Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Vojna zvezd- maščevanje Sithov

Svetovn film!

No, pa sej so mi vsi deli carski, ne sam ta!

x:Dx  :palec:  x;)x

 

JUP JUP wuuuuusshhh wuuushhh...pa je zmaga naša....

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Štoparca sem že gledala (pirat, itak) in je ful ok..ga grem gledat še enkrat, ko pride v kino...
Prav zelena sem od faušije!!! :vragec:
<{POST_SNAPBACK}>

aaaa, Gospodična Smilla in njen občutek za sneg..super movie, thanx za hint okol knjige Galadriel x:)x

Ni zakaj, še drugič.

 

Hja... moj filmski okus zajema vse razen romantičnih komedij in družinskih filmov. Včasih pri gledanju teh filmov kar čutim kako dobivam sladkorno. xrolleyesx Drugače pa sem mahnjena na znanstveno fantastiko in seveda Gospodarja prstanov. Da bi lahko najljubše filme uvrstila na lestvico, bi le - ta izgledala nekako takole:

1. Aliens (Osmi potnik 2) - najljubši film vseh časov!!!!

2. vsi trije Gospodarji prstanov (extended verzije seveda)

3. Blade Runner

4. oba Shreka (Donkey!!!)

5. Bram Stoker's Dracula - iz tega filma prihaja moj najljubši citat:"I've crossed oceans of time to find you..." (jaz pa lužica x:Ix )

6. X2 (Wolverine!!!)

7. Ghost in the Shell

8. The Crow

9. Saving Grace

10. itd...

 

Trenutno nestrpno čakam na Štoparski vodnik, Star Wars bom pa najverjetneje izpustila - nisem razpoložena za ta film. Bom pa danes (končno) pogledala Propad. Me pa matra, da bi si naredila en Quentin Tarantino Marathon. Že par dni konstantno poslušam soundtrack iz Pulp Fiction, pa me dajejo skomine.

Hočem posteljnino s termitkom iz risanke Lili Put Put!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Gledala Prekleti - bl tko, pa Nebeško kraljestvo - gud...

 

Bi šla pa še boogeyman pa vojna svetov, pa guess who's coming for dinner, pa štoparski vodnik....sam ga morm še enkrat prej prebrt, k sm že ful pozabla...kje so najstniška leta, k sm to brala...

 

Mislm, da je to to...uf, kolk bom mela dela! x:Ix

 

 

Boogeymana ze videla, ker se da dobit ze dvd, je bil film ze februarja zunaj xrolleyesx Filmcek je good, napet, sam konec so u iber zaje.ali, američani pač :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja sej, zatlo lih, ej kako je bil dober :D

Scary movie 3 pa ni bil slab, smo ga januarja gledali za kolegičin roj.dan pa je vsem bil kar dober :D

 

SM 3 mi je bil v bistvu blazno nagravzen in fore so bile tako neumne, da je bilo skoda casa.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>gledala v teh dneh Majstori, majstori in Pljačka trečeg rajha x:Dx  x:Dx  x:Dx

kok so dobri ti jugo filmi, kake fore majo x:Dx

Še ne tako dolgo nazaj je bil na HTV Ko to tamo peva. Zame absolutno najboljši film s področja bivše Juge x:Dx :palec: Še posebej zato, ker še po dvajsetih letih slišiš slavni stavek:"Vozi, Miško".

Hočem posteljnino s termitkom iz risanke Lili Put Put!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Še ne tako dolgo nazaj je bil na HTV Ko to tamo peva. Zame absolutno najboljši film s področja bivše Juge  x:Dx  :palec: Še posebej zato, ker še po dvajsetih letih slišiš slavni stavek:"Vozi, Miško".

 

Pa še zmeraj upali "SIIIIIIIIIIIROOOOOOOMAAAAAAAK SAM OOOOOOD MALEEEEEEEEEEEEENAAAAAAAA" xmusicx :palec: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pa še zmeraj upali "SIIIIIIIIIIIROOOOOOOMAAAAAAAK SAM OOOOOOD MALEEEEEEEEEEEEENAAAAAAAA"  xmusicx  :palec:  x:Dx

Chandra, draga moja.... Pa tolikokrat, ko si slišala komad in še vedno ne veš besedila CCCCCCCCC. Poje se: "NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSREEEEEEEEEEEEEEEEEČNIK SAM OOOOOOOOOOD MALEEEEEEEEEEEEENAAAAAAAAA!" x:Dx x:Dx x:Dx

Hočem posteljnino s termitkom iz risanke Lili Put Put!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla, fellini navdusenci!

 

Kdor ni uspel zadnjic (ko sem tud opozuorila in hvalila) gledat filma Giuleta in duhovi, je dons na tvslo2 mensezdi okol polnoci.

