Skoči na vsebino

Duhovna rast in odnosi do ljudi


odium.p.

Recommended Posts

  • Komentarji 379
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Hm, temna stran je vedno privlačna, saj ponuja navidezno lažjo pot. Pot samovolje je navidezno lažja in ponuja več svobode. Iluzija lastne volje je tako svetleča in polna veličastja. Zelo lahko je sebe postaviti na prestol popolnosti in ves svet okoli sebe videti kot materialistično zlo. Potem je tukaj še navezava na svoj večen duh ipd. Zaradi teh lastnosti se trač tako dobro prodaja in zato so črne kronike tako brane.

Težje pa je ugotoviti, da moja volja ni sistem mojih kapric in želja. Nadalje sem jaz vse, kar obsegam, torej tudi moja vreča vode, špeha in kosti. Potem pa še ta minljivost. Tisti, ki hlepi po nesmrtnosti je udobno smrten, a tisti, ki je nesmrten, je v tišini. Ključna beseda, recimo ji svetle strani, je osrediščeno ravnotežje. Na tej strani (svetli) ni pomembno, kaj drugi mislijo o tebi, temveč je pomembna samo tvoja pozitivnost ne glede na odziv.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Hm, temna stran je vedno privlačna, saj ponuja navidezno lažjo pot. Pot samovolje je navidezno lažja in ponuja več svobode. Iluzija lastne volje je tako svetleča in polna veličastja. Zelo lahko je sebe postaviti na prestol popolnosti in ves svet okoli sebe videti kot materialistično zlo. Potem je tukaj še navezava na svoj večen duh ipd. Zaradi teh lastnosti se trač tako dobro prodaja in zato so črne kronike tako brane.

Težje pa je ugotoviti, da moja volja ni sistem mojih kapric in želja. Nadalje sem jaz vse, kar obsegam, torej tudi moja vreča vode, špeha in kosti. Potem pa še ta minljivost. Tisti, ki hlepi po nesmrtnosti je udobno smrten, a tisti, ki je nesmrten, je v tišini. Ključna beseda, recimo ji svetle strani, je osrediščeno ravnotežje. Na tej strani (svetli) ni pomembno, kaj drugi mislijo o tebi, temveč je pomembna samo tvoja pozitivnost ne glede na odziv.

Kabalist, kapo dol, bom premislila o tem. :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

ku ku ;)

sm janko in mal se sprehajam po telih forumih, pa sej ok. sej ne prebiram usega, sam u oči mi pa pada, kuko se rado uporablja neka pozitivnost... sej ok. sej je upam use skup sam mal besedna igra, ker pomoje, ko nekej označiš kot pozitivno, istočasno priznavaš, da nekej mogoč ni pozitivno... mogoč negativno? a ni to spet eno nasprotje, da ne rečem trenje, al pa še kej bl ostrga. a ne gre to u smer nekam, stran od tam, kjer bi mogl se naučit stvari sprejemat take k so... nujne in popolne. času, situaciji in stopnji razvoja primerne xrolleyesx no ja, takle mamo, hehe x;)x

mejmo se pa pozdrav vsem. janko x:)x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm... moja teževa je že od rojstva... - ne morem spat!!... vse sm že poskusila... ne gre in ne gre... ok sej okoli 3, 4 že zaspim, ampak ko je treba zju3 ustat je koma :eek:

 

Nasvet iz knjige Iz dnevnika milionarja ... ali bogastvo je v nas. Izkoristi silo nasprotnega učinka in poizkušaj na vsak način ostati budna (brez kofeta ali kakšnih drugij zajebancij) Ampak hotenje mora biti iskreno.

Če ma kdo denarja odveč vzamem.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

yes.gif Mojster Yoda je tudi učil o tem.

Saj filmarji ne izumljajo toplo vodo ... znova in znova. Vse te čarovniške in podobne fore v filmih so zgolj predelava resničnega z dodatkom ILM čarovnije.

**Lelyka**, tukaj tožiš, da ne moreš spati, a v enem drugem postu govoriš o klicanju duhov. Morebiti sta oba dogodka povezana... x:Dx

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ljudje smo pač različni. Vsekakor bi ti za uvod priporočal, da se s tem ne obremenjuješ. Tudi razmišljanje o tem prinaša tegobe. Predvsem pa se izogibaj kakšnih tablet. Raje se podaj na kakšno pot osebnostne rasti in z njeno pomočjo boš morebiti našla vzrok za motnjo in ga odpravila.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

"Kabalist" lep pozdrav, nekaj sem zamočil in nisem bil obveščen o novih postih tukaj...zato me toliko časa ni.

