Skoči na vsebino

Progresirana Luna


Lisbona

Recommended Posts

Name dvomim, da je/bi vplivala tale P Luna, ker sem po defaultu udarjena na dokaj (no tud to je relativno) sprotno čišenje :inocent:

super zate, jaz sem se sam zavestno lotla spodbudit Luno in ji pokazat spoštovanje, se to trudim z vsakim planetom, ki vstopi v novo znamenje. Nardila za nalašč, ne zaradi neke notranje potrebe.

Kaj pa kej druzga, s tem vplivom... kar si si najbolj zapomnila?

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Juhej, astro debata! No, moja progresirana luna je že nekaj časa v vodnarju. 6 al 4 stopinje, tam nekje, in tudi par mesecev nazaj ni bilo nič pretresljivega. Tko da, ne vem. Če miruješ, potem! ne dela. Sem pa danes opazila, da je p Venera prestopila v Strelca. Juheeej. x:Dx Lakše se diše. Al kako?x:o)x

 

 

........

 

Me pa zanima, kaj je quotidian? prorecession corrected in pa zakaj se bolj rado uprablja Placidusov sistem in zakaj ne Kochovega. tako iz prakse. To me res zanima. Sicer se da marsikaj najt na internetu ..... ampak vseeno, vprašam. x:)x Hvala.

Ja jaz provam to zavestno nardit, ne glede za kak aspekt ali premik gre. Vsekakor je olajšanje ko Venera zapusti škorpijona... To z P Luno v vodnarju najpogosteje se več družimo, razmisli o vpisu v kak tečaj ali društvo, da boš več med ljudmi... pa boš bolj izkoristila ta vpliv.

ne vem kaj to je poišči na internetu... oba sistema delujeta, vendar jaz navajena na Placidusa in je s tem zame tudi bolj sporočljiv.

 

Lep dan.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V bistvu sem s svojo P Luno, ko je prišla tam okoli natalne začela spet notranjost pucat - to pa je mal podobno tebi x:px

Na zunaj pa res, nikoli nič navlake. Ne prenesem x:o)x Pa nisem totalno popedenana, samo funkcionalnost me blazno

privlači xcivx Aja in šele po 20. letu sem to razvila, prej sem bila nekoliko bolj komot.

Če se da kej od tebe nalezt se bom z veseljem. Moraš pa vedet, da imam ogromno enih bitij, dlakavih in človeških, za katerimi morem pogosto pucat x:o)x , no ja me učijo funkcionalnosti, če čem al ne...

Verjamem, da lahko delamo včasih fizične stvari pa jih mentalno uporabimo za duhovno, na primer pucanje, opuščanje navezanosti... na kar koli... tudi na miselne vzorce, ali ljudi, ali uspeh... kar koli že...

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čak čak. Kako si si ti zdaj zastavila funkcionalno? x:Dx

Zame je to, da vsak (razen živali, se ve) svoje dlake za sabo popuca. Za živalmi je pa funkcionalno, da se zmeni kdaj kdo :8):

pol pa pravijo, da sem pre-zahtevna :inocent:

 

 

 

luškana... :8):

 

pridi red še k nam nardit :) mogoče pa bodo tebe slišali x:Ix

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da.

V naravi je vse v "kaosu", a vseeno v popolnem redu ;)

 

Čeprav ni vsaka funkcionalnost vedno smiselna za vsakogar :8):

http://shrani.si/f/3c/LU/qflxJd/ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mam mam... xDDx

 

so pridni otroci

 

in skrbijo za živalice,

 

hranijo jih, vozijo ven, tiste, ki so za ven

čistijo stranišče tistim, ki so za notr

svoje sob tudi zrihtajo

 

ampak je kljub temu za eno žensko še zelo veliko dela

 

sam ni kozorogovski red.. je bl tak od dvojčka... posebne sorte x:o)x

 

Sej boš vidla... kako se stvari spremenijo...ko ti mali in veliki škrati postanje soredišče tvojga življenja x;)x

