Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Jaz sem gledala experiment od tedaj, ko je bilo konc midnight run, se pravi priblizno zadnjo polovico filma ali malo manj... ja, kar kul film, meni je kar srce razbijalo in me je zacelo dushit, ko so onega zaprli v ono temnicko... brrr...

Skoda ker nisem gledala od zacetka...

Tudi kar kul reziser, ne sam da je dobro narejeno, je tud igralce dobre izbral, tile pazniki, kaksne face... :D

Kar kul, ja, thanx ko si opozorila, Contesa! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x Experiment sem ze gledala ja. Super, hud film :palec:

Krog je pa tko no....bolj NE, kot JA x:o)x

 

Zdej bo en film v kinu ( al je ze), CLOSER..ze kdo gledal? tega morm it.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dons bo Pod njenim oknom - ga se nisem gledala in me prav zanima...

na tv slo ob 20h.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gledala Pod njenim oknom.

presenetljivo mi je bil zelo vsec! :palec:

Koncno enkrat normalni dialogi, dobra igra in ne kot afektirana gledaliska igra, kot je cesto primer v slo filmu.

Fajn, dober vtis je name naredil, dobro so igrali vsi.

Pa se za popestritev je bil dbest Zlatko Sugman s pticami... :D

Kar dober reziser, fajn, kul da sem si vzela cajt in gledala. x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi gledala Pod njenim oknom. Dokaj v redu za slovenski film.

 

Sicer pa priporočam še Motoristov dnevnik (ne vem, če je kdo že o tem pisal...) - o potovanju mladega Che Guevare - španski - ODLIČEN!!! Priporočam!!!

Live and let live! Life is beautiful!!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pod njenim oknom sem si tudi jaz uspela ogledati. xokx za slovenski film. Polona Juh mi je itaq d best, mladi Saša pa tudi ok. Zlatko je itaq car :palec: nadklasa.

 

 

Motoristov dnevnik, sem si nameravala ogledati, s svojo **špansko** govorečo skupino. Gremo gledat skoraj vse. Samo še zmenit se moramo.

 

Ocean12 :2src:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

danes sem gledal STARGATE ! zanimiv filem, varianta potovanja po vesolju potem stargate-a...kostelacije, stari egipt "faraoni", piramide, vojske in vojne za obstanek človeštva...hmm...zanimiva scena ! :8):
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jz sem to nadaljevanke gledala.... ful so mi ble the best... so ble pozn zvečer na a kanalu po dve skupi. pol so jih pa kr na enkrat nehal vrtet... pa sploh ni blo konc... je blo še nadaljevanje... takrat sem sam kwa?!?!?! smotkoti.
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja evo sej to sem jz napisla. filma nisem gledala, ampak nadaljevanke so mi ble pa :2src: xokx in sem komi čakala, da sem jih bulila... pol pa zadnji del ja to be continued! da bi jih!!!!

 

sej pol sem brala v vikendu, da so rekl da so kao predragi in zato jih ne bojo več odkupl. xrolleyesx :ermm: :vragec:

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj saj res, jaz pa zadnjic ponovno Monsunsko svatbo, ful dobro, blazno mi je bil vsec (sem imela predsodek prej, mi ni disal, pol pa total + presenetil), ful ok, prima narejen, zivahen, barvit, slikovit, svasta se dogaja, custva vse, pa ni prepovrsno niti prezatezeno, pa plesejo skoz na vse (kok smo slovenci zadrti :xx!:), ful vsec...

Pa sem ta film gledala pred kratkim prvic, si nisem mislila da se mi bo dal se 1x gledat, pa se mi je, me je kar potegnilo notri, kot prvic. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem tud gledal nadaljevanko " stargate" in mi je bila zelo dobra...kljub temu tud filem mi je pustil dober vtis! x;)x

 

Kot pravita nadaljevanka je bila kr naenkrat prekinjena...ni bilo več novih epizod...!

Nove bojo...sam bo treba še mal počakat....se delajo...! :palec: x:Dx

 

Komaj čakam na nove dele od Smollvile, saj naslednji teden se začnejo na italijanski televiziji !! xangx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>santos ... tiste "nove" so na tujih Tv že zdavnaj bile. Ni to fora, da ne bi obstajale, le TV SLO se jih ni zdelo vredno odkupiti.  :o|o:  :xx!:

 

Vem vem, da TV SLO jih ni imela...itd.

Jaz sem to nadaljevanko gledal na italijanski TV in tudi tam ni bilo še konca...kar pomeni, da se dela še kaka nova scena ali celo kak drugi del filma !! :palec: x;)x

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja sej tud če še ni konca ... pr nas že kok let čakamo vsaj kšno nadaljevanje?

 

jz sem že skor vse pozabla. zdej bi jih mogl še enkrat zarolat... pa pol nadaljevanja... x;)x x:Dx

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ja sej tud če še ni konca ... pr nas že kok let čakamo vsaj kšno nadaljevanje?

 

jz sem že skor vse pozabla. zdej bi jih mogl še enkrat zarolat... pa pol nadaljevanja... x;)x  x:Dx

 

Aiwa,

 

Point v tem filmu je sam naslov ( Stargate )...potovanja po galaksiji in to pomeni v neskončnost...torej to bi pomenilo, da konca nebo nikoli, ker vesolje je neskončno in bo težko ga prepotovat ceuga v enem samem življenju...hehe !! x:Dx

 

Torej konca ni, kot vesolje ga nima...! x;)x

 

Kiss x:Ix

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tud gledala dogmo...precej odpuljen film z zanimivimi komentarji in dialogi...sem se takoj počutla bolj domače... x:Dx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Včeraj gledala film The Grudge-nekaj podobnega Krogu(za vse ljubitelje takšnega žanra). Ga pa ne priporočam v večernih urah, ker potem težko zaspiš! x:Dx

Danes pa je na slo ob 20-ih The Saint z Val Kilmerjem! x:px  :palec:

 

Ta film je legendaren...The Saint ( Santos ) ! x:Dx :palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...