Skoči na vsebino

Knjige, ki so nam vsec


Marsa

Recommended Posts

Panika... Desa Muck...knjiga, ki te odvrne od impulzivnih strasti...najprej je treba misliti...nato storiti...

 

Knjiga, ki te pelje skozi zaprta vrata sosedovega stanovanja... :vragec: :vragec:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

skenslite 30sek,da jim......

alan ford,to je čtivo x^x

Opij...Alan Ford ni čtivo, to je pobarvanka x^x x:Dx x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

DROBTINICE

Miha mazzini-še kar zabavno!

Je kar faca. x^x

:palec: - meni je tudi vsec MM. x^x

Pa se kul je, tako sicer. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

skenslite 30sek,da jim......

alan ford,to je čtivo x^x

Opij...Alan Ford ni čtivo, to je pobarvanka x^x x:Dx x:Dx

dej jamica ne-seri ALAN FORD je pravno čtivo vsakega bruca na pravni...... x^x x^x x^x x:Dx

Vsaka ovira je priložnost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Samuel Beckett - Molloy

 

brez besed...

To sem jaz cist shizila v gimnaziji. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x x:Dx x;)x

Hotla sem rect, da sem shizila, da pa je to bilo tedaj, ker je nisem ponovno brala, 'zdaj'.

Pa to je ta moja 'natancnost' - v bistvu tezko recem - shizim, ce je to billo skoraj pred 25 leti... :eek: :8): x:Ix :inocent:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dej jamica ne-seri ALAN FORD je pravno čtivo vsakega bruca na pravni...... x^x  x^x  x^x  x:Dx

Asociacija na nekaj...ne morem pomagati... ;)

 

Pride moski na IJS, pa pravi da bi bil rad zaposlen pri njih kot racunalnicar, kateri faks naj konca, da bo imel kaksne sanse za siht pri njih.Pa ga oni cudno pogledajo:"Faks, kaksen faks...danes se to ne dela vec tako...mi ti tukaj odstranimo mozgane, jih 4 leta programiramo, ti jih vstavimo nazaj in si najboljsi computer freak tod okoli..."

"Super, rece mozakar, samo kaj pa naj jaz delam ta stiri leta..?"

Oni:"Vpisi se na pravno fakulteto..."

 

 

x:Dx x:Dx x:Dx

 

 

Samo vic je , da ne bo prehudih odzivov.... x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

skenslite 30sek,da jim......

alan ford,to je čtivo x^x

Opij...Alan Ford ni čtivo, to je pobarvanka x^x x:Dx x:Dx

dej jamica ne-seri ALAN FORD je pravno čtivo vsakega bruca na pravni...... x^x x^x x^x x:Dx

Jamica je kraj, kamor bi ti rad zlezu, pa ti tvoja ne da, moje ime je malenkost drgačno... x:Dx x:Dx x:Dx x:o)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

 

Jamica je kraj, kamor bi ti rad zlezu, pa ti tvoja ne da, moje ime je malenkost drgačno... x:Dx x:Dx x:Dx x:o)x

majica-jamica x^x :palec:če ti zgledam k Tomo Česen

pol nisi jamica ampak.....

k T:Č: je zlezu že na marskatero goro!

Moja me je pa vedno v kej neumnga vlekla x:Dx

zato nism glih prpričan....... :palec: :palec: x^x

Vsaka ovira je priložnost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moja me je pa vedno v kej neumnga vlekla x:Dx

zato nism glih prpričan....... :palec:  :palec:  x^x

da nisi hotu reč...moja me je pa vedno v kej neumnega oblekla x:Dx x:Dx x:Dx x:px

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

No še ena izmed boljših knjig, zaradi besede, ki teče spevno in ker te prevzame slog Fulvia Tomizze, naslov knjige je Frančiška, lepo napisana zgodba o neizživeti ljubezni med kraško Slovenko in Italijanom v času prve svetovne vojne, njun odnos se nadaljuje še leta in leta.

 

V knjigi napisano oz. izrečeno vse kar si sami ne upamo reči na glas a se zavedamo teh stvari. Knjiga, ki je posvečena vsem Frančiškam.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsi me cudno gledajo, ampak moje najljubse knjige so:

- William Shakespeare - Ukrocena trmoglavka

- William Shakespeare - Vihar

- vecina proznih del v Kafkinem - Babilonskem rovu

- Schlink Bernhard - Bralec

 

kot mala sem imela pa rada Dnevnik Ane Frank

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj cudno?

Meni pa je knjiga nad knjigami Moraviin Prezir (pa me tudi cudno gledajo, kaj pa koga briga, kaj mi je vsec?).

Pa vsec mi je bil Cankar pa Prezihov Voranc pa tak... x:o)x xDDx ... Pa Jalnovi Bobri (ki NIKOMUR niso (bili)).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma recimo na morju na plazici, so vse zenske brale Cosmopolitan, jaz sem pa pozirala naprimer kaksnega Ionesca in Kafko...

Drugace sem nora na knjizevnost eksistencializma in absurda... to ni velik ljudi :)

 

Cankar pa Voranc me nista nikoli naudusevala kej prevec. Slednji me vedno spomne na Samorastnike, ob katerih sem jokala x:Ix

 

Za Shakespeara me je pa pravzaprav uciteljica v osnovni soli navdusla, ker je tako vneto govorila o njem in ce ga berem v anglescini, mi to ful en izziv predstavlja. ne vem no... :)

 

aja, uceri sem bla jezna, ker sem videla, da je bil Kafkin Proces v Delu, jaz sem pa to bukvo pred kakim letom kupla za ene 5 jurjev...

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...to pa moram napisat, da do sedaj mi je bila najbolj všeč knjiga DELFIN, sam zdele se ne spomnim pisatelja...je pa ful

xokkx  xokkx  xokkx  knjiga

Delfina je napisal Sergio Bambaren... :palec: ...prevedeni sta pa še dve njegovi knjigi...Belo jadro in Na morski obali...

There is a difference between living and being alive.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...to pa moram napisat, da do sedaj mi je bila najbolj všeč knjiga DELFIN, sam zdele se ne spomnim pisatelja...je pa ful

xokkx  xokkx  xokkx  knjiga

Delfina je napisal Sergio Bambaren... :palec: ...prevedeni sta pa še dve njegovi knjigi...Belo jadro in Na morski obali...

oho...hvala za tole informacijo...

 

...upam da jih majo že v knjižnici....bom šla pogledat....

 

:palec: x:Dx x:Dx x:Ix x^x x:Dx

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ravnokar prebrala knjigo Allison Pearson: Le kako ji to uspe?!, ki je izšla pri založbi Meander... :palec:

 

Pa še malo EPPja ...x:Dx...založba Meander izdaja odlične prevode sodobnih leposlovnih del...

 

Drago Mislej-Mef :palec:...res si zakon x8Dx

There is a difference between living and being alive.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...