Skoči na vsebino

Knjige, ki so nam vsec


Marsa

Recommended Posts

Guest mačona
Ne vem, kaj čem brati to poletje. Ali bi za faks za en izpit svetovne klasike ali bi nadaljevala z Agatho Christie ali bi Ano Karenino in nadaljevala z ruskimi realisti ali pa spet kaj tretjega. Upam, da me ne bo spet potegnila astrologija, ker enostavno rabim en odmor za premlevanje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

časovna past

imenovali so jo dvoje src

anastazija-megre

devet stopnic- govori o pripravljanju na življenje,na rojstvo

 

ne vem kdo so avtorji drugih,mene ganejo,se splača prebrat

Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men je pa ušeč kniga Imenovali so jo dvoje src xDDx

res dobra kniga

Samo ena sem,

pa vendar sem nekdo.

Ne morem narediti vsega,

pa vendar lahko kaj naredim.

Ne bom zavrnila tistega kar zmorem!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem pa prijateljico navdusila za DaVincijevo sifro, pravi da jo spusti iz rok, samo ko jo zacnejo roke bolet x;)x Ne poznam nobenga, ki bi bil razocaran nad to knjigo...
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mene je šifra najprej dolgočasila, potem me je potegnilo not...zdaj pa na 3/4 ne gre naprej-sameva ob postelji. Mož jo je prebral na dušek, zdaj pa bere Angele in demone-isti avtor: dan brown...ne vem, a je z mano kaj narobe? Drugače je branje moj hobi -ljubim knjige :2src: ...ta mi pa nekako....mah, ne vem :o|o: Mogoče sem preveč pričakovala
fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz sem pa prijateljico navdusila za DaVincijevo sifro, pravi da jo spusti iz rok, samo ko jo zacnejo roke bolet  x;)x Ne poznam nobenga, ki bi bil razocaran nad to knjigo...

 

Moj fotr je reku, da je bl svoh....

 

Jaz bi pa ful bral kake kratke gage v stilu Woody Allena (sam njegove sem ze vse prebral)... a ma mogoce kdo kak dober naslov??

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz sem pa prijateljico navdusila za DaVincijevo sifro, pravi da jo spusti iz rok, samo ko jo zacnejo roke bolet  x;)x Ne poznam nobenga, ki bi bil razocaran nad to knjigo...

 

Mi jo je nekdo posodil.. pa se ful dolg nisem spravla, ker mam prevec drugih.. pol pa en vecer, ob 11h.. kao, bom sam prvo poglavje, da vidim.. x:o)x ob 6h zjutraj sem koncala...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz sem pa prijateljico navdusila za DaVincijevo sifro, pravi da jo spusti iz rok, samo ko jo zacnejo roke bolet  x;)x Ne poznam nobenga, ki bi bil razocaran nad to knjigo...

Mitja pa je rekel, da ni nic posebnega, frend pa je celo rekel, da je obup... en mix vsega... mal nametano...

Jo tamle gledam, bukletino, pa se je ne lotim...

 

Ahoj, Pinkylove, ja, fajn knjiga. xDDx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa berem Peklensko pomarančo, film mi je bil ful zatežen - a ful dober, knjiga pa isto, pa polna je nekih spakedranih besed, mix med moskovščino da sem morala na začetku se napiflat slovar, ki je na koncu knjige x:Dx

grozna knjiga v smislu kaj naredi lahko pranje možgan in vprašanje, ki se pojavi - ali je biti dober brez možnosti izbire etično ali ne?? Skratka, čist napačna knjiga za ta čas, ampak preberem vsako knjigo ki se je lotim, čeprav pri tej napredujem 2 strani na 3 dni x:Dx

 

spodaj me pa čaka indigo otroci, komaj čakam x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz sem pa prijateljico navdusila za DaVincijevo sifro, pravi da jo spusti iz rok, samo ko jo zacnejo roke bolet  x;)x Ne poznam nobenga, ki bi bil razocaran nad to knjigo...

