Skoči na vsebino

Hujšanje z Luno


Recommended Posts

No jaz sem tudi zdrzala do konca in potem mejhn pojedla...velik ne, ker mi niti ni pasalo. sla sem pa dol kilco pa pol. pila sem pa samo vodo in nesladkane kamilice.

upam, da ne bom nazaj dobila..sicer se pa itak zelo pazim.

No tale lunin post bom se prakticirala, ker se v redu pocutim in tudi do dveh popoldne nisem cutila nobene lakote. :palec:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Guest sstane
<{POST_SNAPBACK}>stane, vem vem da je vsak petek postni dan ampak veš ti? No povej, kaj si danes pojedel za kosilo (če si ga res že imel kot praviš) ???  x;)x  x:)x  :8):

Žena si je danes namislila govejo juho, krompirjevo omako in govedino, brezbožnica :sori: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
<{POST_SNAPBACK}>no no vidiš, ti pa meni pridigaš o petkovem postu?!  x^x  Tudi ti si brezbožnež da si sploh to jedel...  x:Dx  x;)x  tebi se je za en dan težko odpovedati samo mesu razen rib, jaz se pa za en dan odpovem vsemu!  x:)x  x:Dx

Tudi kavi in cigaretom :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne ne, nimam danes ravno neke železne volje... Pravijo pa da je dopoldan najboljše da ne ješ nič razen sadja x:)x zato ni nič izgubljeno, zdaj si pa lahko privoščim eno normalno kosilo. Poudarjam NORMALNO! Ker prežret pa se ne mislim samo zato ker sem celo dopoldne stradala. x:Ix Jutri pa bom normalno postila...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
<{POST_SNAPBACK}>stane a ti ne veš da sladkor povzroča celulit?!  x;)x  Niti sličajno si nebi zdaj toritice privoščla, toliko volje pa še imam  x^x  x:px  x:)x

Kaj pa tortožerke, nisem opazil, da bi bile celulozne x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>stane a ti ne veš da sladkor povzroča celulit?!  x;)x  Niti sličajno si nebi zdaj toritice privoščla, toliko volje pa še imam  x^x  x:px  x:)x

 

Selene hvala za nasvet, tako sem tudi nameravala narediti x:)x stane ti pa si brezupen primer. S tabo se ne da priti na konec... xrolleyesx

Kaj tortožerke sploh obstajajo??? :eek: Kakšne zgledajo?? Verjetno obilne... :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...