Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Joj saj res, a veste da je danes Hary Potter po tv?

No, danes je HP. :palec:

 

Lusten, jim je ratal dobro naredit...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>sory...chist pozabu nate....dobish she ta teden :inocent: zlomk x:)x
xDDx verjamem, aakhut, da si ob vsem, kar ti dogaja, pozabil name... bom ful vesela, če mi ga res pošlješ, če pa ne, pa nič hudega, da se ne bi zdaj s tem obremenjeval x:)x

 

jap, HP, lohk ga milijonkrat gledam, pa vsakič uživam... mava doma, ampak ga zdaj tud gledam... kolk so ene reči dobr narejene, pa taka kulska imena, tudi prevodi so mega x:px :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

res, pravo olajsanje, da so prevodi dobri kdaj... :palec:

 

Pri teh cist izvirnih (kot je tud recimo douglas adams) pa je se posebej kul. :palec:

 

ma jaz pa ne gledam, ker se mi ne da drenjat, pa pri miru sedet dve uri, ko tamali tam ful teror zganja, komajda je lohk luc v kuhinji pa ne sme se prevec mimo hodit pa tko...

ampak se vsake tolk mal usedem zraven pa kak odlomek pogledam. xDDx

Ja, res, nekatere reci so fenomenalno narejene. xyesx

grem mal gledat spet. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men pa Potter ni sedu....pa ne vem glih zaka....mam ful rada fantastiko drugač, Gospodar prstanov mi je bil svetovn, pa Man x pa kar je takih reči....noro dobro. Sam Harry pa ne potegne.... :xx!:

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men tud navadno ne sedejo, gospodarja prstanov tud brala nisem, mam rajs haryja, ker ima humor, onemu pa 'ocitam' pomanjkanje humorja (jasno, kozorog (tolkien), ne vem pa, kaj je rowling(s?))...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem bila ziher, da se bo kozorog oglasil kaksen. x:o)x x:Dx

V bistvu nisem mislila s tem glih cist tega, da zdaj v splosnem kozorog nima smisla za humor, pac pa da mi od njega veje hlad. Sam to. Sama tezha, sicer pravljicno (in NAD narejeno, sem mal gledala v zacetku nekaj minut pa pol vmes tud) in vse... a tako smrtno resno... ne vem, no, pac... kaj jaz morem... :D ;)

 

Hary pa je zabaven, pa se blizje mi je (carovnistvo kao pac, pa dobro se je lotila obravnave, recimo spegu, kristalna kugla itd., blazno dobro).

 

Ni mi vsec Tolkienov stil pac... kozorog, prevec kronoloski, nasteva do onemoglosti...

mene to pri kozorogih moti - ko rab tolk cajta, da sploh lohk zacne z zgodbo (oz. s tistim delom, ki te zanima oz. ki je pomemben).

Kozoroga vprasas, kaj pomeni, da ti je zdaj crknilo nekaj na racunalniku, in on ti bo zacel razlagati vse skupaj od osnovnih osnov dalje.

Torej ce me bo zanimal kubicni koren, mi bo zacel razlagat vsoto (da kao dobim celo sliko xrolleyesx x:o)x)...

No in tak je tolkien...

Predno nalozi vse vijevaje kdo je kdo in kako so povezani, jaz izgubim nit oz. me je odvrnil, se preden me je pritegnil, kajti osebe mi nekaj pomenijo sele, ko se zacnejo pojavljati.

V njem ni topline, ne navdusenja, ne strasti, ne duhovitosti... smrtno resno vse... xrolleyesx

Prav hecno, da mi sploh ne potegne, v bistvu, ker bi me drugac cist zanimalo taksno, sam stil, nacin... me odbija... no al pa me pac ne pritegne. :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni mi vsec Tolkienov stil pac... kozorog, prevec kronoloski, nasteva do onemoglosti...

:

Ma ja, to tud mene najbolj moti x:)x Uspaval me je..ne morem pomagat...

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Tolkien je težek za brat, jaz sm trilogijo Gospodar prstanov prebrala v petem razredu v srbohrvaščini, pol k je bil pa preveden pa še enkret. Je težek, sam mi je bil fajn, film je pa tud bomba, še zdej si ga dama velikrat gor vse tri dele pa cel dan to bulma.....

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hide & seek, zakon, na koncu doživiš prijetno presenečenje x;)x

 

 

Jz sm ti pa glih hotla presenecenje pokvart xrolleyesx .

FOTR JE!! x:Dx :vragec: :vragec:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer pa, kdor se ni gledu Strah in gnus v Las Vegasu, nej si ogleda...

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx :vragec: I am a bad girl x:o)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o Harriju sem bila kar dolgo skeptična

Pa je kar luštna zgodba, tud fletno je posneta. Čeprav so meni knjige vedno bolje všeč kot filmi. Fajn je ker ime polno domišljije, ni pa prezakomplicirano.

 

Meni je pa pri Tolkienu ravno to najboj všeč. Knjigo sem začela brat kako leto dve preden so začel snemat GP. V slovenskem prevodu, sam le 1 del ker ostalih nisem našla v knjižnici. Pa me je tko potegnil, da sem si našla original (ang).

Prou hard, sem si rekla.

Njegov slog ni lahkoten je pa neverjeten. In domišljija mi je delovala 100 na uro. GP ni le zgodba. To kar vidiš ni to kar ti ponuja. GP je le delček zgodovine, ki si jo je izmislil (no ja, izmislil, sposodil in priredil) Tolkien. Vse ima svoj začetek že davno nazaj in nič nima dokončnega epiloga.

Film je bil pomoje všečen zaradi akcijskosti in prikupnih igralcev...

 

Vendar moraš bit Tolkien fan, da se ti sploh da in da lahko uživaš v vsem kar je ponujal Tolkien v GP skupaj s Hobitom in Sillmarilionom.

 

 

V dvomih sem kakšna bo filmska predelava H2G2 (Štoparskaga vodnika). Adams je precej "usekan". Upam, da bo filmarjem uspelo ohraniti briljantnost......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A štoparski vodnik mislijo film posnet? nism vedla....kniga je totalno odštekana, noro dobra...res vprašanje ka bo ratalo iz filma......

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>V nedeljo zvečer sem gledala Škandalozno pero(Markiza De Sada),že tretjič-še vedno super! :palec:

 

Hehehehe,Julliette in Josephine(o pobožni in pohotni sestri) x:px x:Dx

My kind of girl! x:px :vragec: Markiz de Sade je biu fuknen, sam pisat je pa znau, da si kr vidu use scene! x:px :vragec:

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah misti, le glej hide & seek, mene je sestra nonstop strašila :o|o: x:Dx

Drgač pa je fajn x:Dx x:Dx x:Dx

 

Krog 2, pa idem v soboto gledat xsmx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...