 

;) michelle en prjatu bi rad da ga navdusis nad sifro :inocent: a jo mas za posodit? :2src: Nincy Da Vincy

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz pa berem Peklensko pomarančo, film mi je bil ful zatežen - a ful dober, knjiga pa isto, pa polna je nekih spakedranih besed, mix med moskovščino da sem morala na začetku se napiflat slovar, ki je na koncu knjige x:Dx

grozna knjiga v smislu kaj naredi lahko pranje možgan in vprašanje, ki se pojavi - ali je biti dober brez možnosti izbire etično ali ne?? Skratka, čist napačna knjiga za ta čas, ampak preberem vsako knjigo ki se je lotim, čeprav pri tej napredujem 2 strani na 3 dni x:Dx

 

spodaj me pa čaka indigo otroci, komaj čakam x:px

 

Men je bla pa peklenska pomaranca dobra, pa film tut.Pa tut sleng tistga cajta mi je cist zanimiv, sem se ful rezal ob tistih besedah... najboljse so mi ble pa zveze-rdece rdec..al pa... zarece zarec...cist smesno!!)!!

 

**Za kriminalke mi je pa najboljsi Elmore Leonard-totaln car!!!

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men je bla tud usec davincijeva sifra.res tok na zanimiv nacin napisana,pa se pouci te o stvareh ki so ble prej na obratn nacin razlozene...res cist sm not padla :P

zdej morm pa se nadaljevanje dubit,pravjo da je tud fajn,sam naslova se pa ne spomnm :huh:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja ena izmed najbolsih knjig k sm jih prebrala je pa geisha(res use razlozi o zgodovini,nacinu zivljenja,kultura...) pa se galeb(richard bach).v tej knigi je pa pisateljeva zelja,da njegovo razmislanje povezes v vsakdanje zivljenje,bol za tiste ki jih zanima psihologija in filozofija :rolleyes:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mitja pa je rekel, da ni nic posebnega, frend pa je celo rekel, da je obup... en mix vsega... mal nametano...

Jo tamle gledam, bukletino, pa se je ne lotim...

 

Ahoj, Pinkylove, ja, fajn knjiga. xDDx :palec:

 

vem vem da je. sm jo tok hitr prebrala pol so jo pa še usi duma pol sm mela pa mau nesporazumov s knižničarko x:Dx

Samo ena sem,

pa vendar sem nekdo.

Ne morem narediti vsega,

pa vendar lahko kaj naredim.

Ne bom zavrnila tistega kar zmorem!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Toplo priporocam knjigo Hisa peska in megle avtorja A. Dubus-a :palec:

 

Se me je prav dotaknila! Osebe so tako dobro opisane, da se zlahka vzivis v njihovo kozo in jih razumes. Pa napetost, ki se stopnjuje… Med boljsimi!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ta zatežena študijska literatura me zadnje čase povsod spremlja... in nimam ne veselja ne časa za kakšno dobro knjigo...komi čakam da bo konc izpitov, potem pa branje... tukaj sem dobila polno idej x:)x xbookx
Live and let live! Life is beautiful!!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

evo sm si šla po avtoštoparskega in sem ga v enmu šusu prebrala x:Dx x:Dx pa sm ga že parkrat prej, pa verjetn ga še bom gdaj x:px tk zdej pa lohk film pogledam

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo pisanje diplome koncano..zdaj pa lahko zacnem kaj za duso brat... stoparskega bi pa res lahko, ze dolg nism... al bi kaj tezjega?? :xx!: :xx!: Eh bom kar stoparskega... al pa svejka??Ah-bom kar oboje na1X, to bo kazin!!!!

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz sem pa prijateljico navdusila za DaVincijevo sifro, pravi da jo spusti iz rok, samo ko jo zacnejo roke bolet  x;)x Ne poznam nobenga, ki bi bil razocaran nad to knjigo...

 

Okoli mene so jo tudi že vsi prebrali in hvalili. Pa sem jo morala tudi jaz danes popoldne, da ne zaostajam. Laganica, tekoče spisano, nič posebnega, te pa potegne notri.

 

Všečna mi je bila tudi S strahospoštovanjem, Amelie Northomb, madonca me je parkrat tudi zjezilo vmes, kake scene se dogajajo v drugih kulturah.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ta je tut lustna ja!! :palec:

 

Mah nujno moram zbezat stran od financ :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: in astrologije(mesa se mi ze od tega sranja!!!)-zadne case sam se to 2 zulim... In se mam ze poln kurac obojega!!!!

 

Mogoce kaxno dobro biografijo?? :eek:

Ma kdo kako idejo??

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bom vse prebral...zdaj mam 2 mesca cajta za u luft gledat!!!Jupi! Gabba, gabba rock!!!

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...