 

Tam, že nekaj nazaj si postavil vprašanje. Kaj je duhovnost meni? Zakaj ta moja pot?

 

Meni osebno danes z znanjem, ki ga imam duhovnost pomeni popolno zavedanje oz. realno življenje vsakega trenutka posebej. S svojim delovanjem in življenjem namreč naj ne bi povzročal nikomur nobenega trpljenja ne človeku ne okolju v katerem živim. To pa še ne pomeni, da mi to v popolnosti uspeva, vendar se tudi tega zavedam.

 

 

S svojim dosedanjim stalnim hrepenenjem po RESNICI in neusahljivim raziskovanjem samega sebe, mojega namena tukaj in zdaj sem si očitno zaslužil izvedeti kaj je moje poslanstvo v tem delu mojega življenja. S tem svojim raziskovanjem sem si v preteklosti nad sebe nakopal tudi ogromno tuzemeljskih nevšečnosti...

 

Določene skrivnosti že poznam, tiste najčistejše, prvinske še ne a tudi tega se zavedam. Zavedam se zakaj je nek trenutek pred mano, zakaj se mi dogaja, zakaj zdaj pišem tebi, itn.

 

 

Včasih me, kot sem ugotovil nepoznavanje vzrokov ni osvobodilo posledic, torej ne verovanje v nekaj kar JE ni bila garancija, da tega NI !! Torej če nisem poznal naravnih zakonov, to ni pomenilo, da sem jih lahko kršil brez posledic.

 

Duhovnost je vse to in še več, v meni resnično ni nobene želje...že nekaj časa, pa vseeno zelo aktivno živim in vse imam, kar je potrebno na moji poti...ne sprašujem se KDAJ, ZAKAJ, KAKO, KDO, kajti vse se dogaja sprotno...jaz se le držim "kažipotov", ki me spremljajo od jutra do večera. In ko jih tako venomer upoštevam me vodijo točno po tej poti, ki je neverjetno le ena popolna sreča in radost.

 

Deset let nazaj sem že "mislil", da obvladam meditacijo, da razumem namen meditacije, toda to kar med temi potovanji v sebe doživljam danes...."OOOOO"

 

 

Torej duhovnost se prične zjutraj ko vstanem...ko se zavedam kaj pijem...kaj pojem...meditiram...voščim prijazen nasmeh, objem vsem, ki jih srečujem za dobro jutro....a je res nujno, da se peljem z avtom ali lahko mogoče danes spet kolo...če že avto-gre mogoče kdo od domačih v tisto smer...ves čas pa kot pravijo mojstri ZEN-a " hodim po ostrini britve tega trenutka, kolikor je mogoče"...

 

 

In "MAČONA" glede na to kar si napisala edina rešitev je...meni je pomembno moje početje in moje zavedanje...s tem bom učil druge s svojim zgledom, besedami...ne ukvarjam se s tem zakaj me je ta grdo pogledal, zakaj mi ta ni odzdravil, zakaj ta pretepa svojo ženo ??!! Toreej ne ukvarjam se s tem a se tega kljub temu ves čas zavedam in AKTIVNO DELUJEM v smeri odpravljanja teh opisanih in podobnih dejanj, ki so le plod neznanja !!

 

 

Vprašajte se ali je to res vse kar lahko dam od sebe??

 

Lep dan vsem še naprej

V TEMI ZEMLJE EDEN ŽAREK SVETI, NE ZAZNA GA VEČ ZAVEST, LE DUHA GLOBOKI SPLETI.

Michael newton

 

oduim.p.'s Blog

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
In "MAČONA" glede na to kar si napisala edina rešitev je...meni je pomembno moje početje in moje zavedanje...s tem bom učil druge s svojim zgledom, besedami...ne ukvarjam se s tem zakaj me je ta grdo pogledal, zakaj mi ta ni odzdravil, zakaj ta pretepa svojo ženo ??!! Toreej ne ukvarjam se s tem a se tega kljub temu ves čas zavedam in AKTIVNO DELUJEM v smeri odpravljanja teh opisanih in podobnih dejanj, ki so le plod neznanja !!

