Skoči na vsebino

Živali in energije


Guest leeon

Recommended Posts

Guest leeon

Zdi se mi zanimivo, da odpremo temo ( če je še ni bilo ) o odnosu živali do energij, duhov in podobno.

Kot vemo so mnogo bolj občutljive na energetske spremembe kot ljudje. Ste opazili kakšne reakcije vaših ljubljenčkov, ko ste izvajali kakšne rituale ali kaj podobnega. Moj maček, recimo, reagira zelo agresivno na reiki. V bistvu vidi energijo, kako teče proti njemu in verjetno to smatra kot napad.

 

Imate svoje mnenje o tej temi ? Vesel bom, če ga boste delili z nami..

 

Vse dobro..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ful dobra tema! x8Dx :palec: x^x

in res pravzaprav cudno, da je nimamo.

 

uh sama mam o tem velik za povedat (no saj o tem smo seveda tkole vmes itak ze govorili, v teh 'macjih' temah in vseh podobnih pa pac hisnih ljubljenckih, ampak je prav da je posebej)...

sam saj je se cajt....

 

zaenkrat sam pozdravljam temo. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x

pa ne sam to... (gric gric) xDDx

jaz ji z mimiko naredim, obrvi dam tkole gor, pa se odzove....

pridem v njeno blizino, ko spi, pa nic ne naredim, niti se je ne dotaknem niti ne pridem cist do nje, pa mi v spanju rece: 'mrr'. :)

 

drugac se pa jaz poleg mack stekam tud s kuscarcki majhnimi.

Nekoc sem bla na Pagu na polni plazhi in sem, lezhe na trebuhu, grickala jabuk.

in gre kar naenkrat v mojo smer kuscarchich, nek kao martincek ampak oni ki je mal drugacen... in ni imel repka.. kar je pomenil (men), da bi 'moral' bit tolk bolj.... zadrzhan, plashen...

no in je bi kar tam... :eek: :2src: zraven mene... pa me je tolk mel, da bi ga pobozhala, sam sem se bala da mi uide,, pa sem vseen tvegala in ga cist nezno pobozhala po glavchki. In je se kar bil tam! :eek: xDDx

In pol pomislim, a kuscarcki jejo jabuka, jaz kao iiiiii in bohzat, kaj pa ce je on revezh sam lacen, zejen.... in tko vstanem, se ful premikam skratka, pa se vedno ni shel.... nakar mu ponudim jabuk, tko pac proti njemu, ga oblizne s svojim razcepljenim jezickom... nakar se nekaj casa gleda in se odrola... morda tud zato, ker so medtem pa ze drugi na plazhi to opazil, pa otroc, pa so ze drli k men.... :)

 

pa pol sem se se nestetokrat pogovarjala z njimi... tko, tud po pol ure sem se pogovarjala... res... cist zraven, meter od mene, pa je z glavco migal pa tko... sva komunicirala..

 

pa s skorpijoni komuniciram, sem ze 3x, pa z osami na morju, ko pridejo k nam pit, zhejne reve.

Vsakic so, nikol nas ni nobena pichla, pa ne govorim o 3 osah, pac pa o desetinah os.

 

pa z ribami komuniciram, cele jate so prisle k men pa okol mene pa smo skup plavale.

 

oh teh zgodb mam nesteto. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

madonca!

 

 

ko sem bila majhna, sem se bala petelinov, kur in prasicev... xDDx

 

... vesha pa definitivno reagira na strah - direkt vame spona skoz pol...

ker se kar najezhim, cist telesna reakcija, nek 'prastrah'..... in se tocno vame zaletava, ne mors verjet....

 

drugac pa razumejo zlo velik, zivali, res se lohk pogovarjas z njimi, ful cutijo energijo....

srne, ki so tud k nam hodile, ko smo pod golovcem zivel, kune...

da ne govorim o tivolskih vevericah, ki so clo v zhep mi znale zlest...

sam ne vse...

 

jaz se z zivalmi zlo dobr razumem, skratka, in se lohk 'vse zmenim', podobno kot tudi z ljudmi. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Že ko smo pri živalih...sem razmišljala odpreti temo otemu, namreč,sem slišala,da žival lahko reši življenje svojemu lastniku...tudi samomor naredi zanj...ko čuti,da je le-ta v kakšni hudi nevarnosti??

