Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

ja vem MD je precej "nerazumljiv" na trenutke x;)x Men so odstekani usec.

 

Zdaj si snemam Boys don't cry ( oskar Hillary Swank). Me zanima ful...

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>The Horse Whisperer

Huh :inocent: si ga gledal?!

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zeleno miljo smo pa ze stokrat pohvalili x:Dx

 

Pogledala sem film If these walls could talk 2! Meni je vsec, ker kaze tudi zivljenje homoseksualnih zensk in probleme s katerimi se soocajo. Po moje bi moral vsak pogledat vsake tolk casa tak film, mogoce bi bili nekateri vsaj malo bolj strpni xsrcx

 

Drugace imam pa pripravljen 25th hour.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Obala :xx!: Mislim, gledala to, ko je blo v kinu, imela v spominu, da je fajn film... pa ga vceraj se enkrat gledam.. in nisem zdrzala do konca.. Se mi zdi, da je bila igra precej slaba.. cist nic proti Leonardu.. ampak tko no, ful se mi je prisiljeno zdelo vse.. kako so stavke izgovarjal.. sploh una zenskica, francozinja kao..

Saj so lepi prizori, tisto polje trave x:Dx pa obala.. Sam tko no, nedodelano...

Ma res me ni potegnil... :sori:

 

Aja, Conti, kak pa je konec v knjigi?

 

Mi je pa bratec dal za pogledat en film vceraj.. Hmm.. mislim, da bilo naslov Butterfly effect... Hud film... :palec: kdo gledal?

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Butterfy effect je super film! Ce ga potegnes z neta, ima vec koncev. Ampak tisti neameriski je najboljsi! Dobra igra Ashtona Kutcherja, za katerega smo vajeni, da igra neumne vloge! Dobra zamisel, dobra tema, dobra igra! Priporocam!
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Butterfy effect je super film! Ce ga potegnes z neta, ima vec koncev. Ampak tisti neameriski je najboljsi! Dobra igra Ashtona Kutcherja, za katerega smo vajeni, da igra neumne vloge! Dobra zamisel, dobra tema, dobra igra! Priporocam!

 

ta je res dober ja :palec:

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Butterfy effect je super film! Ce ga potegnes z neta, ima vec koncev. Ampak tisti neameriski je najboljsi! Dobra igra Ashtona Kutcherja, za katerega smo vajeni, da igra neumne vloge! Dobra zamisel, dobra tema, dobra igra! Priporocam!

 

 

Hmm.. jaz sem verjetno ameriski konec vidla? (hmm.. kako zdaj to povedat, da ne pokvarim gledanja vsem, ki ga se niso? x:Dx ) x:Dx .. pac, happy end varianta brez xsrcx ..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, ja, sem sla bratca zdajle vprasat, ce kaj ve.. mi je povedal.. pa pravi, da mu ni vsec, ker je fora, da z majhno spremembo velik dosezes.. 'tisto'.. je pa precej velika sprememba... :) x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...