Vprašajte se ali je to res vse kar lahko dam od sebe??

delam na tem, da bi energijo usmerjala tja in tako, da bi bilo prav ostalim, še bolj pa meni. pač me razkuri, ko vidim, da se ljudje ne znajo in NOČEJO potegniti iz depresije in raznih vzorcev ... ker jaz sem glih kontra, da me stvari sicer prizadanejo močno, mam tudi svoje travme in vzorce, ampak jih kar fajn rešujem, na svoje načine ... in pol mislim, da bi morali še drugi tako ... in ne vem, kako naj bi oni to rešili, zato jim morda vsiljujem svoje načine. en dan mi bo padlo dol in ne bom več vsiljiva, nasilna, ... ko bom našla ravnotežje ... če bom.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pač me razkuri,

Čemu jeza? Vsakdo je sam svoj gospod oz. gospa in pravzaprav običajno ni najetičnejše početje vtikati nos v tuje probleme. Zadnja stvar, katero ljudeki v dreku potrebujejo, je pametovanje o nekih duševnih in ali duhovnih stvareh. Tuja jeza pa nanje deluje kot sol na odprto rano :onfire:

Osebno nikoli lačnemu ne dam kruha, temveč seme žita in ga naučim, kako naj si sam vzgoji žito in iz njega naredi kruh.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čemu jeza? Vsakdo je sam svoj gospod oz. gospa in pravzaprav običajno ni najetičnejše početje vtikati nos v tuje probleme. Zadnja stvar, katero ljudeki v dreku potrebujejo, je pametovanje o nekih duševnih in ali duhovnih stvareh. Tuja jeza pa nanje deluje kot sol na odprto rano :onfire:

Osebno nikoli lačnemu ne dam kruha, temveč seme žita in ga naučim, kako naj si sam vzgoji žito in iz njega naredi kruh.

 

:palec: :palec: :palec:

zelo dobro x:)x sploh zadnji stavek...ki ne velja najbrž za telesno lakoto? x:Dx

cosmic dancer
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Osebno nikoli lačnemu ne dam kruha, temveč seme žita in ga naučim, kako naj si sam vzgoji žito in iz njega naredi kruh.

Daj lačnemu ribo in bo sit za en dan. Nauči ga ribariti, pa si bo kupil trapast klobuk in začel pripovedovati neverjetne zgodbe. x^x

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
jaz bi pa nekaj vprašal x:)x

 

kako se naj spopadem z navezanostjo na bivše dekle?

 

čaw lubček x;)x

ka pa če bi mogoč začel tkole...

vrjet, da je živlene en velik poštenjakar... da ti use, kar od njega prčakuješ???...

lej kašn ime si si izbral... iskalec??? a to maš zase u zavesti???

ja živlene ti bo dal ves čas možnost, da boš loh iskou...

sam da se ti pol nau zdel čudn, če nkol nauš nč najdu... sej sam zase misliš, da si iskalec...

zmer boš mel to možnost...

pa lep pozdrav. janko

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čaw lubček x;)x

ka pa če bi mogoč začel tkole...

vrjet, da je živlene en velik poštenjakar... da ti use, kar od njega prčakuješ???...

lej kašn ime si si izbral... iskalec??? a to maš zase u zavesti???

ja živlene ti bo dal ves čas možnost, da boš loh iskou...

sam da se ti pol nau zdel čudn, če nkol nauš nč najdu... sej sam zase misliš, da si iskalec...

zmer boš mel to možnost...

pa lep pozdrav. janko

 

 

:palec: :palec: BRAVO JANKO

 

Preprosto in jasno,kajti slej ko prej ugotovimo,da tisti,ki so na tak ali drugačen način odšli iz našega življenja,so nam naredili uslugo,ker kako bi drugače spoznali tisto res pravo osebo,z katero bomo in smo resnično srečni.

 

Eni pridejo,drugi odidejo.Čemu iskati nekaj ,kar vemo,da bo prišlo,ko bo zato pravšnji čas.

 

 

xDDx PA LEPOSE IMEJ

MISLI SO ČAROBNI DEL NAS SAMIH IN VODIJO NAS NA KRAJE,KJER NI LOČNIC NITI OMEJITEV
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tako se osvobodimo preteklosti.

