Skoči na vsebino

Knjige, ki so nam vsec


Marsa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Sem končno dobila v roke eno knjiho Pearl Buck : zakon iz ljubezni. Mi je že par ljudi reklo, da zanimivo piše ali da jim je bila všeč. Jaz sem enkrat eno njeno knjigco sicer začela brat, pa mi ni šlo. Zgleda, da sem zdaj ready. x;)x
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nova

a knjigo Le kako ji to uspe?! si lahko sposodiš v knjižnici?

tudi jaz sem slišala da je dobra

zelo mije bila všeč Debeluška-Vidmar,in knjiga ki jo ravno berem Nič mi ni od Brigitte Blobel všec so mi psihološke, kriminalke in grozljivke

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Tole Catharine sem že prebrala in mene je malce dol udarilo....z vso silno sexualno energijo, ki jo je premogla in jo udejstvovala, mi je bila kot ženska zelo daleč, v bistvu bolj otopel stroj.

Mene je malce pretreslo vse skupaj, pa itaq mogoče sem samo jaz taka, da to dojemam na tak način, ko sem bila v red districtu v amsterdamu, sem začela jokat, pa še pol sem bila v depri ene 2 dni, zaradi žensk v izložbah.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej kris dej preber knjigo:

Kam grejo ptice umret...sej ni kriminalka sam govori o drogah pa to...ful dobra knjiga mladinska...se stavm da ti bo ušeč... :palec:

 

napisala jo je pa Marinka Fritz Kunc če se ne motm...res preber... :palec: x:o)x x:Dx

NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj priporočate za morje x?x .....bom brala....pa ne vem kaj.

 

rada mam kriminalke, grozljivk pa rajši ne bi zdaj x:Dx

Kris....Tko kt Taš prav...čeprav je še nisem brala...s podobno tematiko, je knjiga Mi, otroci s postaje Zoo...ki bi jo prav priporočala za mladino vaših let...

Drgač je pa Sheldon zakon, če hočeš knjigo za razvedrilo...huh...ne morem nehat, dokler ni konc knjige...napeta kt štrumfpantl... x:o)x x:Dx Pravzaprav on ni napisal slabe knjige...njegove so vse dobre...krimiči...pa to...

Za razvedrilo tut V. Holt...sam men sede res sam tko, za podit misli iz glave, pa Mary Higgins Clarc... Tujec Opazuje, je kr fin krimič...tko...upam, da ti je kaj olajšal stvar...da boš mela kej izbirat...

Aja...zadnjič sem prebrala knjigo Plesna dvorana...tut fajn kriminalka...tut za tvoja leta... x:)x x;)x x:Xx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej kris dej preber knjigo:

Kam grejo ptice umret...sej ni kriminalka sam govori o drogah pa to...ful dobra knjiga mladinska...se stavm da ti bo ušeč... :palec:

 

napisala jo je pa Marinka Fritz Kunc če se ne motm...res preber... :palec:  x:o)x  x:Dx

Kul :palec: , tnx, sem si že napisala, bom prebrala x;)x

 

Kris....Tko kt Taš prav...čeprav je še nisem brala...s podobno tematiko, je knjiga Mi, otroci s postaje Zoo...ki bi jo prav priporočala za mladino vaših let...

Drgač je pa Sheldon zakon, če hočeš knjigo za razvedrilo...huh...ne morem nehat, dokler ni konc knjige...napeta kt štrumfpantl...   Pravzaprav on ni napisal slabe knjige...njegove so vse dobre...krimiči...pa to...

Za razvedrilo tut V. Holt...sam men sede res sam tko, za podit misli iz glave, pa Mary Higgins Clarc... Tujec Opazuje, je kr fin krimič...tko...upam, da ti je kaj olajšal stvar...da boš mela kej izbirat...

Aja...zadnjič sem prebrala knjigo Plesna dvorana...tut fajn kriminalka...tut za tvoja leta...    

 

Ej, ti otroci s postaje Zoo....zakon knjiga, že prebrala, gledla tud film :palec:

 

Clarkovo sem pred kakim tednom brala, pa mi je kul-sem že naročla mami x;)x

 

hvala obema x:Xx x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kris, Mary Higgins Clark in Sidney Sheldon sta res zakon, če so ti všeč napete knjige.

Mogoče bi ti bile všeč tudi: Zimska vrtnica, Jaz.ti@usoda.net, Varuh mlade rži, Lezi med leve, Moskovski klub... xbookx

Ne jemlji stvari pretežko, toda vzemi jih in zmagal boš!