 

Zakon film x^x, huda bajta pa scena. xyesx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdajle pa je na Popu-Obdukcija-Izpovedi sodnega medicinca(super zadeva) xyesx

Kako lahko preko trupel odkrijejo čas, način in vzrok smrti! Tako odkrijejo mnogo umorov in dobijo morilce ! :palec:

To so res super zadeve,samo kaj ko ne morem takih stvari gledat x:((x x:((x

Per il mondo tu sei nessuno,

ma per qualcuno tu sei il mondo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mhmm,jaz pa sem nora na te zadeve! x:px  x;)x  x8Dx  :palec:

 

Pravkar kaže kako so zamenjali belega morskega psa v mestnem akvariju, ker je prejšnji poginil, ta pa je kmalu po ujetju izbljuval človeško roko s tatujem. Po roki so ugotovili komu je pripadala in kako je umrl! :palec:

:xx!: :xx!: :xx!: :xx!: x:)x x;)x

Per il mondo tu sei nessuno,

ma per qualcuno tu sei il mondo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>To so res super zadeve,samo kaj ko ne morem takih stvari gledat x:((x  x:((x

Ko enkrat vidiš PRAVO obdukcijo, te ostalo ne gane več. Jaz sem jo, pa lahko rečem, da to ni nič takšnega. Ne bom se spuščala v detajle, da ne bo komu slabo, samo res ni nič takega. So nekateri filmi veliko bolj nazorni.

 

Se pa strinjam, da so to super zadeve. Zelo redko se bo zgodilo, da bom zamudila Crime Night na Discovery Channel. No, razen včeraj, ko me je pobralo po petnajstih minutah x:Dx . Sem imela lasten film: 20 000 milj pod kovtrom.

 

Škoda, da sem zamudila tisto o detomorilki. Predvidevam pa, da se je le - to zgodilo v Ameriki (kje drugje pa? xrolleyesx ) in verjamem, da so potrebovali trinajst let, da se jim je stvar začela zdeti sumljiva. Hvala vsem višjim silam, da živim v Sloveniji, kjer imamo samo Trobca, kot pa v Ameriki. x:Dx x;)x

Hočem posteljnino s termitkom iz risanke Lili Put Put!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haha, Mushi! x:Dx

 

A ne Contesa? x8Dx

Jaz tud shizim na te oddaje, umore in tko, raziskave in vse. xyesx

Sem gledala vceraj ono detomorilko.

Mal me je spominjala na Judy Garland (mamo Lize Minelli). :8):

Grozota, sem najprej mislila, da kar mal nakladajo. 9 otrok!!!!!

In vsi umrejo kar enih cudnih smrti, kao povsod isti vzrok, pa cist drugacne okoliscine vedno. Pa kao gensko, pol je pa se kar posvojenc tud.

Pa kaj je s folkom?

 

... Morda je ta bejba besno in fanaticno podpisovala peticije proti splavu. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Haha, Mushi! x:Dx

 

OD MUSHI -> Kva se režiš, ko sem Felinija snemala, sej vem! Pa ob Almodovarju spala, prekleti peki ti Hrvati, kolk s programom zamujajo vedno! xrolleyesx  x:)x  x:)x  x:)x

 

 

... Morda je ta bejba besno in fanaticno podpisovala peticije proti splavu. x:o)x

 

x:Dx xrolleyesx

itak ne morš verjet kak so v tej zakotni Ameriki ljudje prtegnjen!

 

Zadnjič pa gledala en švedski film (Liv Ullman je igrala) iz 70-tih pa Max Von Sidow je špilu tud o teh priseljencih, ki so prvi tja prihajal, pa tisto zemljo začel obdelovat in mel srečanja z Indijanci.. Minesota mislim da je bla država, ko se je vse dogajal, pol pa kazal poletje pa zimo pa spet pa spet, pa vsakič bil kak otrok več, no in ona Liv je pol se nekak pretrgala in ji je doc odsvetoval otroke vnaprej, da morta vsak spat v svoji pojstli od takrat, pa ona ni mogla tko se možu iznevert in sta spet sexala in pol je normalno za to umrla pr splavu, pa tisti Indijanci so jih napadl in full velik pobil teh naseljencev, ko jih je vlada tk odrinla v tiste gozdove, pa nč niso za jest mel pa je pol poknilo vse... full dober film, režiserja pa ne vem.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jah, ta ženska je bila odvisna od sočutja drugih ljudi. Rekla je, da hoče otroka, ker je ženska in smo kao ženske zato tu. Sej je rekel ta, ki je delal obdukcije, da ima njeno stanje celo ime (nek M...... sindrom, kjer starš izrablja svoje otroke, da pridobi pozornost... včasih pa pri tem otrok umre... :O: svašta... :V: ).

 

Ampak hude so ble fotke čist pretepenih otrok (ne njenih, druga zgodba)... :sori: :V: :V: To mi je pa čist mim... ker ne samo, da so vidne poškodbe, zaradi katerih je otrok umrl, vidne so tudi vse stare poškodbe, s katerimi je živel... ne razumem tega.... kako greš lahko pretepst otroka.... :icon15: :bomb: :!!: :eekblue: :V:

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...