Spremembe so namreč cena za vse večje dobitke, ki na tej poti prihajajo. Z upiranjem in trmastim vztrajanjem pri nekem starem življenskem položaju, izgubljamo možnost, da postanemo to kar SMO.

Navezanost je pri tem največje breme. Da jo opravičimo, jo celo enačimo z ljubeznijo!?

 

Največja preizkušnja, ki nas vse čaka na poti dozorevanja pa je iluzija, da smo dospeli do cilja. Cilj je namreč POT.

 

Tri mogočne moči skrivamo v sebi, ki so osvojene nujno potrebne za nadaljevanje poti. Prva je LJUBEZEN druga je ZNANJE in tretja je MOČ STVARJENJA.

 

Pa nikar naj nas ne premaga miselnost da nekaj vemo, poizkušajmo se raje zavedati da ne vemo NIČ.

 

Poizkušajte dozorevati, kolikor je mogoče, kajti samo zrele zavesti so večne!!

 

 

Lep dan

V TEMI ZEMLJE EDEN ŽAREK SVETI, NE ZAZNA GA VEČ ZAVEST, LE DUHA GLOBOKI SPLETI.

Michael newton

 

oduim.p.'s Blog

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa nikar naj nas ne premaga miselnost da nekaj vemo, poizkušajmo se raje zavedati da ne vemo NIČ.

 

Se sprašujem, ali bi bilo tako narobe reči, misliti, vedeti da nekaj vemo? :inocent: Saj tud če veš, da nič ne veš, nekaj veš, in nekateri trdijo, da je to ogromno. In to potem ni nekaj statičnega in nespremenljivega :8): A ne?

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zelo dobro mayan

 

Zavedati se moramo, da je na fizičnem umskem nivoju potrebno uporabljati jezik iluzije kot temu pravi Adrej Pangos ali pa NIČ ni resnično, Resničnost je NIČ, vse kar mislimo in z umom oz. fizičnimi čuti zaznavamo je le predstava, kot to razlaga Martin Kojc !!

 

Predvsem bodimo tisto kar smo, bodimo pristni, naj nas vplivi iz okolja nikar ne zavedejo, da se iščemo v nekih omejenih predstavah, kulturah...

Imamo svojo lastno identiteto, ki je edina prava ...vendar ob tem, ko bomo postajali to kar dejansko smo mogoče no bo povšeči naši okolici, prijateljem, družbi. Za nas ne bo več omejitev, debelih zidov, postali bomo JAZ SEM... VSE JE V MENI...

 

Pa še ena je cena te poti zaenkrat še,...ko bomo iskali, dokler ga še bomo, razumevanje, ga ne bomo našli...pa ne zato ker nas npr. naš partner ne bi hotel razumeti...NE BO NAS MOGEL.

 

Mogoče je pa to cena za dobitke, ki ob tem prihajajo. Dobitek je seveda ZNANJE, LJUBEZEN, MOČ STVARJENJA

 

Vladajoči strukturi, naši državni ali pa svetovni, trenutno seveda ustreza človek, ki se ne zaveda sebe, svojega potenciala, svojih možnosti. Z lahkoto je manipulirati z ljudmi, ki so omejeni, ki si želijo omejitev, zidov, ki se ne zavedajo da so sužnji, ki imajo vero v "demokracijo in cerkev"

 

VSOTA VSEGA JE NIČ

V TEMI ZEMLJE EDEN ŽAREK SVETI, NE ZAZNA GA VEČ ZAVEST, LE DUHA GLOBOKI SPLETI.

Michael newton

 

oduim.p.'s Blog

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zelo dobro mayan

 

Zavedati se moramo, da je na fizičnem umskem nivoju potrebno uporabljati jezik iluzije kot temu pravi Adrej Pangos ali pa NIČ ni resnično, Resničnost je NIČ, vse kar mislimo in z umom oz. fizičnimi čuti zaznavamo je le predstava, kot to razlaga Martin Kojc !!

 

Predvsem bodimo tisto kar smo, bodimo pristni, naj nas vplivi iz okolja nikar ne zavedejo, da se iščemo v nekih omejenih predstavah, kulturah...

