Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Smesno, kritike so pa obupne, na imdb je zelo slaba ocena, pravijo, da je to bolj grozljivka za otroke :sori:

 

Mene bolj zanima Hiša voščenih figur - House of wax - Paris Hilton igra x:o)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>čist se strinjam xokx

 

To bi šla tud gledat, pa so vse prjatlce prevelke reve...mene pa glih to mika...k je tko mešanica med razburjenjem in strahom...buuuuu! :lol:

<{POST_SNAPBACK}>Smesno, kritike so pa obupne, na imdb je zelo slaba ocena, pravijo, da je to bolj grozljivka za otroke  :sori:

 

Mene bolj zanima Hiša voščenih figur - House of wax - Paris Hilton igra  x:o)x

 

Ja, to sm pa vidla reklamo...zna bit gud al pa totalno mem film...

 

Pozabla oment, da sm gledala še The grudge ....kera beda od grozljivke...una baba, k je bla the boogeyman tuki not, je bla k en lik z risanke...pol na konc, k je bla še mal krvava, je bla prbližn mejčkn enmu strahcu podobna, drgač pa tema!!!! No, pa sm asociacijo prec dobila....Tema...ta mi je bla pa všeč grozljivka. :palec: :lol:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>To bi šla tud gledat, pa so vse prjatlce prevelke reve...mene pa glih to mika...k je tko mešanica med razburjenjem in strahom...buuuuu! :lol:

Ja, to sm pa vidla reklamo...zna bit gud al pa totalno mem film...

 

Pozabla oment, da sm gledala še The grudge ....kera beda od grozljivke...una baba, k je bla the boogeyman tuki not, je bla k en lik z risanke...pol na konc, k je bla še mal krvava, je bla prbližn mejčkn enmu strahcu podobna, drgač pa tema!!!! No, pa sm asociacijo prec dobila....Tema...ta mi je bla pa všeč grozljivka.  :palec: :lol:

Če misliš Boogeymana gledat ga ne glej sama doma.

Velika napaka. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Men pa the Grudge ni bil slab, mogoce zato, ker mam rada Sarah Michelle Gellar  x;)x

 

Med boljse stejem Sesti Cut, The others pa Ptice  x:o)x

 

Sej men je tud Sarah kulska....sam mi pač ni potegnu ta film...res je bil kr neki...pol mam že raj Krog.

 

6 čut mi je biw tud kul. Pa še kšna grozljivka, sam zdej mi nč kej na pa met ne pade...mrbit Event Horizon?

 

<{POST_SNAPBACK}>Če misliš Boogeymana gledat ga ne glej sama doma.

Velika napaka. x;)x

 

Ne bom, brez skrbi.... x;)x

 

 

<{POST_SNAPBACK}>to pa še nism gledu, niti nism kej dost slišal o tem filmu, a je res tok grozn??  :inocent:  x:o)x  grem zej dol ga potegnt  xDDx

 

Seal, da se nowš pokaku! x;)x x:Dx Ja, če pa miška neki straši, da je grozn...sam skrbi me zate, no! :inocent: :lol:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zakaj gledate ameriške predelave japonskih grozljivk?! Namesto Ring, glejte Ringu in namesto The grudge, glejte Ju-on, pa bo scarry..

 

ja sej kul, sej vemo, da so izvirniki japonski, ampak js osebno nemorm gledat japonskih likov, še manj pa poslušat japonščine, čist mi je mimo.. pač stvar okusa x:o)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...