Lani spomladi sem imela čudna obdobja...najprej so mi povozili muco,potem mi je umrla mama,takoj za tem,čez kakšen mesec,so mi povozili psičko(staro okoli 7 let) in to na kraju,kjer se je ponavadi zadrževala...muca,katero je psička posvojila,se je zadrževala 3 dni na grobu psičke in za tem smo jo našli povoženo na bližnji cesti,kot da je to nalašč naredila...sedaj mi je ostala hčerka od zadnje muce,ki pa je čisto črna,zelo posebna,samo še govorit ji manjka.Enkrat poleti se je naredila,kot da je mrtva,zelo sem se prestrašila in potem mi je delovala,kot da se mi smeje...

Živi in pusti živeti!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

moja ljubezen so psi..ni važno keri, nov+ben mi še ni nič naredu....so meli prijatli enga ful hudega ovčarja in ko sam z mojim fotrom šla na obisk se jim je strgal s ketne...in so bli čisto paf, ko sma prišla z njim v sredini :D

enkrat sem pa pazila na nekega ostarelega dedeka in pri bajti so imela eno tako velikansko mrcino(neka huda mešasnca)..po treh dneh sem laho šla do kletke dala roko notr in se je prišel cartat..al pa sem mu dala kaj za pojest..kr ukradla bi ga :)

pri babici sem pa vkoraj vsako poletje našal kakega telička(krava je pač sama povrgla) ki je bil vedno v moji oskrbi :D

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravček vsem! xsrcx xsrcx

 

jaz imam resnično rada vse živalice.... nekako me ful pritegnejo na en poseben način. žal kot otrok nisem imela veliko možnosti za živali, ker smo bili v stanovanju in sta bila starša proti (večjim) živalim v stanovanju, ker preveč trpijo. imela sem hrčka in 2 papagaja in na vse te živalice se še zdaj spominjam na poseben način. v meni so pustile eno čarobno nit, preko katere sem energijsko še vedno z njimi povezana. tako se mi na primer moj zadnji papagaj vedno na neko obdobje pojavlja v sanjah s podobno tematiko. prav tako sem na enak način povezana tudi z delfini. veliko se mi sanja o njih, pravzaprav sem pa tudi v budnem svetu energetsko zelo povezana z njimi....

svojo ljubezen do živali rada izražam kar v naravi, pri prijateljih, ki imajo živali - in živali resnično "vidijo" ljubezen, ki veje (ali pa ne) od človeka. Takoj, ko te začutijo, se ti kar same približajo xsrcbumx ....ali pa se umaknejo človeku, ki ne čuti kaj posebnega do njih...

 

 

z ljubeznijo, :flower: :flower:

pjotra

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nujno potrebujem en nasvet! :!: :!: :!:

 

trenutno živim v enem majhnem najetem stanovanju, nad mano so sosedje, ki me imajo zelo radi, pomagamo si drug drugemu.... tudi oni živijo v majhnem najetem stanovanju. vse lepo in prav, ampak.....

ravno danes so si omislili nekaj, kar meni niti malo ni všeč.... in sicer nabavili so si majhnega kužka, mešančka majhne rasti, ljubko majceno bitje, staro komaj 2 meseca.... in ker ne želijo imeti živali v stanovanju, so ga zaprli kar v garažo!!! x?x x?x :!: :!: :!!: :!!: psička sem videla, takoj je prišel k meni in se stisnil k meni: "pomagaj mi, tako sem majhnen in tukaj me je tako strah :C: :C: ..."občasno ga lahko slišim kako joče in kliče svojo mamico... kaj naj naredim?? sosedom sem jasno povedala, da jaz tega nikoli ne bi naredila, da so živali živa bitja in da ne morejo imeti psa kar tako zaprtega v garaži. njihov odgovor je bil karseda preprost in brez čustev: "no, saj smo že prej tudi imeli psa v garaži in mu ni čisto nič manjkalo...saj čez nekaj časa ga bomo tako in tako dali naprej. tega imamo zdaj samo zaradi otroka, da se bo z njim malo igral, pa da bomo poleti hodili z njim na sprehod. saj smo tako in tako doma...če hočeš ga pa lahko imaš ti..."