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...
Imam eno vprašanje glede progresirane Lune. Če ima oseba A Luno recimo na 14 tehtnice, osebi B bo pa v nekaj mesecih progresirana Luna in Vertex prišla točno na Luno osebe A na 14 tehtnice. Kaj se lahko zgodi med njima, če sta si ti osebi prvotno že všeč?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Imam eno vprašanje glede progresirane Lune. Če ima oseba A Luno recimo na 14 tehtnice, osebi B bo pa v nekaj mesecih progresirana Luna in Vertex prišla točno na Luno osebe A na 14 tehtnice. Kaj se lahko zgodi med njima, če sta si ti osebi prvotno že všeč?

Te stvari ne obljubljajo ravno velike dogodke, sploh ker ne poznamo hiš in aspektov Lune osebe A ( če gre za natalno luno)... v osnovi gre prej za čustveno bližino, kot karkoli drugega... torej sočutje...

Zelo pomembno je kaj sta počeli obe progresirani Luni v karti drug drugega, ko sta se spoznala.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sliši se lepo in harmonično in globoko (čeprav se ne spoznam tolk na progresije, jih nekako nisem 'zapopadla' - še zase ne vem, kje imam progresirano Luno...).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Te stvari ne obljubljajo ravno velike dogodke, sploh ker ne poznamo hiš in aspektov Lune osebe A ( če gre za natalno luno)... v osnovi gre prej za čustveno bližino, kot karkoli drugega... torej sočutje...

Zelo pomembno je kaj sta počeli obe progresirani Luni v karti drug drugega, ko sta se spoznala.

 

V karti drug drugega se ni dogajalo takrat nič kaj takega. Luni sta bili v 1. in 8. hiši pri drug drugem. Progresirana Luna osebe A je takrat tvorila trigon na natalno Venero in Mars v lastni karti. Luna osebe B je pa takrat ravno prestopila iz device v tehtnico po progresijah.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro, vsaj en močen aspekt mora biti, z Venero je fino... za ostale, konjunkcije povedo največ.... kažejo najbolj naravo odnosa... na MC poslovni, na Venero ljubezen in podobno, seveda je vse odvisno tudi od hiš.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro, vsaj en močen aspekt mora biti, z Venero je fino... za ostale, konjunkcije povedo največ.... kažejo najbolj naravo odnosa... na MC poslovni, na Venero ljubezen in podobno, seveda je vse odvisno tudi od hiš.

 

Drugače pa v sinastriji (B na A) je Sonce trigon Luna, Sonce konjukcija Jupiter, Vertex konj Lilith in Sev. vozel, DESC konj Sev. vozel, Mars opozicija Sonce in Hiron, MC konj Venera in Mars, Pluton konj Merkur.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oh se ne da nič tako na hitro... sam po parih aspektih sklepati... ti lahko najdeš zase idealno žensko glede na sinastrijo, ma če je tvoja natalna karta glede ljubezeni problematična... bodo problemi... tako je življenje... tako da, če želiš da na to temo kako rečem, rabim od obeh podatke... lahko tudi na os, je pa res da sem tam že obljublja ... tko da bo potrebno mal počakat... slaba navada, pozablivost...

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oh se ne da nič tako na hitro... sam po parih aspektih sklepati... ti lahko najdeš zase idealno žensko glede na sinastrijo, ma če je tvoja natalna karta glede ljubezeni problematična... bodo problemi... tako je življenje... tako da, če želiš da na to temo kako rečem, rabim od obeh podatke... lahko tudi na os, je pa res da sem tam že obljublja ... tko da bo potrebno mal počakat... slaba navada, pozablivost...