(Bob Dylan)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja pa kris...pa še ena kniga...

 

deklica v ogledalu...tut mladinska knjiga...k govori o eni k misl da je predebela pa pol dobi bulimijo...hm... :xx!: x:Dx x:o)x x;)x

 

sam huda knjiga...mislm da jo je clo isa pisatlca napisala...sam nism 100%...grem pogledat...ja ja...tut jo je napisala Marinka Fritz Kunc... :palec: x:Dx

 

to tut preber... :palec:

NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja debeluška...sej če se ne motm je to tut neki tazga k misl da je debela pa uresnic ni pa neki hujša pa to...

Jaaa nekak tko...pa se mat ji ful tezi..

 

Pol je pa ena knjiga...mladinska..ful zanimiva..o eni k spoznava da je lezbika? Meike al neki tko ji je ime..poznas?

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

am ne ne poznam...js sm ful brala iz te zbirke k je tud debeluška...sam najbolj mi je ostala v spominu Eva+Martin...ker je totalno bedna... :xx!: :xx!: :xx!:
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kris, Mary Higgins Clark in Sidney Sheldon sta res zakon, če so ti všeč napete knjige.

Mogoče bi ti bile všeč tudi: Zimska vrtnica, Jaz.ti@usoda.net, Varuh mlade rži, Lezi med leve, Moskovski klub...  xbookx

Lezi med leve...a ni to preveč politična... :eek: :inocent: za tako mlado deklico... x?x Afganistan in to... :inocent:

Oh...k bi se spomnla...ena fajna knjiga... Olga in še en tip...ljubezensko razmerje...ona zboli za tumorjem v glavi...kako je že naslov...se spomnm stavka...

" Čakala sem, da se izvalijo ljubke ptice, a so imele vratove kot papirnati škrniclji..." x:Dx x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Contesa, meni se je zdelo, da v bistvu v temu ni uživala v vsej perverziji in vsej promiskuiteti, je bila le ujetnica svojih frustracij. Žal. Mene je **prizadel** bolj ta njen odnos do same sebe, kot pa ves jezik, ki ga uporablja. Res, se moraš sovražiti, če si izbereš tak način življenja.

 

 

Prebrala na dušek Dnevnik Hijacinte Novak....lahkotno poletno, malce bolj light verzija Bridget Jones.

Čakajo me še: Freitag- Podzavest centrala moči

Ken Keyes-Vodnik k višjemu zavedanju

-Desa Muck-Blazno resno zadeti in Lažnica Suzi in pa Pika Nogavička za vmes za intermezzo....všeč mi je naša mladinska literatura, zabavna, lahkotna, poučna

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa pogoltnila knjigo

 

Anna, Hanna in Johanna - Marianne Fredriksson

 

Ena takih, ki se jih z veseljem lotim xbookx Opisuje življenja treh žensk iz ene družine, vsaka iz svoje generacije. Cool, še posebej, ker opisuje te ženske s Švedske (šele druga knjigica s tistega dela sveta). Pismu sem jo, na mah x:px .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Drgač je pa Sheldon zakon, če hočeš knjigo za razvedrilo...huh...ne morem nehat, dokler ni konc knjige...napeta kt štrumfpantl... x:o)x  x:Dx Pravzaprav on ni napisal slabe knjige...njegove so vse dobre...krimiči...pa to...

Tud men je Sheldon NAJ NAJ...sem v zadnjih desetih letih prebrala vse kar je njegovega prevedenega v slovenscino. Pa skoraj vse tud kupila....Mislim, da mi ene dve manjkata. x;)x Sem gledala tud nekaj filmov posnetih po njegovih knjigah, sam se mi zdijo knjige boljse....

 

L.

Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

skoraj nič od tega ne poznam, hm :o|o:

 

jaz mam najrajši Milana Kundero, česški pisatelj, Neznoska lahkost bivanja, Počasnost, Identiteta, ...v galvne vse od njega kar je prevedno sem prebrala, ker češko al pa francosko žal ne znam.

Pa Marguaret Duras - Moderato cantibile, Ljubimec :palec: :palec:

 

Sem pa rahlo razočarna nad delovo zbirko Klasikov...sej veste knjige po 990 SIT...kaj pa vi...

Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem pa rahlo razočarna nad delovo zbirko Klasikov...sej veste knjige po 990 SIT...kaj pa vi...
le zakaj, čeprav bom mel vso zbirko tut videt nekoč, je zdej še nom bral..me pa zanima tvoj zakaj, x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...