???!!!! PROSIM!!!??? ŽIVAL NI PREDMET, DA GA BOŠ POSPRAVIL V OMARO, MU NAPOLNIL BATERIJE (MU DAL TOREJ HRANO IN VODO) IN SE OBČASNO ZABAVAL Z NJIM IN GA ČEZ NEKAJ ČASA DAL NAPREJ KOT RABLJENO BLAGO!!!!

 

kako naj dopovem sosedom, da se tako ne sme delati in da naj poiščejo nekje v svojem srcu vsaj malo sočutja in ljubezni do tega malega bitjeca....vem, da se nimam pravice vtikovati v njihovo zasebnost in ta kužek je zdaj njihova "last". z velikim veseljem bi vzela kužka pod streho, ampak ne smem, saj mi lastnica ne dovoli imeti živali.... pravzaprav pa to ne bi rešilo ničesar. čez nekaj časa si bi znova omislili majceno bitjece, novo žrtev ...

 

kako naj pomagam ubogi živalci???

 

hvala in poljubčke xsrcx

 

pjotra

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pjotra, krasna si!! V tebi vidim ogromno sočutja, ljubezni.. Mislim da ne rabiš iskat odgovora tu gor, odgovor leži globoko v tebi. V trenutku ko si zastavimo vprašanje, krenemo po poti odgovorov..

Govori iz srca, zagotovo boš našla prave besede..

 

Vse dobro..

hvala, leeon

 

....veš, moj srček pa zdaj še bolj žaluje.... moja prijateljica je imela doma 3 živalce...za en mesec je odšla na pot in je 2 mucka pustila doma, da je zanju skrbela soseda, psičko pa je odpeljala domov k mami, kjer so že večkrat skrbeli zanjo... vse te živalce sem imela rada kot svoje... xsrcbumx

včeraj pa sem izvedela da nobene od njih več ni.... :C: :C: :C: :C:

tole sporočilce je namenjeno njim: BIRDIE, LENČEK IN ŠE POSEBEJ DRAGA ZLATA KETI! HVALA, DA STE BILI IN DA STE MI POLEPŠALI ČAS IN BOŽALI MOJO DUŠO... POGREŠALA VAS BOM....RADA VAS IMAM....

 

z ljubeznijo

pjotra

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne žaluj, bodi vesela za njih.. Očitno je tako moralo biti. Živalce so opravile svojo "nalogo" in so zdaj doma. Privošči jim mir in božjo ljubezen..Ohrani jih v svojem srcu in verjemi, še se boste srečali..

 

Vse dobro..

hvala, da si me spomnil... čeprav bom njihovo fizično prisotnost vseeno močno pogrešala...njihova blagodejna energija pa je tako in tako resnično ves čas z mano xsrcx xsrcx samo spomniti se moram in jih preprosto začutiti...

 

z ljubeznijo

pjotra

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim da ne rabiš iskat odgovora tu gor, odgovor leži globoko v tebi. V trenutku ko si zastavimo vprašanje, krenemo po poti odgovorov..

Govori iz srca, zagotovo boš našla prave besede..

 

Vse dobro..

leeon!!! prav si imel... moje molitve in vera v srečen konec so pomagale, da so kužka (ki so ga sosedje imeli v garaži) vrnili nazaj k njegovi mamici. zdaj bo pa gotovo našel takšnega lastnika, ki mu bo lahko nudil vse udobje, ki ga potrebuje....

očitno so moje besede toliko segle v srce moji sosedi, da je spoznala, da takšna situacija res ni dobra in je prepričala člane družine, da kužija vrnejo xDDx

ljubezen resnično vse premaga...hvala, da si mi pomagal obdržati vero xsrcx xsrcx

