Skoči na vsebino

Hujšanje z Luno


Recommended Posts

Ja, se strinjam glede tega s postom. Da si telo malo oddahne in se prečisti... Tudi moje načelo hujšanja je MANJ JEJ, sam men pol to preide v navado in najraj ne bi NIČ jedla, pol pa pride en dan, bi pa vse pojedla s hladilnikom vred. Tuki bi morala imet disiplino! in pač počasi nazaj začet jest. Ampak jaz sem škorpijon in bi kar vse naenkrat! x:Dx
Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Stane, žal nisem v službi v Pivovarni, pa jim nočem delati takole reklame, ampak jaz enostavno ne morem piti na prazen želodec :xx!: , pa še drugače imam raje vino, pa to v manjših količinah!

Tinči, kaj nimate pri vas hladilnik za večkratno uporabo x:Dx , sicer ne vem, ali je to lastnost škorpijonov- vse naenkrat x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni obcasni post predstavlja idealno zdravilo x:)x . Ko se pocutim slabo, recimo napihnjeno,oteklo ali pa pod stresom- uzgem en lep post.

Zadnje case pa sledim tudi luninemu postu, pod pogojem, da ima luna "normalen urnik", sicer bi imela tezave, kot jih navaja Anda.

 

Preden sem zacela upostevati lunin p.,sem se imela navado postiti ob sobotah ( vsake dva meseca) in sicer pojesti zajtrk kot vsako jutro, potem pa do naslednjega zajtrka nic. Ogromno zeliscnega caja. Dan po postu sem si temeljito ocistila kozo na obrazu in naredila piling celega telesa, pa oblogo za lase...

 

Bozansko pocutje, vam recem. Obvezno se postim tudi pred prazniki in vsakic, ko zacutim potrbo po ociscenju.

 

Ne zamerite, ce napisem nekaj pravil za postenje:

- tocno dolocite trajanje posta (pri luni je to 24-ur)

- pripravite si caje in nesladkane tekocine, da bodo pri roki

- nikar se na dan posta ne obremenjujte z kaksnimi hudimi deli (sezonsko ciscenje in podobno), tudi DUHA morate ocistiti

- pojdite na sprehod in razmisljajte o tem, da delate nakaj pozitivnega in dobrega zase

- ce ne zdrzite, se ne obremenjujte, le nikar ne navalite takoj na kaksno mocno hrano, ne naredite si takoj sendvic in ne pojejte pol skatle piskotov x:Dx

- ko je posta konec, zmerno s hrano, nadaljujte z vec tekocine

 

Pa se nekaj: pri postu je logicno da shujsate, vendar tega ne pocnite la lastno pest! Ce boste malce stradali, pa se nato preobjedali, pa spet stradali, boste naredili NEPOPRAVLJIVO SKODO v svojem telesu!!!!!!! :o|o: :C: :o|o:

 

Post je namenjen ociscevanju in spodbuja telo, da boljse deluje. S postom se znebite nakopicene vode, uplahne vam trebuh, pocutje se izboljsa. In ukvarjate se s seboj!

 

Postite se obcasno, po lastni formuli in ce imate kaj od tega.

Vse naj, naj vam zelim. x;)x x^x x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Bo že držalo, saj tudi vse religije zapovedujejo poste.

 

 

USODA

 

Vse, kar se človeku zgodi, pa tega ne razume, se mu zdi kot usoda ali čudež.

In česar skozi generacije ne zna pojasniti, si razlaga po božje.

Vse religije temelje na tem dejstvu, kar pa ne pomeni, da njih nauki niso pravilni.

Kajti vsi govore o tem, kako lepo, zdravo, bogato in čim dalje živeti.

Vsekakor pa je bolje, če zapovedi tudi razumeš, ne pa, da vanje le veruješ.

Prav vsega pa se ne da razumeti, zato moraš v nekaj ali nekomu tudi verjeti.

Izbira je tvoja.

 

( iz knjige )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sama sem se že nekajkrat postila na luno. Brez problema sem zdržala brez hrane. Ker pri meni je tako: ko enkrat začnem jesti se ne morem ustaviti, sploh pa popoldne po četrti uri, če je kaj sladkega je še boljš.

Prav je, da se že kakšen dan prej pripraviš na post. Kakšen dan prej ješ manj in bolj lahko, pa po postu isto.

Rada bi pa poskusila kakšen sadni post, al pa jogurtov... Ti baje trajajo cel teden. A je kdo že to poskusil?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, fino, zdajle sele vidim tole, Ruby, dbest! x^x :palec:

 

Kiki, zivjo in dobrodosla! :) :palec:

Imamo ja nekje tole... hmm... morda je naslov post...

Bom probala najti, sicer pa morda Tina najde x;)x (ali kdo drug, seveda, zdajle se ne spomnim tocnega naslova teme, vem pa, da imamo vsaj eno tako temo in notri ze veliko komentarjev in napotkov)...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 7 months later...

Hoj Coccinelle! :vio:

Pri meni je pa hec v tem, da lahko brez hrane zdržim kar nekaj dni, če odštejem kavo in vodo, na lunine mene pa mi je do zdaj uspelo 1x, pa še takrat sem imela verjetno hormone ravno v pravem ravnovesju , verjetno! x:o)x

Iz takšne smo snovi, kot sanje...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz se moram pa pohvalit, da mi kar gre. in vem da bom zdrzala se 4 urce. Velik nesladkanega cajcka pa vode...pa saj hitro mineva. sem sla na sprehod, v savno...samo kuhinji se izogibam in sem v sobi, ko ostali jejo x:o)x x:o)x x:)x

Super v glavnem!

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...