 

Se strinjam glede natalne karte, ampak se mi ne zdi, da bi imel kaj pretirano problematičnega v zvezi z ljubeznijo. Moja Venera je v kozlu in dela trigon na Jupitra (vladar MC), sekstil na Luno v škorpijonu (Luna vlada 5H) in konjukcija z Merkurjem, vladar DESC v devici.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Se strinjam glede natalne karte, ampak se mi ne zdi, da bi imel kaj pretirano problematičnega v zvezi z ljubeznijo. Moja Venera je v kozlu in dela trigon na Jupitra (vladar MC), sekstil na Luno v škorpijonu (Luna vlada 5H) in konjukcija z Merkurjem, vladar DESC v devici.

 

Venera v kozlu, verjetno ne kažeš čustev preveč na ven. Verjetno pa bo v letih kar nekaj razllik, ponavadi najprej z malo starejšimi, bolj zrelimi žeskami, z leti se lahko vse obrne.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...
V svoji karti sem opazla, da progresirana Lunca ruka mojga Jupitra v 7. hiši (Luna konjukcija natalni Jupiter), kateri dela kr neki kvadratov, med drugim tud z natalno Luno v 4. hiši (sicer velik orbis). Zdej mi je mal bolj jasno zakaj se tok z odnosi zadnje mesece ukvarjam in da mam dost nekih bedarij, hočem spucat kr vse kar se je nabral. Bo pa burno zgleda, k je Lunca zdej v eksaktnem trigonu z natalnim Marsom. Pa kakšna čustvena pretiravanja spet http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/pevc.jpg - Jupiter konjunkcija Luna. Kje je bremza k jo rabiš...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
No zdej sem rože zalivala in ja šele zdej opazla da nimam niti ene cvetoče rože. Nekaj let sem imela v kuhinji predvsem cvetoče rože, vedno je kaka roža cvetela, orhideje in vijolice, no mislim še vedno imam orhideje in violice, vendar je ostalo samo zelenje :sori: tko da razmišljam, če ima to kej zvezo s tem, da je progresirana Luna v škorpijonu. No niso takoj nehale cvetet, prvih par stopinj so še cvetele, zdej pa nimam niti enga cvetka, kar je zame res res redkost, to sam tko v razmislek x;)x a se res pozna tudi pri takih malenkostih :) kdo bi si mislil :)

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Hekate

Možno je, Mihela!

 

Zdaj imam progresirano Luno v Strelcu. Torej je bila pred tem v Škorpijonu. Vem samo, da je bilo kar težko obdobje...Čeprav sem z progresirano Luno v Tehtnici bolj trpela, verjetno ne zaradi Tehtnice, ampak zaradi že večletnih progresiranih planetov v 12.hiši, tudi Plutona.

 

Koliko časa pa potuje progresirana Luna v enem znamenju?

 

...Hecno! Sem šla pogledat celo do leta 2026 in Venera z Marsom vztrajata v 12. hiši...in Pluton. Joj!!! Predvsem Venera je še bolj globoko zabredla v 12., Mars in Pluton sta že skoraj bi rekli v 11.

 

2018 pa mi gre progresiran ascendent v Škorpijona.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Možno je, Mihela!

 

Zdaj imam progresirano Luno v Strelcu. Torej je bila pred tem v Škorpijonu. Vem samo, da je bilo kar težko obdobje...Čeprav sem z progresirano Luno v Tehtnici bolj trpela, verjetno ne zaradi Tehtnice, ampak zaradi že večletnih progresiranih planetov v 12.hiši, tudi Plutona.

 

Koliko časa pa potuje progresirana Luna v enem znamenju?

 

...Hecno! Sem šla pogledat celo do leta 2026 in Venera z Marsom vztrajata v 12. hiši...in Pluton. Joj!!! Predvsem Venera je še bolj globoko zabredla v 12., Mars in Pluton sta že skoraj bi rekli v 11.

 

2018 pa mi gre progresiran ascendent v Škorpijona.

Če imaš progresirano Luno v tehtnici, pa je Venera v konjunkciji s Saturnom, pomeni da dispozitor venero nosi v konjunkcijo s Saturnom in imamo to logiko, kot bi za nekaj časa imeli Luno v konjunkciji s Saturnom.