 

z ljubeznijo, xsrcx xsrcx xsrcx

pjotra

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V animalistični prareligiji, iz katere se je razvilo šamanstvo in katerega ostanki še danes živijo v različnih okoojih, so imele živali osrednjo funkcijo. Celo v egiptovski religiji so se ohranili močni elementi tega animalizma (živalska upodobitev "bogov"). Ljudje so imeli takrat bistveno "tanjši" prag zavesti, zatorej so zlahka zapadali v razne transe. Danes je ta prag zavesti močan in potreben je precejšenj napor za preboj. No, vrnimo se k živalim. Živali imajo svojo energijo in takisto to energijo čutijo. Žival vodijo nagoni, refleksivni vtisi in občutek za energijo. Živali so neprimerno občutljivejše na energijo kot človek. V animalistični religiji so bili ljudje tesno povezani z naravo okoli sebe in so bili od nje neposredno odvisni. Življenje v tistem ćčasu je bil ritual, ker ljudje niso imeli zavestne moči vliva na okoliščine. Z njihovimi življenji ni upravljal razum, temveč nezavedne plasti zavesti v obliki različnih živalskih personifikacij. Sledov tega je še pri nas kar nekaj (kurenti ipd.).

Kolesa časa pa ni moč zavrteti nazaj. Človek je duhovno vedno dlje od narave. Civilizacija pa bo lahko preživela samo, da se bo s tem oddaljevanjem začelo tudi približevanje naravi. To je podobno potovanju po obodu kroga.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 9 months later...
.. Mislim da ne rabiš iskat odgovora tu gor, odgovor leži globoko v tebi. V trenutku ko si zastavimo vprašanje, krenemo po poti odgovorov..

Govori iz srca, zagotovo boš našla prave besede..

 

 

:8): :OoO: xnckrivx tole pa ne vem če drži, veš koliko vprašanj sem že postavila xrolleyesx v srce, v veter inu v kosti :inocent:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V animalistični prareligiji,

 

Terminologije li ... x:o)x x:o)x x:o)x

 

 

Živali so neprimerno občutljivejše na energijo kot človek.

 

Izjeme pa seveda potrjujejo pravilo. Izjema je moj pes Pavle. Za čutenje energij je glup k jst za poslušanje tehna. V bajti mam en plac, pod katerim je elektro omara. In če spi tam, potem dva dni kašlja. Pa še ni pošteku. Zdj sm tja nastavu en stol, da ne hod več na tist plac drnjohat.

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

s tem se pa jaz sploh ne strinjam, da psi nimajo spomina...majhnega kužka draži pa frcaj.....se te bo zapomnil in ko bo le priložnost mogoče že ko bo že kar odrasel pes....verjemi ti bo vrnil x:)x

Če ne drugače bo nate besno lajal...

Poznam foro z enim kužkom ko je bil majhen, še nadobudni kuža si je pač vzel sosedev vrt za stranišče....sosed ga je vedno brcnil v zadnjo plat....ta mali bučko je potel zrasel v v odraslega psa. Tudi odvadil se je hoditi na potrebo na sosedovo dvorišče. Enkrat pa je tako naneslo, da sta se sama srečala ne na dvorišču ampak na cesti...hm...ta pes ga je šavsnil čist tako meni nič in odšel mirno dalje....

 

Tako da spomin imajo po mojem kar dober ....ok mogoče se te zapomni tudi po vonju tudi ta možnost obstaja x:)x

 

drugače pa živali so zelo občutljive na energije .....na take, za kater ljudje sploh nimamo občutka.

 

te prečekirajo ..... x:)x posebej divje imajo močne senzorje xDDx , kar pa je tudi čisto logično so odvisne od narave.

 

ne bi sedaj kdo je bolj duhoven pa kdo ni... :inocent:

xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene pa zanima ena stvar, če kdo kej ve o tem...Doma imamo mačka in od vseh ljudi ki jih je ta maček kdaj srečal agresivno napade le mene. Mislim, sej če ga dražiš potem se igra pač z vsakim in krempa in grize x:)x Ampak samo mene pa napade tako kar z lepega. Drugače sploh ni vedno tak in velikrat se mucka ampak včasih ga pa kar nekaj piči. Težko rečem da sem se mu s čim zameru, bolj sem pomislu da oddajam kašne čudne vibracije ki ga zmotjo :eek: x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene pa zanima ena stvar, če kdo kej ve o tem...Doma imamo mačka in od vseh ljudi ki jih je ta maček kdaj srečal agresivno napade le mene. Mislim, sej če ga dražiš potem se igra pač z vsakim in krempa in grize x:)x Ampak samo mene pa napade tako kar z lepega. Drugače sploh ni vedno tak in velikrat se mucka ampak včasih ga pa kar nekaj piči. Težko rečem da sem se mu s čim zameru, bolj sem pomislu da oddajam kašne čudne vibracije ki ga zmotjo :eek: x:Dx

