Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Šla sem gledat Constantine-a , FUL OK MOVIE :palec: Končno mi je Keanu popravil slab okus, ki mi ga je pustil ob gledanju Matrice.

 

Drgač pa komaj čakam Star wars (19. maja pride v kino)!!!

Pa seveda Štoparski vodnik (upam, da se bojo potrudl!!)

 

Kar mi je pa zadnje čase pritegnilo pozornost pa so Desperate houswives- zelo smešno! :palec:

 

PS. Če že gledate Krog, glejte original ( japonski Ringu)

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Šla sem gledat Constantine-a , FUL OK MOVIE :palec: Končno mi je Keanu popravil slab okus, ki mi ga je pustil ob gledanju Matrice.

 

Meni je bil pa v Matrici zelo vsec. Se posebno v prvem delu! Prvi del Matrice je zame eden izmed najboljsih filmov! Pa zadnjic sem gledala njegov Sweet November in je bil tudi posrecen ( s Charlize Theron ) x:o)x

Uh, pa spomnila sem se enga fajn od njega - The devil's advocate; tu sem ga namrec opazila. Se prej pa Speed 1, akcija sicer, no ja...nic posebnega.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>jz bi kšno gud grozlivkooo :zoro:  xNNx  :att:  :OO!:  :medal:  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx

ql, ti priporočam exorcist, the beggining x:Dx :palec: super film, te kar naježi malo :D

 

<{POST_SNAPBACK}>:2src: včeri gledala hide and seek  :o|o:  nič posebnega

hide & seek, od začetka je grozen, samo potem je malo tečen že x:Dx x:Dx x:Dx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne smes stat na glavi, ko ga gledas? xscratchx x;)x x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehehehhe misti :palec: x:Dx

uu vidm da ste kr enepar filmov predlagal. kjul... si bom kšnga ogledala... tenks k tkole fajn svetujete, da nam zgublala cajta s kšnimi bednimi dolgočasnimi filmi x;)x x:)x

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zelo dolgo zaroko sem si tako zelela gledat, pa mi ni uspelo :(

 

Una igralka mi je zakon ( je igrala tudi v Amelie, to je pa meni najbolj simpaticni film ever).

 

http://www.adcard.co.jp/card/0201kix/amelie.jpg

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zelo dolgo zaroko sem si tako zelela gledat, pa mi ni uspelo :(

 

Una igralka mi je zakon ( je igrala tudi v Amelie, to je pa meni najbolj simpaticni film ever).

 

http://www.adcard.co.jp/card/0201kix/amelie.jpg

 

Sem kr kurjo kožo dobla x;)x . Ja, tak fajn filmček, pa ona kot igralka xsrcx

fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

možnosti so pa bile:

 

'Russell Crowe' was considered for the role of Robert Langdon.

 

 

Julie Delpy and Kate Beckinsale were two of the original people thought of for the role of Sophie.

 

 

Sophie Marceau, Audrey Tautou, Virginie Ledoyen, Judith Godrèche, and Linda Hardy for the role Sophie Neveu. Against the odds, Audrey Tautou was offered the part

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...