Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Mene pa zelo zanima film Hotel Ruanda.

 

Spopad v Ruandi v devetdesetih letih je zaznamoval eno najbolj krvavih obdobij v novejši afriški zgodovini. Genocid je bil še bolj tragičen zaradi dejstva, da je večji del sveta sklenil ignorirati ta spopad in tragedijo, ki je doletela prebivalstvo Ruande. Medtem ko so mednarodne tiskovne agencije občasno poročale o "plemenskih spopadih" v Ruandi, se je zdelo, da so bile strahote spopadov, namesto da bi izzvale bes mednarodne skupnosti, odpisane kot še eden "incident v nerazvitem svetu", ki si ne zasluži pozornosti. :sori:

 

Po moje mora biti zelo pretresljiv.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zadnjič sem se spomnla na en film, ki je naredu kr velik vtis name, samo se ne spomnem celega naslova: Gospa ? in njen občutek za sneg..a kdo pozna ta film?

sem pa zanjič gledala Dom za vješanje in so mi šle kocine pokonc-huda muska :palec:

Včeraj pa sem gledala Star wars v kinu in mi je bil všeč, definitivno najboljši od zanjih treh :palec:

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men sta filma: Briljantina in Vrocica sobotne noci med najboljsimi.
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>zadnjič sem se spomnla na en film, ki je naredu kr velik vtis name, samo se ne spomnem celega naslova: Gospa ? in njen občutek za sneg..a kdo pozna ta film?

 

Naslov filma je Gospodična Smilla in njen občutek za sneg (Smilla's sense of snow). Priporočam, da si sposodiš knjigo - avtor Peter Høeg, ker v filmu ne prikažejo celotne zgodbe med Smillo (Julia Ormond) in "Mehanikom" (Gabriel Byrne), ki pa zna biti precej zanimiva x;)x .

 

Drugače pa vsem, ki imajo vsak kanček filmofilske krvi v sebi priporočam, da si (pod nujno) pogledajo Propad.

Hočem posteljnino s termitkom iz risanke Lili Put Put!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ki, kdaj, zakaj  x;)x ? A maš doma propad, pa vredu verzijo? Če ja, se priporočam ;)

A komaj čakaš Štoparskega? x:Dx

 

Čuj, sem si dala snemat Propad, pa je bila za en k.... verzija, tako, da je šel po hitrem postopku nekam :xx!:

 

Štoparski vodnik po galaksiji pa čakam ko mali froc na čokolado :wOOt: Me prav zanima, kako bodo predstavili "pomen brisače" x:Dx . Upam le, da bo vsaj toliko dober, kot so bile BBC-jeve serije. :palec:

Hočem posteljnino s termitkom iz risanke Lili Put Put!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gledala Prekleti - bl tko, pa Nebeško kraljestvo - gud...

 

Bi šla pa še boogeyman pa vojna svetov, pa guess who's coming for dinner, pa štoparski vodnik....sam ga morm še enkrat prej prebrt, k sm že ful pozabla...kje so najstniška leta, k sm to brala...

 

Mislm, da je to to...uf, kolk bom mela dela! x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz tud komaj cakam Stoparskega, v resnici se kar mal 'bojim', kako bodo izvedli.

Ja, star wars, :palec: bova sla s tamalim gledat, me je ze vceraj masiral.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem pa gledala 1 in 2, zdaj moram bratca zvlect v kino en dan in si 3 pogledat, pol pa v paketu 4, 5 in 6 x8Dx Nekak nisem nikol prisla do tega, da bi gledala, pol je bla pa ze 1ka, pa sem se odlocla, da bom kar pocakala, da jih imam lepo po vrsti..

 

Hmm.. ce ma kdo 4,5,6 na divxu... :inocent:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm, moj najboljši film kaj je kdaj bil, je bil MEAN GIRLS xsuperx

http://www.filmexpress.it/images/AltreImmagini/MeanGirls1.jpg

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mean girls? x:Dx x:px Sem ga sla v kino gledat s 4 prijateljicami, ker smo zamudile enega drugega. Take neumne fore, da svet ni videl x:Dx Prav tist tipicna ameriska komedija xrolleyesx

Scary movie bi pa prvi del se bil...pa tudi ta ne...pri tretjem smo mnozicno hodili iz kina...

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Star Wars je fajn in si moram vzet čas in pogledat vse dele. Sicer pa včeraj sem gledala Marija polna milosti (odlično...) in pa danes Closer - bližnji odnosi (tudi super) :palec: :palec:
Live and let live! Life is beautiful!!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mean girls?  x:Dx  x:px Sem ga sla v kino gledat s 4 prijateljicami, ker smo zamudile enega drugega. Take neumne fore, da svet ni videl  x:Dx Prav tist tipicna ameriska komedija  xrolleyesx

Scary movie bi pa prvi del se bil...pa tudi ta ne...pri tretjem smo mnozicno hodili iz kina...

Ja sej, zatlo lih, ej kako je bil dober :D

Scary movie 3 pa ni bil slab, smo ga januarja gledali za kolegičin roj.dan pa je vsem bil kar dober :D

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Štoparca sem že gledala (pirat, itak) in je ful ok..ga grem gledat še enkrat, ko pride v kino...

 

Star wars :wOOt: xsuperx

Anakin x:px x:px x:px

 

aaaa, Gospodična Smilla in njen občutek za sneg..super movie, thanx za hint okol knjige Galadriel x:)x

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...