 

No ja povem tole..ko sem bila velik doma ....pri svojih starših ...sem domov pripeljala dva mala mucka...so mi rekli da sta oba mačka pa ni bilo tako...sta bila par bratec pa sestrica. No, ker pri sosedih niso imel mucka pa so si ga otroci želeli smo mucko oddali njim. To mimo grede.

No potem sem s tem mačkom sama preživela velik čas ....da mu ni blo dolgačas xDDx meni pa tudi ne. Kasneje sem odšla, mislim domov sem prihajala enkrat tedensko...in ta muc mi je tako zameril...kako si dovolim ga pustit samega.

Da se je enkrat, ko sem prišla domov iznenada zapodil vame pa me ugriznil :eek: v peto... x:Dx potem sto na uro stran od mene. To je počel kar nekaj časa dokler ni dojel, da je pri meni pač tako, grem pa pridem....pozabim pa ne na moje živalce x;)x

 

glede tistega ..tvojih vibracij... xDDx lahko tudi da imaš nekaj na sebi, pa še ne veš x;)x , kar tvojega mačka ob živce spravi.

 

Pri nas je tudi v enega naš muc skočil čist nepričakovyno ..da ga je prestrašil ali pa se ga je sam.....drugače pa, če se je le dalo, se ga je ognil..mu je nekaj smrdelo na njem.

 

Ta zdajšnja muca pri nas doma pa je zelo previdna ...ljudi, ki ji ne pašejo se jim izogne.

 

Najbrž pa se samo igra..... xDDx ta tvoj mačon.

 

xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...

Uff, jaz pa obužujem živali, z sestro jih oba imava rada, moja sestra je nora na zajčke, pse in medvede, jaz pa nor na mačke, pse, posebej ovčarje al pa samojede, potem pingvini pa take :D Ej m full, sem že naravni biolog x:Dx

Mislim, če že Marsa prau štorij bom jih še pa jaz. Enkrat ne dolgo nazaj, je prišla k nam ena muca ej pa ful cartava, pa sem jo tko htel pobožat, in se počepnem in ona men kot v naročje skoči, kot da bi se poznala že ne vem kako dolgo, pa sestri tudi, ko se ji je zdela full lubana. Očitno čutijo živali če narediš kaj iz ljubezni, ali pa če narediš kaj tak samo. Ker ta muca kaj jo imamo zdaj mojga bratranca ful praska pa to, in se mu izmika, ker je nima rad, in ko ji uspe spizdit iz njegovih "krempljev" že prileti k men x:Dx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
Morda pa ne poslušaš in zato ne slišiš odgovora. Ne se sekirat, jaz tud ne slišim.. :o|o:

Zanimivo, a ne, da imamo par ušes in oči a samo ena usta, govorimo pa veliko več kot poslušamo..

Jah, dobil smo jih zato da bi moral veliko opazovat in veliko poslušat. Sej veš kak čarovniški Rede pravi: "Speak ye little, listen much" :D

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej. x:)x

 

Enkrat, med meditacijo, ko sem se uspel precej "naelektrit" (globoko in razmeroma hitro pravilno dihanje, pa lahko pride do znatnih vibracij v dlaneh, na temenu, čelu, pa nekako do nosa - potrebno je malo vztrajnosti) sem si med dlanmi vizualiziral energijsko kroglo. Zraven pa je prav tako "meditiral" naš maček. Ko sem mi je zdelo, da je energijska krogla dovolj močna, sem brez dotika razprl dlani proti mucu. Sicer ni odprl oči, se je pa tako, prijetno pretegnil, kakor bi mu pasalo, hehe... x:)x

 