 

Tega nisem vedla, ma moja prjatlca ma podobno kot ti in je bla tudi Luna v tehtnici zanjo ena težjih zgodb. Tko da, kaj češ. Pa še ostali vplivi povedo.

Ja predvsem Luna v škorpijonu mi dodaja neko zoprno intenzivnost, in neprijetnost... nisem več prijazna in simpatična, ampak sam pa jta izjemno hitra in ostra, samo sebe presenetim in ne vedno v pozitivno smer :vragec:

 

 

Dolgo bližajočo se konjunkcijo Marsa in Venere bo nekaj spodbudilo, če je ni že. Torej če že maš neko skrito zgodbo ljubezensko otem jo je že, če pa še nimaš pa še bo spodbujeno. Poglej progresirano Luno, če bo kej na teh stopinjah, pogosto so mrki tudi Lunini mrki, včasih tranzitni Planet , ki se obrača ravno na teh stopinjah, opazuj kaj je tisto kar bo sprožlo. Na energetski ravni bo vpliv lahko dolgotrajen, na ravni dogodkov, pa raje ne kot ja, razen če so zadeve v dvojnih znamenjih.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Hekate

Hvala za razlago. Še pred enim letom bi si mislila, da s Saturnom nimam nič skupnega. Sem ga celo zaničevala...zdej pa mam!!! Povsod je...

Nimam skritih ljubezenskih zgodb. Tudi to me zdaj še najmanj zanima...ljubezen. Ja, sem opazila to konjukcijo...shit! Ni mi pa jasno zakaj imam tako 12.hišo. Ni čudno, da je moje življenje ''čudno''.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Boš vidla ja kaj bo in kaj ne. Moram priznati da se mi še ni zgodilo da bi dva progresirana planeta (hitra, torej brez planetov do jupitra dalje) bla v konjunkciji pa da to ne bi prineslo neko zgodbo. In če sta Venera in Mars, pri tebi še vladarja prve in sedme, obstaja velika verejtnost ljubezenske zgodbe, in če je dvanajsta je ta skrita, ker pa nista natalno povezana najverjetneje to ne bo tisto dolgotrajno.

 

Ja dvanajsta hiša je v nekm smislu ena najmočnejših, saj preko nje na nas vplivajo resnično močne sile. Saj predstavljajo naše skrito, nezavedno, tisto nepoznano, kar deluje skozi nas, pa se s tem ne maramo istovetiti. Četrta je povezana z našo genetsko dediščino (Aleksandar bi rekel, da delujejo predniki skozi nas, podobno kot pri indijancih) osma hiša je povezana s tem bolj spodnjim nivojem naše biti... dvanajsta z višjimi nivoji... prva ( osma) sedma čakra ( dvanajsta) ... vendar je oboje povezano z nezavednim, vsako na svoj način. Dvanajsta govori o tem kaj deluje za tabo, jaz se kdaj pohecam pa temu rečem duhci al demoni? Valjda da gre sam za različne vidike moje psihe, ma sej veš, odvisno kako to poimenuješ.

 

Deluješ v zdravstvu?

 

Potem je moč simboliko nekolk bolj spontano predelat. Tudi umetnost in duhovnost pomagata... da lažje izživiš ta del.

 

Meni je v večini dvanajsta koristna me podpira, samo moram biti res čista, zlo pazit kaj mislim ... gre za globoko zaupanje, razumevanje da je vsa ta igra, ki se jo gremo manj resnična kot je videti, in da je vse kar doživljam kot ločeno veliko bolj povezano in podobno... če nisem čista, me vrže v strah.... in ta strah je hujši od tizga pri Saturnu, globlji, ne ne globlji, ne, zmotla sem se bolj vse povsod, pa brez vzroka, kot ena globoka temeljna negotovost...

no na nepravem mestu razlagam določene stvari :)

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...