Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Jah, ta ženska je bila odvisna od sočutja drugih ljudi. Rekla je, da hoče otroka, ker je ženska in smo kao ženske zato tu. Sej je rekel ta, ki je delal obdukcije, da ima njeno stanje celo ime (nek M...... sindrom, kjer starš izrablja svoje otroke, da pridobi pozornost... včasih pa pri tem otrok umre... :O: svašta... :V: ).

 

Ampak hude so ble fotke čist pretepenih otrok (ne njenih, druga zgodba)... :sori:  :V:  :V: To mi je pa čist mim... ker ne samo, da so vidne poškodbe, zaradi katerih je otrok umrl, vidne so tudi vse stare poškodbe, s katerimi je živel... ne razumem tega.... kako greš lahko pretepst otroka.... :icon15:  :bomb:  :!!:  :eekblue:  :V:

Misliš na Munchausnov sindrom. Več o tem sindromu je na tej strani.

Hočem posteljnino s termitkom iz risanke Lili Put Put!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kšni psihološki trilerji znajo bit zanimivi pa držat v napetosti.grozljivkam se pa kr odpovem.sm ena tistih k skačejo pa se derejo ob grozljivkah.

v kino pa sploh ne smem it tega gledat,k drugi pol nimajo nč od tega razen da se men režijo. sm mal preobčutljiva za kakšne sik prizore :eek: :ermm: :cry: :U:

Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst pa čez vikend gledala ene 6 filmov (My blue heaven, Lepa sela lepo gore, Old school, White chicks, Serendipity, National Lampoons... :o|o: še ker? Ne spomnm se...) ...vsi bli fajn...če je dobra družba, je itak vse zanimiv, če ne si pa nardiš, a ne? x;)x x:px x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uh Dosjeji....kolk sem pa jaz rada gledala to nadaljevanko, ko sem bila mlajsa. Prav obsedenost. Sem cisto pozabila na njih. Pa moj Mulder x:o)x x:o)x x:o)x Od zacetka so bili res super, originalni primeri....na koncu so pa komplicirali, da bolje ne bi...si moral res sledit..vse je bilo stokrat obrnjeno...pa se 7 ( al kolk) let sta rabla da sta skp prsla xzobkox xg:Dx xg:Dx

 

Film je pa tud u redu... xyesx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz pa ravnokar gledam The Others! :palec:  x^x (čeprav sem ga že približno štirikrat) x:Dx

Ja to je tud the best film!!! Je pa na TVS2 tud The darkness zdele.......

:wOOt: :OO!: :OO!: :OO!: :ochko: ni šans, da gledam! Blo enkrat zadost, pa me je blo še 3 mesce strah ponoč!!! :OO!: :xx!: :blink:

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja to je tud the best film!!! Je pa na TVS2 tud The darkness zdele.......

:wOOt:  :OO!:  :OO!:  :OO!:  :ochko:  ni šans, da gledam! Blo enkrat zadost, pa me je blo še 3 mesce strah ponoč!!!  :OO!:  :xx!:  :blink:

 

Pol pa glej še Darkness Falls al neki takega, tam te bo šele strah x:Dx

 

Jap, sem ga gledala spet, čeprav se ga ful spomnim...je kar ok. Pa jeklene živce mam jaz za grozljivke x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

gledala hotel ruanda :O: grozota :V: nikol ne bom zastopla kok lohk folk k so sosedi ful let, se pol kolje med sabo zarad nekih for političnih brezveznih :xx!: isto kot srbi in bosanci.........strahota

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>folk k so sosedi ful let, se pol kolje med sabo zarad nekih for političnih brezveznih :xx!:  isto kot srbi in bosanci.........strahota

ja - lepa sela lepo gore - men HUD film, cist hud, nad, okol sem padla (sam konc mi ni bil vsec).

 

tegale pa nisem gledala.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[Million Dollar Baby ;) uhja :D dober film

 

Ja kdaj je pa Clint se kaj reziral kar ne bi blo en klinc vredno??

 

P.S.: Igral je pa v kar nekaj takih...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ja - lepa sela lepo gore - men HUD film, cist hud, nad, okol sem padla (sam konc mi ni bil vsec).

 

tegale pa nisem gledala.

vreden ogleda, pa lepo kaže brezbrižnost sveta, v afriki pač ni nafte al kej.....pa še vojna na balkanu je bla istočasno, medijsko dost bol zanimiva....koga pa briga miljon tutsijev k so jih pobil.....afričanov je itak preveč :vragec:

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>gledala hotel ruanda :O:  grozota :V:  nikol ne bom zastopla kok lohk folk k so sosedi ful let, se pol kolje med sabo zarad nekih for političnih brezveznih :xx!:  isto kot srbi in bosanci.........strahota

 

Ne "kot Srbi i Bosanci" neg kot Srbi i Bošnjaci.A i to Bošnjaci je bezveze - bolje ih zvati muslimani!

Bosanci su svi narodi koji žive u Bosni(Srbi, Hrvati, Bošnjaci, ostali...)

Bog je uvijek uz mene!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ja - lepa sela lepo gore - men HUD film, cist hud, nad, okol sem padla (sam konc mi ni bil vsec).

 

tegale pa nisem gledala.

 

Lepa sela lepo gore je jedan od najboljih srpskih filmova.Realno je prikazao situaciju rata u Bosni.Ja to mogu posvjedočiti jer sam i sam bio u Bosni za vrijeme rata kao osmogodišnji dječak.

 

Nije snimljen u nekom glupom komando-fazonu kao što to znaju snimiti naši komšije iz Hrvatske ili snimljen sa nekim izmišljenim fikcijama i ratnom propagandom.

 

Film je realan i baš zato je ODLIČAN!

Bog je uvijek uz mene!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Lepa sela lepo gore je jedan od najboljih srpskih filmova.

Haj! :palec: :vio:

 

Saj sem to rekla - da je odlicen (samo jaz sem uporabila slengovske izraze - hud, nad itd. xDDx). Saj najbrz si razumel. x:)x

odlicen, res, tudi meni med najboljsimi. :palec: xyesx

 

realen in pretresljiv, grozno zalosten, a vseen... tud lep.

Izvrstna igralska zasedba, duhoviti dialogi, avtenticna scena... res hudo.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...