Drugič, ko sem se odpravil spat, je zraven prišel ta isti muc, pa se je ulegel tako, malo stran od moje glave. Ponavadi me sicer moti, da spi pri meni, pa mu vseeno kdaj pustim. No, takrat sem se osredotočil na njegovo dihanje in poskušal ujet njegovo frekvenco dihanja. Sva se kar dobro ujela, ko sem sam začel postopoma dihati bolj globoko. Moram reči, da me je kar precej presenetilo, ko mi je pri dihanju sledil, da sva se še vedno ujela. Ko je to nekaj časa trajalo, sem naredil en "preizkus", ker mi je zdelo že malo čudno. Odločil sem se, da dihanje sam naenkrat ustavim, da vidim, kakšna bo njegova reakcija. V hipu, ko sem dihanje ustavil, se je prebudil iz sna, se malo premaknil in obliznil z jezikom...

 

 

Sam sem kar se takih stvari tiče bil že vse, totalen skeptik, pa tudi popolnoma verjel. Moti me predvsem to, ne morem zagotovo vedeti kaj je v resnici res, kaj je naključje, kaj pa je res samo v moji glavi. Zato bi rad s tega področja videl kakšne raziskave, recimo odzive živali na razne bioenergetike, reikije, itd... :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej. x:)x

 

Enkrat, med meditacijo, ko sem se uspel precej "naelektrit" (globoko in razmeroma hitro pravilno dihanje, pa lahko pride do znatnih vibracij v dlaneh, na temenu, čelu, pa nekako do nosa - potrebno je malo vztrajnosti) sem si med dlanmi vizualiziral energijsko kroglo. Zraven pa je prav tako "meditiral" naš maček. Ko sem mi je zdelo, da je energijska krogla dovolj močna, sem brez dotika razprl dlani proti mucu. Sicer ni odprl oči, se je pa tako, prijetno pretegnil, kakor bi mu pasalo, hehe... x:)x

 

Drugič, ko sem se odpravil spat, je zraven prišel ta isti muc, pa se je ulegel tako, malo stran od moje glave. Ponavadi me sicer moti, da spi pri meni, pa mu vseeno kdaj pustim. No, takrat sem se osredotočil na njegovo dihanje in poskušal ujet njegovo frekvenco dihanja. Sva se kar dobro ujela, ko sem sam začel postopoma dihati bolj globoko. Moram reči, da me je kar precej presenetilo, ko mi je pri dihanju sledil, da sva se še vedno ujela. Ko je to nekaj časa trajalo, sem naredil en "preizkus", ker mi je zdelo že malo čudno. Odločil sem se, da dihanje sam naenkrat ustavim, da vidim, kakšna bo njegova reakcija. V hipu, ko sem dihanje ustavil, se je prebudil iz sna, se malo premaknil in obliznil z jezikom...

Sam sem kar se takih stvari tiče bil že vse, totalen skeptik, pa tudi popolnoma verjel. Moti me predvsem to, ne morem zagotovo vedeti kaj je v resnici res, kaj je naključje, kaj pa je res samo v moji glavi. Zato bi rad s tega področja videl kakšne raziskave, recimo odzive živali na razne bioenergetike, reikije, itd... :palec:

ja naredi nekaj takih poskusov z svojim mucijem, pol pa to zabeleži in razvij hipotezo.

Če se bo 10X zbudil, ravno tedaj ko boš nehal dihat, potem toi verjetno ni več naključje ;)

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na silo ga ravno ne morem spravit v podoben položaj, kaj šele, da bi to večkrat ponovil. Izkušeni ljudje s teh področij bi precej lažje ugotovili, ali se živali odzivajo na razne "energije"...

 

Meni si ni ravno enostavno spravit v stanje, ko bi vibracije kar letele od mene. Še posebej, če sem vsak drugi dan skeptik... :sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na silo ga ravno ne morem spravit v podoben položaj, kaj šele, da bi to večkrat ponovil. Izkušeni ljudje s teh področij bi precej lažje ugotovili, ali se živali odzivajo na razne "energije"...

 

Meni si ni ravno enostavno spravit v stanje, ko bi vibracije kar letele od mene. Še posebej, če sem vsak drugi dan skeptik... :sori:

Ja no, to je pa drugo ;)

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...