Skoči na vsebino

Knjige, ki so nam vsec


Marsa

Recommended Posts

Kojc je zakon! :palec: Prvič sem ga prebrala pri osemnajstih. No, takrat sem še iskala hitre in instant rešitve, pa me ni preveč potegnil.

Kasneje pa sem vsaj že petkrat predelala vseh 10 lekcij. Pri meni vsekakor deluje. Je pa dobro vsake toliko osvežit.

 

Ravnokar prebrala Pet četrtin pomaranče od Joanne Harris. Odlično in priporočam!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kojc je zakon! :palec: Prvič sem ga prebrala pri osemnajstih. No, takrat sem še iskala hitre in instant rešitve, pa me ni preveč potegnil.

Kasneje pa sem vsaj že petkrat predelala vseh 10 lekcij. Pri meni vsekakor deluje. Je pa dobro vsake toliko osvežit.

 

Ravnokar prebrala Pet četrtin pomaranče od Joanne Harris. Odlično in priporočam!

se strinjam

http://th300.photobucket.com/albums/nn10/hidingthepain/th_ththgorgeous.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Berem povzetke knjig od Sai Babe. Zdijo se mi res fajn, življenjski.

http://lkm.fri.uni-lj.si/xaigor/slo/povzet...zetki_knjig.htm

Kojc je pa tud fajn, sem že vse njegove knjige prebral, večkrat. :palec:

Tudi jaz sem ravnokar prebral tisto o Prashanti, zdaj pa njegove govore. Res fajn :palec:

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To mi pa znano zveni. O čem pa gre oz. kakšn žanr je?

kriminalka...sem še bolj na začetku, eden svoje fantazije o "mučilnih" umorih (natezalnice ipd) udejanja, detektivka in psiholog pa ga iščeta... :palec:

 

Zdaj sem na Točki nič.

te pa še nisem obdelala, vsaj mislim... xDDx

http://th300.photobucket.com/albums/nn10/hidingthepain/th_ththgorgeous.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi jaz sem ravnokar prebral tisto o Prashanti, zdaj pa njegove govore. Res fajn :palec:

 

Men se zdi, da bi tistole, kar sem napisal bolj spadalo v knjige o duhovnosti. Ups.

 

Leposlovja pa nikoli nisem bral veliko. :inocent:

 

V preteklih dneh sem prebral še tri filozofske knjige, od katerih mi je bla najbolj zanimiva in všeč ta (ostale dve so ble pa malce preveč duhamorne, ena je bla sicer od A. Wattsa):

 

Robert Barry - Teorija o skoraj vsem (za skoraj vsakogar); znanstveno in religiozno iskanje dokončnih odgovorov.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jz pa zele berem knjigo čarovniška smrklja- roman iz 15. stoletja... :palec: x:Dx
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vredno. Spoznal boš mnogo inkvizicijskih modrosti in drugih prigod vrlih božjih služabnikov. x:)x

 

V redu. Zdaj je samo še dilema kaj bo prvo, Ime rože ali Čarovnikov vajenec?

Kakšen imaš to fris na ikoni?

Če ma kdo denarja odveč vzamem.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V redu. Zdaj je samo še dilema kaj bo prvo, Ime rože ali Čarovnikov vajenec?

Dejansko je vseeno, katero prebereš prej.

Kakšen imaš to fris na ikoni?

Gre za veliko arkano št. 2 "Notranji glas" Osho zen tarota. x:)x

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ravnokar sem prebral Peacehikerja.

Super knjiga, res...če je vse, kar je notri napisanega resnično...tudi če je izpustil kaj neprijetnih stvari za bralce, še vedno mislim, da je njegova prehojena pot, tako geografska, kot duševna, vredna vse pohvale :palec:

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Peter De Rosa: Kristusovi namestniki

 

Ste mislili, da je zgodovina dolgočasna? No way, če je cerkvena. x^x x:px

Sem pri letu 1559. Število papežev, ki na bi bili približno takšni, kot si predstavljamo, da bi morali biti do tega leta: 1. Pa še ta se je vsemu odpovedal. Najhujši žurerji tu nimate za burek proti Njihovim Svetostim. xDDx

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heh, mal prej sn si za 4 evre kupu......."Zločin in kazen" :wOOt:......sn jo 1x pred davnimi leti že prebral, sam čist pozabu.......v knjižnici pa stalno opomine plačujem, k ne sfolgam, te pa boljš, da jo mam doma. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...