Imamo svojo lastno identiteto, ki je edina prava ...vendar ob tem, ko bomo postajali to kar dejansko smo mogoče no bo povšeči naši okolici, prijateljem, družbi. Za nas ne bo več omejitev, debelih zidov, postali bomo JAZ SEM... VSE JE V MENI...

 

Pa še ena je cena te poti zaenkrat še,...ko bomo iskali, dokler ga še bomo, razumevanje, ga ne bomo našli...pa ne zato ker nas npr. naš partner ne bi hotel razumeti...NE BO NAS MOGEL.

 

Mogoče je pa to cena za dobitke, ki ob tem prihajajo. Dobitek je seveda ZNANJE, LJUBEZEN, MOČ STVARJENJA

 

Vladajoči strukturi, naši državni ali pa svetovni, trenutno seveda ustreza človek, ki se ne zaveda sebe, svojega potenciala, svojih možnosti. Z lahkoto je manipulirati z ljudmi, ki so omejeni, ki si želijo omejitev, zidov, ki se ne zavedajo da so sužnji, ki imajo vero v "demokracijo in cerkev"

 

VSOTA VSEGA JE NIČ

 

Hvala za tole. Čeprav mislim, da nisem dovolj razgledana oz. ne razumem pojma demokracija, vsaj ne zmorem videt suženjstva v demokraciji, prav tako pa popolnoma ne razumem tvojega stavka, da je resničnost NIČ oz. da je vsota vsega NIČ. Ampak bom še razmišljala. What else can I do?

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Svoboda je pojem, za katerega so umirali in še danes umirajo in trpijo ljudje po vsem svetu. Tako iznakažena in tako zlorabljena je bila v stoletjih uporabe. Še danes jo zlorabljajo, ti visoki državniki ko govorijo o njej ob raznih priložnostih v svojih brezplodnih litanijah.

 

Človek je svobodno bitje, ki se naj drži le nepisanih zakonov narave. Danes je vsaj na prostoru, kjer živimo že čas za pravo demokracijo v kateri bo zasijala prava svoboda.

 

Od mladih let nas umsko programirajo in etiketirajo npr. ti si Slovenec, si fant zato ne smeš jokat, to se ne spodobi za fante...tvoj oče je bil partizan...ta beli so ga ubili...ostat moraš zaveden kot tvoj oče ali pa nisi vreden da živiš...vsi ki hodijo v cerkev so isti ne druži se s takimi......

 

In potem ko tak programiran osebek pride pred situacijo ko nek drug programiran osebek govori proti partizanom med njima nastane prava mala vojna...sovraštvo osebkov brez identitete!! Tukaj se kaže seženjstvo demokracije pa še v tisočih primerih, ki smo jim priče vsak dan!!

 

Veliko študentov in dijakov srečujem, ki na moje vprašanje::

A bi še obiskoval šolo, če bi se lahko zdaj popolnoma svobodno odločil kaj boš počel v življenju in ti nobeden tega ne bi oporekal temveč bi te vsi podpirali, tvoja družina pa bi ti nudila hrano, prostor za osebno higieno in prostor za spanje??

 

Potem sicer praviloma sledi nekaj pod vprašanj vendar opažam, da bi izredno redki še obiskovali kakršnokoli klasično rutinsko šolanje. V Sloveniji bi jih bilo mogoče 100. Meni to vsekakor pomeni, da vsi ti ljudje niso svobodni, kajti izredno redki živijo po svojih načelih in sanjah!!

 

Človek je vsekakor v stoletjih umske evolucijo do danes postal malo da ne robotizirano bitje sicer duhovno in z zavestjo in drugimi subtilnimi oblikami a vendar je umska moč ogromna in težko se je od načrtnega programiranja nas ozavestiti.

 

In zakaj ta Višja zavest ne stori koraka naprej, če je tako močna kot praviš me je nekaj dni nazaj vprašal sogovornik??

Zakaj nas ne ozavesti??

 

Zato ker je do ozaveščanja samo ena pot. Ena preprosta in enostavna. Ne moremo razkriti Skrivnosti Večnosti po nobeni drugi poti. Namen človekovega življenja je ozaveščanje, k temu nas vsakodnevno opozarja tisoče smerokazov. Tako tisti, ki jih zavestno nočejo videti oz. spoštovati kot tisti, ki se tega ne zavedajo bodo trpeli posledice nespoštovanja osnovnih zakonov narave. Torej od kod nesreče, bolezni, katastrofalne klimatske razmere, množično ubijanje nekaterih divjih živali, sekanje deževnega gozda, ozonska plast, vojne...mislim, da je dovolj opozoril kdor jih želi videti!!

