti ne morejo škoditi, lahko le koritijo, očistijo.

Bila sem razočarana, zato, ker sem se tako dobro držala, pa ni bilo pravega rezultata. Sedaj pa vem, predvsem zaradi Marsinih postov, da to ni bistveno, da se telo upira in da je to pač začetek, le mirno in vztrajno naprej.

 

Lepo je brati vaše pogovore in človek res dobi voljo in moč iz njih, hvala.

 

Vse dobro,

 

 

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooo mihela. x:)x tud luna bo imela učinek... samo počasi... kr vztrajaj. boš vidla da ti bo uspelo. problem je samo volja. zdejle je moja kolegica shujšala kr na enkrat. vem da se že pol leta matra... in matra... pa ni blo nobenih rezulatatov.. potem pa kr na enkrat v enem mesecu ji je padlo stran 10kg :wOOt: :!: ful dobr zdej zgleda. važna je vztrajnost - to mene zmer zj**** x:Dx x:Dx

 

good luck! :palec:

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala vama.

Aiwa, tako nekako ja, tudi jaz razmišljam, enkrat bo steklo, kdaj kako, ne vem, vem, pa da bo.

Veš redko kdaj se zakaj odločim, vendar ko se zares odločim, iz pravih razlogov, me ne moreš premakniti, to je včasih dobro, za ljudi okrog mene pa prav neprijetno, vendar to sem jaz.

 

Vse dobro,

 

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

aiwa

anatomijaje čudna zadeva nekateri imajo pač tak metabolizem kot tvoja prijateljica... rabijo pol leta za kako večjo spremembo ali je to na slabše ali boljše je pa drugo. Drugi pač lahko delajo spremembe iz tedna v teden. Kaj je boljše nevem, vem pa da če tega neupoštevaš; se lahko ne zgodi nič, lahko pa tudi umreš.

 

Luna in zemlja sta gravitacijsko povezani. To pomeni da vplivata nonstop ena na drugo. Glede na to da se luna približuje in oddaljuje od zemlje (polna, prazna luna)je sklep, da tudi vpliva na vse kar je na zemlji, najbolj vidna je voda... To je mislim da okol 80% našega telesa (pozabil sem točno kolko). V čem točno je fora sm pozabil, bom vprašal...

Sicer pa vprašaj babico ali pa prababico ti bosta najbolje povedali...

 

Sicer pa kako shujšaš za 10 kil v enem tednu recimo da si 180 in maš 100 kg LOL..

Ni priporočljivo izvajat tole

Ješ samo zelenjavo kolikor hočeš 5 dni nato pa nehaš jest, piješ vode kolikor hočeš... 3 dni pred koncem piješ samo 1 liter na dan, 2 dni prej 0.5 litra vode na dan. zadnji dan nič.

To zgleda sicere kot post :vragec: kar teoretično tudi je, čeprav ne ravno varen saj če imaš počasen metabolizem se telo ravno navadi na izločanje strupov, ti mu pa odračeš vodo. Če maš velik svinjarije po telesu lahko tudi umreš ali pa resno zboliš, vsekakor ti vročina ne uide.

Vsekakor pa dobiš teh 10 kil nazaj do konca tedna. Saj je teh 10 kg v bistvu 10 litrov vode.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz kar vztrajam, telo se ne spreminja, vsaj ne na ven, toda od znotraj čutim, da je lažje, in to mi je tudi všeč.

 

 

 

 

 

Vse dobro,

 

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No koliko nas bo poskusilo danes?

 

Jaz sem tu in večinoma hujšanja sem prespala, pa da vidimo kako bo šel budni post.

prvo tibetančke , potem meditacija, kasneje pa še kuhanje za moje najdražje, upam, da me ne bo premamilo, med kuhanjem. Čutim se OK, zdi se mi, da je mlaj veliko lažje prestati brez jest, kot pa ščip, takrat sem ponavadi še toliko bolj lačna, kot navadno.

 

Vsem , ki se držite luninega posta srečno in vztrajno.

 

Vse dobro,

 

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mihela xcrossfingx da rata. jz bom eno u izi varjanto probala. z različnimi sokovi al pa neki podobnega. čist sam na vodi ne bom... k bom tečna... pa nečem bit. xrosex
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A dons cel dan... xrolleyesx Hm...

Dons velik tekocine, ku je mlaj, ne... Tud beljakovine... :vio: Bomo vidl po zajtrku, kk se mi bo dal hujsat x:Dx x;)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:px x;)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem bla sam na vodi, super sem se počutila brez večjih težav.

 

No tehtnica se ne premakne, predvidevam, da ima vzrok.

 

 

Vse dobro,

 

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
<{POST_SNAPBACK}>Meni je uspelo, meni je uspelo  :onfire:  !

Zdržala sem celih 24 ur brez hrane  :P

Naslednji dan pa 1 kg manj  xokkx

Kaki dober filing, jupi  xrosex

Škoda, da ni luna polna kak teden ali dva, kaj x:Dx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...