Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Things to do in Denver bom gledu sam.Ce gledam dobr film ga hocem dobro gledat, se mu predat, in zato zmeri vse dobre filme gledam sam. Ce grem gledat slab film grem lahko komod v druzbi.

Poznas ta film?

Stara klapa se spet zbere varianta. Wild Bunch prenesen v mafijsko srenjo, pa se mal tarantinovskih dialogov-fajn zadevscina.

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Samson23 a ti boš film dons gledu sam, al še s kom??? :inlove:  :kiss:

No ce se ze ponujas... bom pa naredil izjemo. :palec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne, tega filma si še nism ogledala, sam če ti pravš da je dobr, si ga morm pa kdaj sposodt kje;da vidm če je res tok kul? :mezik: A te lohk neki vprašam? Sam to najbrž ne spada v to temo zato bom vprašanje prihranila za kdaj drugič. No pa uživej! xsmx sam še neki me zanima od kod pa si? xDDx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lj/Kamnik relacija, zakaj?Se ti zdim od kje znan?

Od kod si pa ti?

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Drgac je pa film letnik 1995, tako da ga bos v videotekah zlo tezko kje dobila.Ta je iz moje zbirke.

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst sm iz Grosupla, če veš kje je to? Hmm... nekje bom že dubila ta film, mislš da ne?? Kaj pa po Tv ne bo bil kaj kmal?Upam da nism preveč predrzna sam mene ful zanima če maš punco? x:Ix x:Ix
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoce si res predrzna ampak mi je vsec. :palec: Honey I'm still free take your chance on me... :2src:

Grosuplje pa vem kje je, saj to menda vsakdo ve. To je prvo mesto od Ljubljane, kjer se da spodoben cvicek dobiti, ne? x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz bom pa danes gledala ali Untergang ali pa Super size me. Odvisno od razpoloženja.

Kaj si potem gledala? Super size me sem si posnela, pa se mi ne da gledat x:Ix

Me pa zanima mnenje.

Kaj je bil vceraj en film z Michelle Pfeiffer. Mojadva sta z navdusenjem gledala...

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne bom nic rekel... xrolleyesx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne morm poslusat tok dobrih pesmi, ne da bi zraven pel. x:o)x ¸

Me pa zanima, kako bo pokomentiral filme ko jih bo pogledal.

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Keyser Soze je zlo dober igralec, sam zadnje case ma malo smole z izborom vlog.

 

Ok bom pa rekel, Human Stain-dober obrtniski izdelek ampak brez presezkov. Ostala dva pa tko-tko, boljse kakor da gledas TV, ni pa za dol past.

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kaj si potem gledala? Super size me sem si posnela, pa se mi ne da gledat  x:Ix

Me pa zanima mnenje.

Kaj je bil vceraj en film z Michelle Pfeiffer. Mojadva sta z navdusenjem gledala...

Super size me ze 2x gledala... fajn :palec: Sem rekla, da bi ga dala vsem srednjesolcem enkrat za pogledat.. sam tko, da ga pac vidjo :vio: vsem ostalim tud, of course... Na trenutke si je pa fajn vrecko zraven pripravit.. ( :xx!: )

 

Moj danasnji program bil pa:

- Blow (johnny depp, penelope cruz...) :palec: :palec:

- Twelve Monkeys :palec: sem sicer verjetno e enkrat gledala, ampak se do zadnjega ne spomnila.. samo par prizorov mi blo ful znanih.. in sem tko lahko se enkrat uzivala ob napenjanju mozganckov kaj kako zakaj.. x:)x Ma vcasih mi je prav vsec, da mam za dolocene stvari spomin, ko zlata ribica x:o)x

- Identity x8Dx se enkrat, ceprav sem se spomnila konca x:o)x Ma je fajn...

- pa za desert zdajle se Play it again, Sam... Crkavala od smeha zraven x:Dx Tolk malkrat se spravim W.Allenove filme gledat, pa tko fajn so v bistvu...

 

Dost za danes...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Woody je genij. Tko literarno, kot filmsko. :palec: :palec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mah, Redford in Dafoe mi nista bla všeč......no onadva sta v bistvu dober odigrala, sam film je bl tk tk......sem pa se spomnil enga odličnega Redfordovega....Šepetati konjem  x:px  :palec:  :palec: ....saj je tak naslov, ne  :inocent:

Ja Šepetati konjem, pa tudi Najini mostovi..meni všečna filma(saj so tudi solze neke vrste sprostitev, kajne?).

Ko sem že v tej temi...Seven odličen film, Mad Max.....

No in nekateri filmi, ki so v določenem življ. obdobju bili inn: Hair, Tommy, Pločevinasti boben....

Skratka, film se me mora "dotaknit"..naježit kožo ali spravit v jok.Meni všečne filme lahko gledam again and again and... x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to make a long story short...ta film sm gledala ene 3x, ker smo ga mel na faksu kot obveznega za pogledat pri enem predmetu, tako da ga poznam v nulo. I still think it's a crap :xx!:
DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>včeri sem gledala in potem je prišla Polly (neki tazga), kr luškan film, sam majo velik kr oreng nagnusnih for. x:)x

Mogoče misliš film Along came Polly x?x

 

<{POST_SNAPBACK}>

Skratka, film se me mora "dotaknit"..naježit kožo ali spravit v jok.

:palec: Se strinjam v moji zbirki so mi trenutno najbolj všeč: Gotika, telefonska govorilnica, Identity, Final destination, Open Water, Dodgeball, Trapped, Italian job, Dead end,Duplex,Taking lives, Suspect ziro..... Sem si pa Aleksandra downloadala pa mi je žal, ker je zanič.

Men mora bit film za možgančke kravžlat x?x , al pa tak da je že na 6, ne na5 :eek: , pa tudi taki, da kako solzo spustiš :V: , pa tak, da se ti malo koža naježi. :sori: x:Dx

V sili se človek prelevi v genija.

 

Yann Martel

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ta film je pa en izmed najbolj dolgočasnih kar sem jih gledala v lifu xrolleyesx

Vis jaz tud nimam potrpljenja za take filme... kot tudi najini mostovi... niso zame taki filmi.... pa vsi ful hvalijo, men pa sploh ne znese tega gledat... :|||

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ah men tut najini mostovi ni bil kul film.Ful ma premal zgodbe zame.Men taki situacijski filmi ne potegnejo.

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Najini mostovi pa še nism pogledal, pa ga mam posnetega.  :inocent: Me zgleda tud mora kdo nasrat, da ga začnem gledat.... pol pa lahk tud not padem x:o)x Pri Šepetati konjem sem že.... x:)x

"Nasrat"?..pa saj ti ga ni potrebno gledat! mislim, da sem najprej prebrala knjigo, potem gledala film...meni je bil pač všeč :palec: .

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

najini mostovi..

ah taka love story.. jst sem 10 minut po koncu hlipala v mojga.. :C: :C: :C:

Ne vem al je bil film tak dober, al jst v takem razpoloženju čist slučajno.. pa nisem velikokrat.. x;)x

V spominu ga mam kot full dober film take vrste, pa Meryl in Clint sta bla notr, ko sta mi oba the best igralca! Tko z občutkom narejen film..

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...