 

 

 

Mayan točno tisto znanje, ki ga potrebuješ in si ga že pripravljena osvojiti bo v obliki "učne življenske lekcije" ravno pravi čas pred tabo!!

V TEMI ZEMLJE EDEN ŽAREK SVETI, NE ZAZNA GA VEČ ZAVEST, LE DUHA GLOBOKI SPLETI.

Michael newton

 

oduim.p.'s Blog

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Svoboda je pojem, za katerega so umirali in še danes umirajo in trpijo ljudje po vsem svetu. Tako iznakažena in tako zlorabljena je bila v stoletjih uporabe. Še danes jo zlorabljajo, ti visoki državniki ko govorijo o njej ob raznih priložnostih v svojih brezplodnih litanijah.

 

Človek je svobodno bitje, ki se naj drži le nepisanih zakonov narave. Danes je vsaj na prostoru, kjer živimo že čas za pravo demokracijo v kateri bo zasijala prava svoboda.

 

Od mladih let nas umsko programirajo in etiketirajo npr. ti si Slovenec, si fant zato ne smeš jokat, to se ne spodobi za fante...tvoj oče je bil partizan...ta beli so ga ubili...ostat moraš zaveden kot tvoj oče ali pa nisi vreden da živiš...vsi ki hodijo v cerkev so isti ne druži se s takimi......

 

In potem ko tak programiran osebek pride pred situacijo ko nek drug programiran osebek govori proti partizanom med njima nastane prava mala vojna...sovraštvo osebkov brez identitete!! Tukaj se kaže seženjstvo demokracije pa še v tisočih primerih, ki smo jim priče vsak dan!!

 

Veliko študentov in dijakov srečujem, ki na moje vprašanje::

A bi še obiskoval šolo, če bi se lahko zdaj popolnoma svobodno odločil kaj boš počel v življenju in ti nobeden tega ne bi oporekal temveč bi te vsi podpirali, tvoja družina pa bi ti nudila hrano, prostor za osebno higieno in prostor za spanje??

 

Potem sicer praviloma sledi nekaj pod vprašanj vendar opažam, da bi izredno redki še obiskovali kakršnokoli klasično rutinsko šolanje. V Sloveniji bi jih bilo mogoče 100. Meni to vsekakor pomeni, da vsi ti ljudje niso svobodni, kajti izredno redki živijo po svojih načelih in sanjah!!

 

Človek je vsekakor v stoletjih umske evolucijo do danes postal malo da ne robotizirano bitje sicer duhovno in z zavestjo in drugimi subtilnimi oblikami a vendar je umska moč ogromna in težko se je od načrtnega programiranja nas ozavestiti.

 

In zakaj ta Višja zavest ne stori koraka naprej, če je tako močna kot praviš me je nekaj dni nazaj vprašal sogovornik??

Zakaj nas ne ozavesti??

 

Zato ker je do ozaveščanja samo ena pot. Ena preprosta in enostavna. Ne moremo razkriti Skrivnosti Večnosti po nobeni drugi poti. Namen človekovega življenja je ozaveščanje, k temu nas vsakodnevno opozarja tisoče smerokazov. Tako tisti, ki jih zavestno nočejo videti oz. spoštovati kot tisti, ki se tega ne zavedajo bodo trpeli posledice nespoštovanja osnovnih zakonov narave. Torej od kod nesreče, bolezni, katastrofalne klimatske razmere, množično ubijanje nekaterih divjih živali, sekanje deževnega gozda, ozonska plast, vojne...mislim, da je dovolj opozoril kdor jih želi videti!!

 

Mayan točno tisto znanje, ki ga potrebuješ in si ga že pripravljena osvojiti bo v obliki "učne življenske lekcije" ravno pravi čas pred tabo!!

 

moja bistroumnost pravi:

 

malemo otroku lahko razlagaš da ogenj opeče,,,

toda moral se bo opeči da bo razumel kaj je to kar ga učiš,,,

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...