Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

sem gledala zdej čez vikend en španski film s Penelope Cruz pa Victorio Abril.. k se gre za dušo od enga boksarja al bo šel v pekel al nebesa.. ja full mi ležijo španski filmi, njihov humor pa angleški humor.. full mi je feeling to gledat, čeprav so si čist različni.. pa Trier mi je zakon, taki drgačni filmi.. ne maram trenutne hollywoodske produkcije.. Scene so tko predvidljive, scenariji tko brez domišljije, da še vsak gledalec lahk ugane kaj se bo v naslednjem kadru nrdil... vse po istem kopitu, katastrofa od vsega so pa filmi okarakterizirani kao "družinske komedije".
Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:px

en francoski je bil tud dober pred kratkim

Pitbull

pa je igrala notr Monica Beluci.. no una luštna.. če nisem prav napisala, res taka čedna bejba..

matr kolk utrgan film... o takih mafijozotih na trenutke full brutalen..

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>blade sucks. sam tok... mislim... res je beden... do konca bedeeennnn.

 

O tem sploh nismo dvomili x:Dx

 

Drugače sem pa zadnjič gledala Tu pa tam...eh...ehhhhhhhhhh...ehhhhhhhhhhhh xrolleyesx Pričakovala mal več.

 

Videla zadnjič tudi film Love actually, pa nisem lih frik na neke romance, sam ta film je pa ful luškan :2src: PRIPOROČAM!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst bi tud tale film Lemony Snicket rada gledala...dusko, pravis da je fajn?

 

..ni ga cez Jima Carreya.. x;)x :palec:

 

Hisa letecih bodal me tud mal vlece, da si ogledam x:)x

 

Zadnje case se trudim pogledat Finding Neverland u kinu, pa kr ni nobenga, da bi sel z mano...vsi bl ne, jst bi pa tok rada gledala ta film...pa se Johnny..mislim, fenomenalno xDDx :palec: ..sigurno je ta film vreden ogleda, kaj pravte x?x

..le krila misli me neso..
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zadnje case se trudim pogledat Finding Neverland u kinu, pa kr ni nobenga, da bi sel z mano...vsi bl ne, jst bi pa tok rada gledala ta film...pa se Johnny..mislim, fenomenalno xDDx  :palec: ..sigurno je ta film vreden ogleda, kaj pravte x?x

 

Pa pejt sama, ne x:)x po moje bo tud zanimiv film sploh ker ke Johhny Depp ful luškan, pa ker mi je všeč zgodba o Petru Panu...

Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...