Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Ej to pa itak.

Sm povedala sam svoje mnenje in nisem mislila tebe žalit.

 

Moje mnenje o te filmu je pač, da je otročji, ni mi nič grozljiv - kar naj bi grozljivka bila. Poudarjam - meni osebno! Tebi verjetno pa kakšen drugi film, ki je meni všeč, ne bi bil.  x:o)x

No hard feelings, upam.

 

no hard feelings. xDDx xDDx :palec:

imam raje poštenost in iskrenost.

zato : :palec: x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Polovico Amarcorda pogledala.. Zgleda ful simpaticno, sam sem utrujena.. pa se pivo me uspaval cist x:o)x grem spat, pa bom jutr se 2. polovico.

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Štoparski vodnik po galaksiji...... totalno razočaranje. :xx!: Nisem za tako vrsto ZF filmov- brez kakršnekoli akcije..... skor zaspala- v bistvu je mal manjkal, sam me je ful zeblo, pa nisem mogla.

:o|o:

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem se zbudu ob 3. in kar nism mogu spat tko da sm S5 gledu Scarfacea... se zmeri seka... zdele bom pa se Carlito's way! :palec: x8Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vceri sm gledu STAR WARS episode V.

Me je trojka tako navdusla, da sm si zadal, da bom gledu vse dele. Zj mi manjka se IV in VI.

 

Me zanima, ce bo Dark Weither preezivel tudi v sestki. V nadaljevanju se bo mogel spreobrniti.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>VI je zadnji del, tko da se vse o Darth Vaderju zˇe izve.  x;)x  :palec:

 

Kaj ne bodo posneli vse dele do IX ???

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

{4,8. Jul 2005 ob 11:37]

<{POST_SNAPBACK}>Rada gledam grozljivke. Cˇeprav mam more potem.

 

-The ring

-House of wax

-Vojna svetov

-Vojna zvezd

-Gospodar prstanov

 

Pa seveda malo ljubezenskih filmov tudi. x:o)x

 

No, zadnja dva prav gotovo nista grozljivki. Grozljivke so men :xx!:

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

House of wax x!x Kaksen je ta film???? Ful me zanima, kako se je izkazala x:o)x

 

Mysti, jaz ne x;)x 5.2/10 pike ma na imdb :sori:

 

Men se tud dons gleda x:px

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja tocno x;)x Men je kul, k je taka flegma vazicka x:o)x Pa ponavad mi to ni, ampak pr njej pali, ker se pozvizga na vsa mnenja :palec: sam to mi je v bistvu ok, pa da dobr zgleda.

 

V njene igralske sposobnosti pa tud jaz dvomim x:Dx

 

A vojno svetov si gledala ze?

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In good company mam doma, sam še nisem zraven prišla, bom probala med vikendom, pa vojna svetov tudi pade, baje je kar všečen. House of wax hmmm...sem kar malo skeptična, mislim da se ne bom kaj velik zmotila, če rečem, da je najbrž bolj beden kot ne, sam ga bom vseeno pogledala iz firbca. Tale Paris Hilton je pa taka kura, sam ji privoščim ful, ker konec koncev je dosežek, da taka kura tak folk okol obrača xrolleyesx x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Res fajn tole sklepanje. Ker igra ta pa ta je pa film beden. Ker ce se obnasa kot koka v resnic, NE MORE DOBRO IGRAT xrolleyesx

 

Vcer sem bila prisiljena gledat Blair witch 2. Ne vem, ampak ta film me tako uspava. Tako, da sem ob dvanajstih ze pancala :) Unadva sta se pa tresla x:o)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne Michelle nisem rekla, da je zarad nje film slab :o|o: ampak meni je pač ona kr neki...me ne moti ker igra v filmu, samo iz dosedanjih izkušenj vem da taki filmi pač zadnje čase niso kaj prida, take tipične ameriške fore. No, saj mogoče me pa presenetijo kot so me v Saw x^x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sla vceraj vseeno v kino, na zadnjo predstavo.. Sin City.. Hudo!!! Men osebno noro dober film, tamal je sel z mano, je ze drugic gledal in bil se bolj navdusen, ker je dojel ful stvari, ki jih prvic ni.. Ja, jaz sem tud ugotovila, da bi ga blo fajn se enkrat videt.. Se nekako vse osebe povezujejo, ceprav je vec zgodb razlicnih.. Pa kok lepo narejen film. OK, ja, kao ful nasilnih prizorov, ampak ce je pa strip!!! x:o)x Sam ene scene pa tko.. da bi kar pavzo pritisnil in gledal slikco.. ful, ful lepe :2src: Ma ne vem, jaz navdusena, cist. Je pa res, da je spet 1/3 folka ven sla med filmom, sva prav stela z bratom... Ker je verjetno res lahk ful dolgocasen film, ce ga ne zastekas in ne gledas kot to, kar je.. Da so vsi tisti dolgi monologi, ki jih majo osebe, dejansko stvari, ki so ponavad v oblacku v stripih x:o)x Ma fajn :palec: Men se je splacal.. Je pa res, da ne vem koga druzga,razen brata bi s sabo vzela tole gledat.. :inocent:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zaradi mnogo obveznosti, potrebujem veliko oblik sprostitev, zato rajši pogledam kakšno komedijo; če pa se že vrti dober film druge zvrsti (triler, drama...), ali zahtejvnejšo vsebimo - če se le da, si ga ogledam v zgodnejših urah, ker imam drugače težave s spancem

je pa res, da se kvalitetnejši filmi (zdaj mislim le bolj komercialne - kolosej) vrtijo šele v drugi polovici leta

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dones pa po dolgem času na pop tv res dobri filmi, zej sm gledu(sicer že 2. :inocent: ) film Možje časti ( Men of Honor)ameriški film - res super film(Robert Deniro itak car x:Dx karaktern igralec)

 

zej kmal bo pa še en dobr film k sm ga že 2x vidu, ampak nima veze, dobre filme gledam tud po 3x x:Dx Dobri fantje (GoodFellas), ameriški film pa spet Robert Deniro x:o)x

 

v glavnem, če še niste gledal, priporočam :palec: x:o)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gledal, gledal, že precej časa nazaj in ja :palec: :palec: itak, Deniro je car!

 

Gledala sem Spanglish :xx!: ful razočarana, film se je vlekel ko božjo mater, sem mislila, da je bolj na easy in smešen, ne pa neko teženje, pa še poanta filma je ful kr neki, res razočarana :V:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najljubši film? Definitivno Shrek 2. Pa The big blue, Blade runner, Shine,... veliko jih je.

Včasih mi čist pašejo kakšne pocukrane romantične komedije... da daš možgane mal na off

in ti ni treba dost razmišljat pri filmu. :)

 

Štoparski vodnik po Galaksiji... Knjige so fantastične! Film pa...instant hamburger z okusom vanilije. :xx!:

Niso zadeli bistva. Škoda, dost materiala bi blo za kvaliteten film. Sploh z Arthurjem so pretiraval...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...