Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Forenziki :palec: sam ne smes kaj jest ob TV, ob prvih nadaljevanjih sem nardila to napako :xx!:

Traffic pa xrolleyesx sem gledala do konca ampak mi je bil malo preveč zblojen, drgač pa Benicio del Torro :palec:

Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Telefonska govorilnica je bila tudi meni zelo vsec.

Traffic je bil pa na trenutke zelo realen, na kar jaz ful palim x;)x Benicio je gudy, ma cela igralska zasedba mi je bila vsec. Krut film.

Zdaj v kratkem ( upam ) bom gledala The Grudge, ce se mi bo posnelo, firbcam pa, kaksen je Hide and Seek? Neki sem se na grozljivke vrgla x;)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>A kdo gleda CSI Las Vegas pa Miami?

Jaz sem zdej in mi je prav fajn  x;)x

 

 

Jaz sem totalen frik na CSI, še igrce sem nabijala x:Dx Sicer pa to kar je zdaj po tv sem že vse vidla, ker nisem mogla čakat in sem z neta potegnila in pol sproti ko pride del ven, dol vlečem in gledam. V glavnem x:px :palec: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kok je danes en beden dan. Moram bit notri vsaj 2 dni, ko nimam vec vrocine in to je en tak dan xrolleyesx

 

Aja, gledala sem Moske zadeve - ful mam rada to nanizanko x;)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj sem gledal Aviatora. Film je ekstremno (!!!) precenjen, tri ure živega trpljenja :xx!:, človek komaj čaka, da pred dolgčasom pobegne. Sem pričakoval, glede na ocene vsaj, bistveno več.
It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj pa filmi na filmskih festivalih? jaz sem trenutno v zagrebu na ZagrebDOX :palec: vceraj sem gledala Three rooms of melancholy - vojna v čečeniji, glavne žrtve pa otroci, ki jih vtaknjeo v vojaške šole, posiljujejo na ulicah itd - dokumentarec :palec: zlo estetski film, fotografija in to, sam mogoče mal prepočasen, kot pač ruski filmi. Je kdo gledal film Babica, mislim da je igral al pa še igra v Kino Dvor v LJ - men je bil d best :palec:
Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Včeraj sem gledal Aviatora. Film je ekstremno (!!!) precenjen, tri ure živega trpljenja :xx!:, človek komaj čaka, da pred dolgčasom pobegne. Sem pričakoval, glede na ocene vsaj, bistveno več.

 

hja res je dolg... js sem ga na računalniku precej na poskočno pogledal... :D

 

hm Ray... sem gledal zdej čist dbest tale Ray Charles je bil pa tud dedec :D uh pa kako lepa muska je notr

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no zdej sem končno codece zrihtal do konca in pogledal Raya do konca... pismu je dobr film po dolgem času sem spet kero solzico spustil ubožec kašn težek life :( hja no zdej letim pa naprej...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
<{POST_SNAPBACK}>Jaz sem totalen frik na CSI, še igrce sem nabijala  x:Dx  Sicer pa to kar je zdaj po tv sem že vse vidla, ker nisem mogla čakat in sem z neta potegnila in pol sproti ko pride del ven, dol vlečem in gledam. V glavnem  x:px  :palec:  x:Dx

Tukaj še en CSI fan. Ne dobiš me od TV-ja. Ta glavna dva inšpektorja -tisti korenček in en pleško- sta ful smešna.

Gledam tudi Columba, čeprav moraš imeti živce, pa itak je 100 na uro smešen, raziskuje v stilu Hercula Poirota, ampak je verjetno malo bolj realen kot lik. Čeprav ravno tako zmeden.

Umori na podeželju, z neštetimi zapleti in preobrati, alibiji, sumi, napačnimi sledmi.

Umor je napisala - malce za lase privlečeno, ampak, če sem že fan.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...